Skocz do zawartości

WIP_UDK moje enviro :]


Rekomendowane odpowiedzi

No nic odrdzewiam moje stare konto i wrzucam cos nowego nad czym pracuje

Oczywiscie modele ,textury ,particle ,textury do particli itp td. robione moimi raciczkami .

Silnik niestety nie moj ,ale daje rade xD .

 

Oprogramowanie uzyte: Maya ,Photoshop ,zBrush ,UDK :] .

 

Obrazki:

 

new3yl.th.jpgnew2v.th.jpgnew1n.th.jpg

 

Filmik z starej wersji jeszcz na ut3 . Filmidlo na UDK bedzie pewnie w lutym jak podorabiam troche smieci .

 

Youtube:

 

 

Vimeo:

 

http://vimeo.com/23412334

Edytowane przez Mr_Hyde
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajne wykonanie. Stylistycznie natomiast tak średnio mi podchodzi ale to tylko moje zdanie. Jakoś tak nazistowskie króliczki nie pasują mi do tych japońsko wyglądających budynków. Szczególnie te daszki przywodzą mi na myśl japońską architekturę. Osobiście to dał bym zamiast gleby na dole beton czy tam asfalt, króliki poubierał w czarne płaszcze a całość utrzymał w innej kolorystyce. Każdy ma inny gust. Fajne rzeczy masz na YT, szczególnie spodobał mi się ten animowany banner z maszerującymi królikami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze nie jest to to co bym chcial . Troche rzeczy chce wymienic ,troche zmienic ,troche jeszcze dodac no i tez indoory trzeba zapelnic detalem bo narazie sa tylko puste sciany.

 

ofca ciezko mi sie okreslic (jeden miech nic sie nie robilo ,kolejny tydzien ,a innym razem caly czas) ale mysle ,4-5 miechow ,moze wiecej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl juz jeden amerykanin wyzywajacy mnie od nazistow na youtube z powodu tego. Chlopak nie ptorafil pojac co to parodia :] . No na szczescie na nim sie skonczylo :] .

kubi normalki sa, ale je troche swiatlo zabija :]. Nad tym trzeba bedzie jeszcze posiedziec .

Edytowane przez Mr_Hyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła robota, ale faszyzm lepiej zostaw... proponowałbym zaniechać takiego podejścia mimo wszystko... po prostu nie poruszaj tego tematu, nie ma takiej potrzeby i bez tego "gra" wygląda dobrze. Nie jestem żadnym sztywniakiem, ale... po co... po prostu po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha... a jednak zapostowałeś na max3d.pl ;)

 

Moje zdanie też już znasz :P Co do faszyzmu to na początku nie byłem przekonany, ale teraz w sumie jestem jak najbardziej za. Nie jest to żadna gra która musi się bać o to czy zostanie dopuszczona do sprzedarzy tylko twoje dziełko w którym możesz sobie pokazywać co Ci się żywnie podoba, a takie treści których nie spotkasz już w żadnej nowej gerce dodają klimatu i właśnie luzackiego stylu.

 

A propos wnętrz - ciągle masz zamiar zrobić w tym hangarze fabrykę dzieci? ;) Z tego co pamiętam to miałeś to wnętrze już w dużej mierze gotowe - przynajmniej jeżeli chodzi o geo.

 

pozdro i powodzenia heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez widzialem na polycouncie i zastanawialem sie czy pokazesz u nas.

Wielki szacun za calosc. Niesamowita ilosc pracy i efekt swietny.

 

Dla mnie troche przekombinowane miejscami. Tzn. ilosc detalu, dosc jednolite brazy w polaczeniu z takim oswietleniem, powoduja, ze wszystko sie zlewa. Najlepiej to widac na progress_5. No, ale to takie moje tam ...

 

Mozesz napisac o szczegolach, ile ci pracy zeszlo itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W postprocessie jest lekka desaturacja ,no i swiatlo o dosc mocnym natezeniu :] . Zreszta staram sie troche kolorystycznie ruozmaicic ow level mniejszymi bardziej kolorowymi assetami ,ewentualnie poprawkami juz w starych materialach czy oswietleniu :] . Pewnie jeszcze z raz nadejda wielkie zmiany przed finalem :] .

 

Wczesnien napisalem ,ze jakies 4-5 miechow zeszlo mi dlubanie do stanu dzisiejszego :] . Pierwsza wizja tego levelu byla zupelnie inna (ziomus pamieta ten ogromny hangar -fabryka dzieciatek- co dlubalem w bylej robocie :} ) ,a pozniej psotanowilem hangar z 5x zmniejszyc i nie ograniczac sie do niego :] . No i od tamtej pory tak zostalo . Hangar zostawiama na prawie sam koniec ,bo beda tam chyba najbardziej zlozone assety (piece ,tasma i glowna rozplodownia :]) .

Assety nie sa w sumie jakies mega dopasione ale dobrze pozlepiane . Zreszta dlubie to sam no i niestety trzeba isc na kompromisy jesli chodzi o jakosc i czas :] . Jakbym mial dlubac wsio do perfekcji to pewnie dzis nie mialbym 25% tego :] .

 

Chrupek czemu mialbym zostawic ?? Jest to moje widzimisie , nie biorace tego na powaznie i niczego nie propagujace . NIe tylko ja jeden to robie i nikt sie w sumie nie czepia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde: bo widzisz, srednio utozsamiam sie np. z wiara katolicka i mysle o niej co mysle, a jednak dla tzw. "parodi" nie ukrzyzowalbym Jezusa do gory nogami w swojej grze. Wydaje mi sie, ze faszyzm nie jest dobrym tematem do "parodiowania" tak z zalozenia. Zrobisz jak uwazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde: bo widzisz, srednio utozsamiam sie np. z wiara katolicka i mysle o niej co mysle, a jednak dla tzw. "parodi" nie ukrzyzowalbym Jezusa do gory nogami w swojej grze. Wydaje mi sie, ze faszyzm nie jest dobrym tematem do "parodiowania" tak z zalozenia. Zrobisz jak uwazasz.

 

 

 

a propagandowego kaczora donalda widziales?

 

http://www.youtube.com/watch?v=HDAXHM5LBRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enviro naprawdę fajne, robi bardzo dobre pierwsze wrażenie !

(i to jest najważniejsze ;]). Na mój gust jest trochę za ciemno ;p, nie lubię po prostu miejsc gdzie w biały bezchmurny dzień wydaje się że światła dociera jakieś 25%.

Tylko czy dało by się na tym grać ? ile fps :> heh nie robisz chyba tego dla grona graczy XD.

 

Co do tematu na który schodzi trochę ten post to wydaje mi się że mapka jako parodia nie przekracza w żaden sposób dobrego smaku ;].

 

Parodie są potrzebne bo pomagają zdystansować się od danego tematu

http://www.youtube.com/watch?v=5-gYfwKG9c4

nawet jeżeli przekraczają miejscami granice dobrego smaku ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruku grac to sie da na 8800gt (20-50fps :P w 1440x900) . Co do swiatla to caly czas jest modyfikowane az naprawde bede zadowolony :] . Powprowadzane zostaly LOD meshe dla performance boostu :] clippingi ,draw distance . Nie jest zle .

Zrobie jeszcze z 4 assety ,zmienie troche swiatlo i kilka mniejszych pierdolek i zrobie sobe przerwe od tej mapy na jakis miesiac . Zrobie sobie w miedzyczasie jakas malutka scenke w innych klimatach (ciutke sie wypalilem robiac to samo od dluzszego czasu xD).

Edytowane przez Mr_Hyde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetne :) Zawsze zastanawiało mnie, czemu mając tak świetnych polskich grafików (i nie tylko), wciąz przeważają u nas produkcje budżetowe. To tylko moje zdanie, nie znam się zresztą zbyt na tym ;)

 

Mam pytanie do autora: trudno się przesiąść z UT3 na UDK w kwestii tworzenia enviro? Rzecz jasna mam tu na myśli zwyczajne robótki po godzinach for fun. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moze da sie cos z tym zrobic xD .

 

http://trinity.unreal.pl/Hyde/collection_1.jpg

http://trinity.unreal.pl/Hyde/collection_2.jpg - zbor kilku wybranych assetow z levelu.

 

http://trinity.unreal.pl/Hyde/le_bomb.jpg - jeden nowy .

 

Dobrze jest, spójna paleta kolorów, tylko tę skałkę obróciłeś akurat szwem do frontu ;) Btw. jakby ci się chciało, to można go bardzo ładnie zamaskować podmalówką na modelu, ale przypuszczam że dobrze to wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update screenow na pierwszej stronie :] . Zmniejszylem bloom'a ,intensywnosc emmisive materialow , powrocil bardziej przygnebiajacy klimat (swiatlo :P) znany z tego starego filmidla :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności