Skocz do zawartości

Dominance War V


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco u Ciebie czy jak? ;)

 

ochlodzenie - spadlo do 25+ na zime i wariujemy ;)

 

A tak na serio to na prawde mysle ze mila odmiana. Przeciez nikt nie mowi ze zawsze tak bedzie, nie? Takie male retro jakby ;) Fajnie zobaczyc cos nowego w starej konwencji. Musze powiedziec ze bardziej jestem ciekawy pracek w tej edycji niz poprzednio. Jak sie nie sprawdzi i wyjdzie kupa to wroca do wypasionych silnikow, normalek i innych tam AO. Swoja droga ciekawe czy tesalacja bedzie miala wplyw na ta bitwe kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Albo ja czytam w innym języku, albo dyskutujecie o rozgrzewce przed Dominance War 5 w postaci Pre-DW5 Competition o specyfikacjach podanych wcześniej. W zeszłym roku chyba nikt za bardzo nie interesował się konkursem poprzedzającym (popiersie) i zakańczającym DW, więc nie ma co się napinać. Kto chce i może wystartować, ten wystartuje, pozostali mogą poczekać i zbierać siły na ten "konkretny" DW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się też wydaje, że te limity to tylko do preDW5, w związku z tym że to niby do MMO. A ten "konkretny" DW5 w przyszłym roku to będzie standardowo z normalami, AO i całym tym wypasiti. A może są gdzieś informacje, których nie doczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Nigdy do końca nie wiedziałem o co chodzi z tym drużynami bo przeciez i tak każdy robi pracę indywidualną? Czy coś źle zrozumiałem.

 

No właśnie, bo jeśli piszecie, że wystartujecie z ramienia np. serwisu XX - co Wam to daje?

 

Jeśli np. na forum chcecie utworzenia podforum związanego z DW5 - nie ma sprawy. Kiedyś było, niestety nie zakończyło się to chyba sukcesem, ale przecież nikt nic nie stracił.

 

Nie wiem i nie mogę znaleźć co jest wymagane, aby dodać Max3D.pl i startować z jego ramienia na DW5 ...

 

Edit: nie napisałem tego w newsie, ale terminy są tutaj:

http://www.dominancewar.com/2010/en/schedule.php

 

Teraz trwa Pre-DomWarV Launch do 6 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startowanie z serwisu daje to że wątek toczy się w podforum w tym serwisie i trzeba umieścić emblemat bądź kolorystykę tego serwisu w pracy, to taki dodatkowy bodziec "patriotyczny" zdaje się.

 

By dodać maxa do zabawy prawdopodobnie trzeba pogadać z organizatorami i wysłać im logo na model takie jak tutaj, http://www.dominancewar.com/2010/en/logos.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, śmieszne są te narzekania na prace z DW zważywszy że ostatnia edycja była naprawdę mocna, zamieszczane prace nie tylko poziomem wykończenia, ale i projektami czy bazami przewyższały cokolwiek co było tutaj kiedykolwiek postowane :).Wiadomo że nie muszą trafiać w gusta każdego ale ludziki... odrobina samokrytyki nie zaszkodzi :). Egh chociaż może niepotrzebnie się wtrącam do narzekań osób będących na etapie formowania bezkształtnych (aczkolwiek niezwykle artystycznych) blobów ;).

 

Ehhh, ostatnia edycja co daje mocno do myślenia... Dużo czasu zapowiadanego wcześniej przez organizatorów więc tak naprawdę każdy kto jest naprawdę chętny da radę wykroić dostateczną ilość czasu... Oj daje do myślenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dawać dawać, będzie fajna zabawa :D A co lepsi userzy może coś tma wysiepią :D:D

 

A mi klimat DW mega pasuje game art jest jak jubilerstwo, ma wyglądać a nie nieść przekaz. Oczywiście jak ktos chce to może próbować ale poziom pracki musi być zachowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

W 'How to join' mozna wyczytac ze chyba biara pod uwage VI edycje:

To join the pre-lim challenge starting November 9th, you must:

Select and represent 1 of the various teams engaged in Dominance War V. Once a forum has been chosen, you cannot change forums until Dominance War VI, 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć niedoinformowanym, zawiedzionym i nieutalentowanym w ręcznym malowaniu tekstur (to ja), oraz chcącym się wymigać (Kirian), że już można sculptować w celu wygenerowania tylko mapy diffuse i zrobienia retopo.

 

Z regulaminu:

"High res sculpting is allowed for diffuse map generation only, and retopology is allowed."

 

Sprawdzajcie proszę codziennie regulamin, bo już 2 zmiany były na temat hiresów:p

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności