Skocz do zawartości

Postać3D Jakaś postac


dexter47

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dexter, kolego ja na twoim miejscu darowałbym sobie narazie wymyslne koncepty,

proponuje wziac sie za cwiczenie anatomi.

Pomodeluj sobie pare golasów, wrzuc na forum, sluchaj i ucz sie od bardizej doswiadczonych kolegow.

nawet najfajniejsza zrboja bedzie wyglada slabo na nieanatomicznej postaci (i nie mowie tu o stylistyce :) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze co po niektorym pseudo skill na wierzch wyszedl.... zenada....

 

dexter, nie poddawaj sie a przykladaj sie bardziej i lecisz z praca, a bufonow nie sluchaj....

 

na razie slabiutko, ale rob wszystko aby to zmienic

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze co po niektorym pseudo skill na wierzch wyszedl.... zenada....

Przesadzasz :)

 

Dexter, nikt Cie tu nie chce obrazić (przynajmniej ja :) )

tak jak mowilem, ja na twoim miejscu trenowalbym teraz anatomie(nie mam na mysli jednego czy 2 golasów, to za mało), zrobisz jak bedziesz chcial.

 

co do modelu to hmm korzystales z jakis zdjec referencyjnych? jesli tak to umiesc chociaz jedno zeby mozna bylo pokazac ci na djeciu co wyglada inaczej niz w twoim modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model zrobiony bez podrysu w zbrushu i jet to mój pierwszy model w tym programie taki zrobiony by go poznać wiem że nie jest idealny ale do ideału się dochodzi ciężką pracą. tylko że u mnie nauka programów graficznych trwa 4 razy szybciej niż u innych ludzi jestem oburęczny pisze rysuje obiema rekami czasem obiema naraz. a podejrzewam że żaden z was nie napisze lewą teką imienia a prawa nazwiska w tym samym czasie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model zrobiony bez podrysu w zbrushu i jet to mój pierwszy model w tym programie taki zrobiony by go poznać wiem że nie jest idealny ale do ideału się dochodzi ciężką pracą. tylko że u mnie nauka programów graficznych trwa 4 razy szybciej niż u innych ludzi jestem oburęczny pisze rysuje obiema rekami czasem obiema naraz. a podejrzewam że żaden z was nie napisze lewą teką imienia a prawa nazwiska w tym samym czasie :P

 

To dobicie do poziomu pro też pewnie zajmie Ci "4 razy szybciej". Muszę zapamiętać ten nick i wątek.

 

PS: nie wiem jak dostrzegłeś swoje umiejętności, skoro pierwszy raz odpaliłaś zb.

 

Pracuj, pracuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lejdis, dzentelmen, ci utalentowani, i ci nieutalentowani....co ten watek robi w game arcie sie pytam?Koncepty sa w gamearcie niezbedne, ale nadal to zostaje 2d, jakby nie patrzec!

 

aha, tak na marginesie, jak bedziesz pisal obiema rekami to nie zapomnij przeczytac FAQ forum, i zmien nazwe watku bo zostanie on usuniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nauka programów graficznych trwa 4 razy szybciej niż u innych ludzi jestem oburęczny pisze rysuje obiema rekami czasem obiema naraz.

haha chyba zapisze ten text na tablicy zaraz pod "potrafie nauczyć rysunku przez telefon" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nauka programów graficznych trwa 4 razy szybciej niż u innych ludzi jestem oburęczny pisze rysuje obiema rekami czasem obiema naraz. a podejrzewam że żaden z was nie napisze lewą teką imienia a prawa nazwiska w tym samym czasie :P

 

Ciekawa umiejętnośc, nigdy nikogo takiego nie spotkałem, serio.

 

A próbowałeś jeszcze równocześnie postawić lapka na podłodze i stopami napierać?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest śmiesznie, Autor za rok lub dwa prawdopodobnie sam stwierdzi że to co pokazał jest... powiedzmy, poniżej przeciętnej, i będzie chciał o tym zapomnieć :) W tej chwili niestety nie potrafię dać sensownej uwagi. Jeżeli wytrzymasz serie ciętych uwag i bedziesz uparty, coś z tego będzie. Musisz niestety nabrać dystansu do siebie i wiedzieć co można pokazać a czego lepiej nie. Jeżeli będziesz pokazywał wszystko to ludzie mogą nie brać cie poważnie, wręcz potraktować cały wątek jako żart :) Brakuje Ci sporo i wiekszość z nas nawet jak zaczynała to takie rzeczy trzymała raczej na dysku i nie śpieszyła się z pokazaniem.

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko...nie obchodzi mnie czy to rysujesz obiem czy jedną, wiekszość ludzi umie rysować jedną, choć to moze uchodzić za niepełnosprawność. Skończ z tym rysowaniem i jedziesz z modelem. Wszyscy czekają!!!! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że u mnie nauka programów graficznych trwa 4 razy szybciej niż u innych ludzi jestem oburęczny pisze rysuje obiema rekami czasem obiema naraz. a podejrzewam że żaden z was nie napisze lewą teką imienia a prawa nazwiska w tym samym czasie :P

quad damage! Yeah! Ale chwila, nie powinno być dwa razy szybciej? Aha, synergia, zapomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. Jesteś tak zaje*** sty, że możesz się tu spodziewać samych pochwał i kłaniania w pas. Ja potrafię 4 razy szybciej do kwadratu który rośnie wykładniczo względem każdego dnia, w którym rysuje.

 

Zmień serwer do uploadu plików bo te reklamy mimo zamknięcia i tak się otwierają w nowym oknie, co bardzo irytuje.

 

Trochę słabo to wygląda, spodziewałem się już czegoś lepszego na tym etapie. Skoro szybko się uczysz, to spodziewam się bardzo szybkich postępów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu spodziewałem się czegoś gorszego. Ale idzie nieźle całkiem.

Nie modeluj teraz detali. Najlepiej operuj na jakichś prostych bryłach (nawet same sześciany) żeby załapać proporcje. Jak one będą pasowały to będziesz bawił się z armorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymodeluj najpierw ciało tej kobiety (nawet bardzo proste), a dopiero później zrób na nim zbroje. Teraz zabierasz się za sprawę dokładnie odwrotnie. Robisz zbroje, detal i liczysz, że nie rozjadą Ci się proporcje na końcu. Model to jest przede wszystkim ogólna forma i proporcje. Tak jak Ci pisałem wcześniej. Zrób block-ina porządnego to będziemy w stanie ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności