Skocz do zawartości

pojazd3D:Jak rozpętano II wojnę światową czyli nazimobil


Rekomendowane odpowiedzi

Trzy rendery którymi chciałbym zakończyć wątek tego pojazdu. Historia ma się tak: szajka złodziejaszków samochodów podpierniczyła Adolfkowi auto. Fjurer się wkurzył i rozpętał II wojnę światową. Obrazki pokazują proceder rozbierania w opuszczonej hali fabrycznej, skradzionego samochodu na części, które z zyskiem złodzieje chcieli zbyć ;).

 

final1y.jpg

 

final2p.jpg

 

final3wb.jpg

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niezły pomysł z historią ;) ale troche szkoda modelu, tyle pracy i tylko trzy finalne rendery? W sumie to samo ujęcie. Liczyłem na rendery modelu z każdej strony + przybliżenia, bo przecież jest co pokazać. Poza tym jeśli chodzi o obecne obrazki, to raczej widziałbym to auto w muzeum/na wystawie bo do tego tła jest zbyt czyste, ewentualnie można by ubrudzić, ale z tym jest więcej pracy ;)

Edytowane przez pecet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne rendery.

 

p.s. Führer jeździł białym wozem, a nie czarnym?

 

siwy :D

Fuhrer zapoczatkowal trend Emo :D

Oblookaj stare filmiki, duzy chlopiec, ale jezdzil czesto

bialymi i bezowymi furmankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Ładne auto.

Dziwne że koła na nim zostały w ostatnim obrazku.

Czy ja dobrze widzę że maska ma 6 osobnych drzwiczek z boku? To do tych kabelków? Bo kabelków jest 8. Czy to tylko taka ozdoba?

 

Jedyne czego bym się doczepiła to ten czarny przedłużacz na dole koło dziury, jakoś nie pasuje do auta, wygląda jakby miał inną perspektywę niż samo auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie wydaje że jest nie halo z perspektywą samochodu w zderzeniu z tłem... renderowałeś z viewportu...? Tak po prostu? Bo przy takich renderach... z mocno zlensowanym tłem.. trzeba zrobić pewną sztuczkę... z viewportu nigdy tak nie wyjdzie... brakuje poza tym postprodukcji na krawędziach i takiego zespolenia z materiałem tła... popatrz jak sie zachowuje kolor w czerniach... jaki jest szum itd...

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czuję bardzo wielki niedosyt, ale nie będę marudził, bo w końcu mogę tylko pomarzyć o takiej scenie. Ale serio to czuję się jak gość, który przez dwa lata chodził i oglądał przez szybę piękne Lambo, potem je kupił i okazało się, że w środku jest skaj zamiast skóry i silnik jest "tylko" od mercedesa (v12 SLR). Trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta historia trochę mi się kojarzy z akcją z Sons of Anarchy.

 

- Więc ukradłeś ambulans?

- Tak. One są warte spokojnie ze 100 kawałków.

- Zgadza się. Dlatego kupują je stanowe i federalne agencje.

- Pewnie.

- Więc chcesz, żebym sprzedał rządowi kradziony ambulans?

- Nie. Tylko... sprzedać to jakiemuś małemu szpitalowi.

- Może ukradnij jeszcze wóz straży pożarnej? Wtedy byśmy mieli nasze centrum ratownicze.

 

Dosyć specyficzne te tylne nadkola, no ale nie moja w całej tej kradzieży głowa. :d

Do modelu nie ma się zupełnie czego przyczepić, a jedyne do czego mógłbym mieć zastrzeżenia, to ta ogromna sterylność auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzilem Wipa i wiem ze odwaliles kawal zegarmistrzowskiej roboty z detalami, szkoda tylko ze tu tego az tak nie widac, poza tym wydaje mi sie ze model jest zbyt "czysty" w stosunku do fotki otoczenia, przez co troche "wystaje z obrazka, mysle ze jakbys troche zdjal saturacji i dodal noise'a to byloby juz photoreal, ale zeby nie bylo ze narzekam... praca bardzo mi sie podoba i gratuluje wytrwalosci w modelowaniu tego wszystkiego ;) ode mnie 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dopiero teraz zobaczyłem, że to już w galerii jest. Renderki świetne ale do nich już nas przyzwyczaiłeś w WIPie, dlatego teraz musisz nadrobić większą ilością ciekawych ujęć, lud się tego domaga ;)

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Jedyne co mnie lekko kłuje w oczy to kompozycja, gdzie tło daje wrażenie robionego obiektywem typu fish-eye a model już nie, co się trochę kłóci, ale tak to nie ma się do czego przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności