Skocz do zawartości

Animacja: Loom od Polynoid


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

Ciarki na plecach.

Piękne a zarazem niesmaczne ( nie lubię pająków ).

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytalem komentarze i zaczalem sie zastanawiac czy rzeczywiscie to jest takie dobre i po obejrzenie moge powiedziec ze jest MEGA!!! W creditsach jest polskie nazwisko wsrod animatorow, jestem ciekawe czy jesli pan Leszek Plichta jest naszym rodakiem czy tez jest czlonkiem forum. Fajnie by bylo zrobic z nim jakies Q&A :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek Plichta to dosyć znane nazwisko. Przynajmniej ja je kojarzyłem.

Co ciekawe dosyć niedawno, nareszcie po kilku latach pojawił się Dreammaker Leszka na Vimeo (

- to film z 2007 roku! I odniósł wtedy kilka sukcesów).

 

Ten film zrobiła jak czytałem grupka znajomych ze szkoły filmowej. Chyba raczej go na forum nie ma (raczej więcej działa na niemieckim rynku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze... perfekcja... jako maniak przyrodniczy widywałem takie rzeczy w realu, ale tutaj pokazano tę brutalność świata bardziej dramatycznie... przez chwilę wczułem się w ćmę... niesamowita rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj lepszej rzeczy nie widziałem, jeżeli istnieje coś fajniejszego to mój ból, że nie miałem okazji tego widzieć. Intuicja mi mówi iż filmik jest dziełem , w którym momentami paradokumentalna obrazowość pleciona jest z ciągłą spójną dramatyczną narracją.Ważnym jest tylko akt wydarzenia , bohaterowie są sobie równi, nie ma miejsca na człowieczą moralność. A "cyfra" jak skrzypce Stradivariego- jest doskonałym narzędziem w rękach mistrzów . Szacunek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

tylko szkoda, że takie brutalne... oglądam piękną miłość ślimaków, a tu nagle bach...

ps. chociaż Pan Zbyszek z tą śpiewającą rybką to też dał ostro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo... bardzo zachwycające. Aż się złapałem na tym, zę oglądałem to w bardzo obronnej pozie. Idealnie współgrało z muzyką. Symbolika ładnie wpleciona, bez zbędnego wydumania. No cudowne!

Jako dowód empiryczny można podać brak kłótni w komentarzach pod filmem pomimo ich ilości :D

Dołączam się do słów thx, jak ktoś zna coś o podobnej mocy, to ja chętnie to zobaczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem trzy lata jak była premiera SW w polsze ale udało mi się byc na pierwszych seansach IK u siebie w ckowie-miałem siedem lat a zabrali mnie starsi kuple.Od tamtego czasu nic mnie ze świata efektów specjalnych tak nie wzruszało, wszystko po, prostacko uogólniałem jako wtórne....a tutaj, odpowiadając modnym zwrotem- miałem ambiwalentne uczucia. Ale lat minęło, rany ciągle się zastanawiam czy moje wrażenia z przed dwudziestu ośmiu lat nie są jakimiś własnymi hybrydowymi apokryfami, wyległymi z wydumanych dziecięcych emocji.

Wczoraj pokazałem filmik ludziom, których uważam za wrażliwych i inteligentnych i co najważniejsze; ludziom zajmujących się na co dzień rzeczami innymi. Bardzo im się podobało to co zobaczyli.

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chciałbym zadać parę pytań oczywiście na poważnie. Może któś wie bo ja mogę się tylko domyślać, a nie chce mi się grzebać, a po co mam grzebac jak można sie tutaj szybciej i rzetelniej dowiedzieć.

Czy w filmiku tym chłopaki animowali na gotowych modelach owadów?

Czy sami musieli je stworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa... nienawidze pajakow. Ogladalem to w sluchawkach, nachylony do monitora i w ktoryms momencie kumpel tracil mnie lekko skorka banana w reke. Prawie w sufit uderzylem!

... i wylaczylem. Bleeeh....

 

Piekna obrzydliwosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności