Skocz do zawartości

WIZ: Wizualizacje komercyjne - konkursy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tym razem kilka pracek konkursowych, udało się nawet conieco wygrać:)

Ujęcie lotnicze - współpraca z arch515(pozdro Ziom!)

Drobny tutorial dotyczący budynku wysokościowego na stronie naszych workshopów:

>>>LINK

wersja bez rejestracji na vimeo

 

Soft:

3ds max 2011

v ray15.sp5

PS CS5

 

Hardware:

myszka(i)

pentablet

tony energetyków, melisa, tytoń wiśniowy

zapraszam do komentowania, wszelkie opinie bezcenne!

 

więcej prac tutaj - facebook page:

>>>LINK

 

Pozdrawiam

 

Simonhc

2cc_low.jpg

1e.jpg

lot.jpg

1b2.jpg

1c.jpg

3.jpg

lobby.jpg

audytorium.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy zleceniach konkursowych największym naszym sprzymierzeńcem jest niestety czas. Czas którego nigdy po prostu nie ma. Więc wielki respekt simonhc za czystość obrazków, dobry efekt końcowy i zapewne nie małą determinacje :-)

Pozdr.

Edytowane przez MRay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne prace :) Zastanawia mnie tylko jedna rzecz :D Dlaczego na ujęciu 4 i 5, które jest shotem tego samego budynku z tego samego miejsca, pejzaż na linii horyzontu jest inny a zmieniła się tylko pora dnia :D Ludzie też stoją w tym samym miejscu :D

Tak mi się rzuciło w oczy :) 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetne prace, ale to już standard u Ciebie. No i duży plus za tutorial. Warto podkreślenia w poście jeszcze bo może ktoś przeoczył :)

 

A co to za konkursy były? Pochwal się.

 

wersja bez rejestracji na vimeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Miażdży! Jedyne czego bym sie czepil to na pierwszym i piątym ujęciu ludzie na chodniku w bezruchu w odniesieniu do rozmytych swiatel na ulicy. Wygląda troche jak by byli zamrożeni albo samochody poruszają sie z predkoscia swiatla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Dziękuje za fronta oraz cenny czas drogich userów. Dzięki za wszelkie komenty, miłe słowa i wskazówki.

 

rallyman - cóż:) zagięcie czasoprzestrzeni pewnie.. a na powaznie to backplaty nieba wlazły na horyzont.

 

Adek - Dziękuję! Konkurs na budynek Nanotechnologii w Gdańsku (wydział PG). Brałem udział również jako projektant, pracowałem nad wnętrzami. Bardzo fajna współpraca z klientem i całym zespołem.

Kolejny to konkurs na zagospodarowanie obszaru pirsu w Gdyni. Tutaj robiliśmy wyłącznie wizualizacje, sporo obiektów i mocne tempo. Jeden i drugi konkurs miały zbliżone deadliny.

Cieszę się że tutorial przypadł do gustu! Dziękuje za front!

 

szarak3d - prawde masz:)

 

3d_operator - Ciezko wycenic jedna wizke. Zawsze robimy szczegółowy kosztorys na starcie. Ilość ujęć też wpływa na cenę.

 

kurnik - Szczerze nie wiem, nigdy nie mierzyłem:)

 

natas - a no wiśnia:D

 

comander_barnik - drzewka są z sumer I trees. Reszta już chyba w całości nasza.

 

Pozdrówka

shc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz stworzyć rewelacyjny klimat na swoich wizualizacjach. Domyślam się, że dobrze Ci się pracuje z klientami, bo dają Ci bardzo dużo swobody widząc jak sobie radzisz.

Dzisiaj dostałem maila z Visualization Pro of the Week i jakoś nie specjalnie byłem zdziwiony, że akurat ta praca :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

poza czwartym, żaden mi się nie podoba... są nienaturalne do bólu i przekomponowane, ale i tak wszystkim się podobają, wiec będziesz żył w chwale i uniesieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności