Jump to content

Warszawa prawie jak z "Matriksa"

Recommended Posts

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,warszawa-prawie-jak-z-matriksa,337505.html

"Miało być dużo efektów specjalnych i jest ich faktycznie sporo"

"Mimo, że film trwa zaledwie 3 minuty, jego produkcja wymagałą dużych nakładów. W jego powstawanie zaangażowane było ponad 100 osób z ekipy i 50 odtwórców. "

"Produkcja filmu kosztowała ponad 0,5 miliona złotych, nieco mniej, bo ponad 400 tysięcy, wynosi koszt kampanii reklamowej."

nie_mam_pytan

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sonda na dole

Jak oceniasz najnowszy film promocyjny stolicy?

a) Jest udany. Będzie skuteczną promocją.

b) Nie podoba mi się, ale powinien zadziałać.

c) Jest fatalny. To utopione pieniądze.

ja na c a wy? ;p

Tak się w Polsce zarabia grubą kasę. Ręce opadają!

Ej no patrzcie na to inaczej. Zyjemy w kraju gdzie nasza branża daje dochody. Wolelibyście urodzić się w miejscu w którym na chleb zarabia się wożąc kokę w odbycie?

Jeszcze raz brawa dla akanta :)

Ej no patrzcie na to inaczej. Zyjemy w kraju gdzie nasza branża daje dochody. Wolelibyście urodzić się w miejscu w którym na chleb zarabia się wożąc kokę w odbycie?

To dobrze, że się zarabia. Mogło by być jednak tyci lepsze. Scenariusz jak z podstawówki.

Płacze. :D:D:D

Klip kiczowaty ale zły nie jest. Nie wiem gdzie poszła ta kasa.

Edit: No dobra. To jest faktycznie koszmarne.

Edited by Monio

"Na etapie montażu zastosowano zaawansowane techniki maskowania i retuszu, korekcję kolorów przy użyciu sprzętu firmy Quantel"

Woow! No nie spodziewałbym się naprawdę:D

[video=youtube;a__4QgP4F-A]

Ponad pol miliona za to cos? Zlodziejstwo i tyle. Poziom jest zenujacy - ludzie dla jaj robia lepsze rzeczy. Kurde - widzialem lepsze testy blenderowego trackera. Pan "rezyser" tez dal popis klasy i umiejetnosci na swoim poletku. A Warszawa takie fajne miasto... Wstyd po prostu.

Aaaaaaaaaa...

2u73swm.gif

Edited by Nezumi

Ciekawe czy miasto w innych dziedzinach (na których się nie znamy) też tak bezsensownie kasę wywala?

Ps

Gdyby temu panu przyczepić fujarę scenariusz byłby bardziej przekonywujący i logiczny:)

Ciekawe czy miasto w innych dziedzinach (na których się nie znamy) też tak bezsensownie kasę wywala? ...

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak :)

Na obronę twórców powiem, że robiłem kiedyś kilka projektów dla miasta - najlepsze pieniądze, ale wymagany poziom jest dążący do zera i tych rzeczy nie wrzuca się do reela :) ... wiem, wiem - należy ciągnąć jakość do góry itd. - sam tez tak uważam ale jeżeli klient widzi mój animatik i skacze z radości że "to jest to" i wysyła kuriera po kasety do emisji to nie dyskutujesz, bo kolejne projekty czekają :)

• Like 1
Ciekawe czy miasto w innych dziedzinach (na których się nie znamy) też tak bezsensownie kasę wywala?
Powiedz że żartujesz. ;D Wszystkie możliwe przetargi są ustawiane pod krewnych i kumpli, to są miliardy złotych robione na boku. Niedawno była afera że pomimo prawomocnego wyroku sadu ratusz warszawy nie ujawnił faktur z ostatniego roku. Sprawa już ucichła wiec można tą farsę ciągnąć dalej. Takich sobie miłościwie panujących wybraliśmy. ;)

Ale miliony do rozdysponowania po kolesiostwie są nadal bo:

[video=youtube;H2-l4Z5dLVI]

Narwik- To raczej pokazuje porównanie inicjatywy państwowej i prywatnej. Bez kompleksu warszawskiego plix.

Wszystkie możliwe przetargi są ustawiane pod krewnych i kumpli, to są miliardy złotych robione na boku...

No to już brednie trochę, przesadzone. Ale rozumiem złość :)

Widzę, że to już jest wszędzie news numer jeden. Prawda jest taka, że przetargów jest dużo. Kryterium prawie zawsze jest cena. I o ile w wielu przypadkach takie przetargi mają sens (nie wiem np. w przypadku sprzętu - najtańszy wygrywa. Powiedźmy, że to jest ok) to jak widać w takich się to nie sprawdza. Bo każdy oferent tak naprawdę zaoferuje inny produkt.

Ja się nie znam, ale czy takie coś jak Parkour to nie było "modne" kilka lat temu? Czy to dalej jest "na czasie"?

ps. Chyba muszę wyłączyć embedowanie jednak.

Edited by Adek

No może nie miliardy, chyba że w skali lat, tak czy siak jest to rozbój. Mój ojciec jest powiedzmy że działaczem politycznym (nie politykiem) i zapewniam cię że jest jeszcze gorzej niż piszę. ;) Takie rzeczy że zwykłego człowieka to przerasta. Niestety tak to jest skonstruowane że władza na tym szczeblu jest wyjęta spod prawa i nietykalna. Skoro po paru tygodniach ucichła sprawa za którą przeciętny kowalski poszedłby siedzieć 25 lat to chyba o czymś to świadczy.

Cool story: Mieliśmy 20-pare lat temu drukarnie Tygodnika Mazowsze w domu, tzw Bibuła. Tata drukował a Mama szmuglowała ją w wózku dziecięcym razem z moim starszym bratem. ;)

adek: co do parkura to te osoby chyba nawet obok niego nie staly w tym "klipie".

swoja droga, nikt by nawet nie zwrocil uwagi na ta produkcje gdyby nie byly upublicznione szczegoly jej dotyczace pewnie..

a co do zachwytu ludzi z miasta nad pracami na etapie animatikow to powszechne zjawisko, chociaz i przy pewnej agencji reklamowej tez sie to zdarzylo... :D