Skocz do zawartości

Golden Award : Avro Lancaster


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rozkladowka01.jpg

 

Mój Boże! Wielkie, Wielkie dzięki chłopaki za ciepłe słowa! I za rekomendację na frontpage'u. To naprawdę ogromny zaszczyt!!!

plasti: dzięki druhu! i za gwiazdory! A co gęby to po trosze moja zrobiona w 3D, a po części jakiegoś chłopa. Więc nie taki ze mnie brzydal jak się modeluję ;)

kliment woroszyłow: Wojciu, leżę przed Tobą krzyżem i odpalam kolejne świece na ołtarzyku! Bez tegoż pacyfistycznego militarysty nie byłoby Lanca! Wielkie dzieki Przyjacielu! I za genialną współpracę przy sam wiesz CZYM ;) A co do fronta, to wykraczyłeś ;)

goral_44: dzięki Waldku przeogromne! Do końca życia będę palił na Twoim ołtarzu (nawet groszkiem eko)

Xiz0r: wielkie dzięki Stary ;)

Eden-3d: dzięki wielkie :)

dac77: dzięki :) A co do smużenia to nie widzę tego, ale każdy mój telewizor pokazuje coś innego.

Hynol: dzięki wielkie Stary!

mrys: dzięki Marku! W sumie od Twojej wystawy się zaczęło

Freedom Fighter: dzięki Mistrzu!

cichysit: thanks mate

simonhc: dziękuję bardzo :)

Pionier: dzięki Piterku!

DaRoZ: dzięki Darku, ale daleko mi do jakiegokolwiek mistrza

trosiek: bardzo słuszna uwaga, z braku czasu nie mogłem tego poprawić. dziękuję Stary.

Touch: :D Fajny rym - jakby prosto z częstochowskiego kosmodromu jasnogórskiego.

KLICEK: dzięki Stary :)

Fargate: dzięki ogromne. Rep niepotrzebny, ważne, że się podoba :)

hcpiter: dzięki Piterku! Ucichłem, bo wraz z Klimczurkiem w znoju robiliśmy pewną robotę, którą mam nadzieję będziemy się mogli podzielić wkrótce :) Trzymaj się Przyjacielu :)

Loozack: dzięki Pit! Zgadnij komu zawdzięczam spięcie do roboty nad tym i dążność do trzymania poziomu :)

mpta: Dzięki Wielkie Maciek!

mirach: dzięki Daniel

arch515: dzięki Łukasz!!! Wykrakałeś

mk2: dzięki. następne w drodze...

J/L: dzięki Łukasz :) chyba będą musieli zrobić dodruk

ciastuch: dzięki wielkie Łukasz

RA: dzięki Mistrzu

jakubm: dziękuję

chudy: hehe

RaVirr: dzięki bardzo Pit

Tomala: dzięki

Loki: aż się Krzychu przeżegnałem :D

Morphe: dzięki Mistrzu :) Firewerki w drodze

OmeN2501: wąsów nigdy za wiele. Ustawienia zapodam wkrótce. Dziękuję!

Loopik: Takie słowa to zaszczyt! Bardzo dziękuję!

Morbid Karbid: dzięki Marcinie! Z Twoich ust to naprawdę ogromny komplement!

Rozpustelnik: masz absolutną rację

misiekhc: dzięki Majk!

pionix: dzięki Piterku,

miriam: dzięki bardzo

Nvidia: zapodam Ci coś na mail! Dzięki wielkie!

Raffez: dziękuję. Jestem z Opola i często muszę się tłumaczyć, że nie jem sznyceln i nie piję ze szklanks i że nie mam korzeni na zachodzie

JohnZi: całkiem możliwe Mistrzu! :) Choć jak piliśmy to pewnie max Redds'a :) Bo ja słaby jestem w te zawody

JunioR: dzięki Marcinie za te słowa

Traitor: ogromne dzięki Stary

comander_barnik: bardzo Ci dziękuję za docenienie

chveti: Wielkie dzięki

 

A żeby nie było łyso to zakończę zapodawanie ilustracji z pisma. Na górze skadrowana rozkładówka, bo jakoś zupełnie nie czuję proporcji A3. Uważam ją za mało udaną, bo robiona była w wielkim pośpiechu . Poniżej rzuty. Wieżyczek nie zapodaję bo były w WIPie.

Pozdrawiam

 

frontmag.jpg

 

 

rightmag.jpg

 

 

bottommag.jpg

 

 

leftmag.jpg

 

 

topmag.jpg

Edytowane przez peter_f
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter cos pieknego, praca powala !!!! Lancaster to najpieknieszja maszyna jaka tylko bywala w niebiosach.

 

Dziadek kumpla z UK na tym latal i akurat uczestniczyl w bombardowaniu "zabami" Zaglebia Ruhry ... historia, ze szok. Podobno sa 2 loty w roku, ze mozna sie tym przeleciec (Kanada i gdzies w Europie.

 

Odbieglem od tematu, jeszcze raz piekne pracki, oniemialem.

 

Pozdrawiam !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mistrzu dodaj te firewerki, i bedzie "komplet" :D

Generalnie nie rozumiem , dlaczego z momentem pojawienia sie pracy na froncie, nie wyladowalo to w zlotej galerii, no chyba ze zamieszczenie jej w zlotej jest skaplikowanym procesem.. cos jak beatyfikacja? ;) ... joke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bez wątpienia zasługuje na Złotą Galerię i znajdzie się tam. Mało, która praca dostała kilkadziesiąt ocen (tutaj w tej chwili 54) ze średnią 5.0!

 

Gratulacje Piotrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

thelast01.jpg

 

Powyżej świeżo ukończony obraz na specjalne zamówienie dla członków Stowarzyszenia 49 Ciężkiego Dywizjonu Bombowego RAF (Australijskiego). Ukazuje on ostatni lot maszyny EA-D (ED702), która została zestrzelona w pobliżu Offenbach (Niemcy) w nocy z 23 na 24 sierpnia 1943 roku. To jej ostatni zachód słońca...

Na ilustracji - samoloty dywizjonu 49 kierują się na miejsce zbiórki, w którym zacznie się montować strumień bombowców lecących nad Niemcy.

 

Strasznie Wam wszystkim dziękuję za ciepłe słowa. Dziękuję za rekomendację i wsparcie:)

kliment woroszyłow: Wojciu, Wielkie dzięki za Twoje wsparcie! Następny imaż będzie dla Cię!

pionix: dzięki Piterku:)

Loozack: dzięki Pitku! Do grafy to Ty się nadajesz jak najbardziej! I dziękuję za wsparcie golda :)

tjviking: dziękuję Tomek!

leander: dzięki, nawet nie wiedziałem, że jest jakaś średnia :)

MLoDY47: hehe, dzięki Mistrzu

dekiel: dzięki Stary!

SEB: o żesz kurczesz! Był dambusterem?? Moja następna seria będzie dotyczyła właśnie tego!

Morphe: dziękuję strasznie Stary. Fajerwerki będą następne! Specjalny obraz dla Przyjaciela!

Jonasz_Real: Dzięki Tomku:) I gratki ukończonego projektu z PI!!!

mrkrzysiek: dzięki Krzychu :)

mafida: dzięki Tomek :)

Ania: dziękuję Aniu,

wharp: dzięki bardzo:)

Adek: dziękuję bardzo Adrian:) Bardzo, bardzo.

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki Piter za bardzo miłe słowa. To wielka radość słyszeć to od Ciebie :)

P.S. Twoja stronka i to co na niej - zrywa buty! Niesamowita robota!

 

Poniżej kadry z full resolution obrazu "The Last Sunset" - 9270x4549px: Nie sądziłem, że najwięcej roboty przysporzy zrobienie ziemi tak, żeby jakością dorównywała modelowi. Ale jakoś to wyszło. Na ekranie widać niedoróbki ale na druk wystarczy :)

 

thelast02.jpg

 

 

 

thelast04.jpg

 

 

 

thelast03.jpg

Edytowane przez peter_f
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się do czego doczepić, hurra, w końcu! :D Chociaż nie tyle doczepić co przyłapać Cie na "oszustwie", bo z tego co widzę to lekko ponad połowa samolotów jest skopiowana dopiero w PSie a nie w scenie, prawda? Musiałem coś wreszcie znaleźć, bo ile można trzymać tą szczękę na podłodze ;) Chociaż i tak, skubana... nie chce wrócić na miejsce, no co za menda jedna, aaaaaaa! Piter! Przestań już produkować takie arcydzieła, ja chcę odzyskać moją szczękę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Touch: dzięki bardzo :)

Mam się do czego doczepić, hurra, w końcu! :D Chociaż nie tyle doczepić co przyłapać Cie na "oszustwie", bo z tego co widzę to lekko ponad połowa samolotów jest skopiowana dopiero w PSie a nie w scenie, prawda? Musiałem coś wreszcie znaleźć, bo ile można trzymać tą szczękę na podłodze ;) Chociaż i tak, skubana... nie chce wrócić na miejsce, no co za menda jedna, aaaaaaa! Piter! Przestań już produkować takie arcydzieła, ja chcę odzyskać moją szczękę!

Kurka Pit :) Masz rację! Teraz zauważyłem, że nie podmieniłem modeli użytych do szkicu! Przygotowałem sobie 6 różnych modeli z różnymi literami kodowymi i różnymi numerami na kadłubie i w 6 ustawieniach, ale akurat w centralnej części obrazu zalazły się 3 te same (EA-V)- do tego na zbliżeniach widać właśnie dwa z nich :)!

Rano - godzina samobiczowania :D Dzięki Przyjacielu :)

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbandi: i tylko czekają żeby ustrzelić messerschmiciaka ;)

OmeN2501: hhehe, akurat nie to było moją intencją. Po prostu od paru lat marzyłem, żeby przekuć moje stare malutkie szkice w coś bardziej realistycznego. Teraz to niesamowita frajda móc pokazać to wszystko co sobie wymyślałem i widziałem oczyma wyobraźni :)

Co do shaderu to czy to wystarczy? :) :

http://img192.imageshack.us/img192/5470/material.gif

Loozack: Przede mną jeszcze sporo obrazków Piterku - sporo było interesujących nalotów. W międzyczasie będę kończył Stirlinga :) A Lanc chyba dostał rolę w filmie wojennym :) Ale na razie o tym - sza ;)

Eden-3d - ogromne dzięki Stary, to niesamowicie budujące słowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :-) . Prace są niesamowite technicznie ( pominę że nawet Zrobiłeś nity na skrzydłach i całym kadłubie ) , a że ja jestem fanem lotnictwa 2 wojny światowej ....to Pokłon dla Ciebie :-)

Edytowane przez jjxenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności