Jump to content

Silver Award: Biblioteka Narodowa w Paryżu - H. Labrouste

Recommended Posts

2_2010-06-08-170618_g.jpg

Witam, chciałbym pokazać moją pracę którą stworzyłem na ostatni konkurs organizowany przez evermotion.org (temat: wizualizacja wnętrza). Soft: 3ds Max 2010 +vray, post:PS. Scenka powstała na podstawie fotek, więc nie jest to wierna kopia, nie udało mi się zdobyć rzutów i przekrojów. Dodatkowo refki nie były najlepszej jakości, przez co wiele detalu to moja "radosna" twórczość.

Z chęcią usłyszę wasze opinie. Konstruktywna krytyka mile widziana ;).

Przy okazji bardzo dziękuję Mateuszowi (artozi) za cenne rady dotyczące kompozycji.

Wyższa rozdzielczość: http://wizka.pl/forum/biblioteka_www_hi.jpg

Edited by KLICEK

Dla mnie świetne, co mi przychodzi do głowy, że te świetliki w sklepieniu powinny się mocniej świecić, narazie gryzą się z warunkami oświetlenia panującymi na zewnątrz. Tak na marginesie kolejność nagrodzonych moim zdaniem powinna wyglądać nieco inaczej z twoją osobą na wyższym podium ;)

Może jakiś "making of" mały :P ?

Guest szysia565

Jeszcze miesiąc temu ja sobie wydłubałem jedną bibliotekę z wyobraźni. Przyznam, bardzo mi się podobała. Gdy spojrzałem teraz na Twoją... To moja już mi się nie podoba. Na mój gust, bardzo fajna pracka :) Pozdrawiam.

O żesz Ty Orzeszku!! no critics.

Gratuluję!

Edit: A jednak będzie krytyka:) Jak już minie pierwszy szok, rzuca się w oczy powtarzalność ułożenia książek na regałach.

Półki z książkami są świetne, naprawdę cała praca jest prześliczna i wręcz wieje od niej jakością everów jak nie wyższą! 5 gwiazdeczek *****

Mocne wejście! Naprawdę. Faktycznie, światło jest genialne. Jedynie dłużej patrząc na prace, być może faktycznie można było wprowadzić mały bałagan, trochę za czysto, ale praca na "5"!

Dzięki za fronta, wszystkie komentarze i rady :) Cieszę się że pracka przypadła wam do gustu.

Dla mnie świetne, co mi przychodzi do głowy, że te świetliki w sklepieniu powinny się mocniej świecić, narazie gryzą się z warunkami oświetlenia panującymi na zewnątrz. Tak na marginesie kolejność nagrodzonych moim zdaniem powinna wyglądać nieco inaczej z twoją osobą na wyższym podium ;)

Może jakiś "making of" mały :P ?

Świetliki są trochę ciemniejsze, ponieważ nie dociera do nich bezpośrednie światło, nad nimi jest jakby "tuba" która rozprasza promienie świetlne. Ale kto wie, może faktycznie powinny bardzie dawać po oczach. Niestety nie będę miał czasu zrobić making of'a, uczelnia praca itp. nie pozwalą mi na to... Jak ktoś chce to może zajrzeć do wątku konkursowego, nie jest tam zbyt wiele opisane, gdyż angielski nie jest moją mocną stroną: http://www.evermotion.org/vbulletin/showthread.php?t=79844

Genialnie wyglądają te półki z książkami;]

PS: Ile poly?

8,5 miliona + proxy (książki i krzesełka)

O żesz Ty Orzeszku!! no critics.

Gratuluję!

Edit: A jednak będzie krytyka:) Jak już minie pierwszy szok, rzuca się w oczy powtarzalność ułożenia książek na regałach.

Prawda. Niestety nie było czasu dłużej grzebać przy książkach, szczerze to jest ich tylko 7 ;) robiłem to miesiąc i ledwo zdążyłem.

Mocne wejście! Naprawdę. Faktycznie, światło jest genialne. Jedynie dłużej patrząc na prace, być może faktycznie można było wprowadzić mały bałagan, trochę za czysto, ale praca na "5"!

Zastanawiałem się czy nie zrobić "rozpierduchy" i powywracać krzesła na lewo i prawo, kto wie może było by to efektowniejsze, zostałem jednak przy porządku którego jedno krzesło nie zniosło i się położyło...

bardzo mi sie podoba, swiatelko eleganckie:) jak swieciles?

Światło słoneczne to VraySun, przy okienkach i okulusach są dodane vraylight, environment to VrayHDRI.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy