Skocz do zawartości

Monkey Dojo - Nasza najnowsza krótka animacja


Qbikster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zapraszam do obejrzenia naszej nowej krótkiej luźnej animki o Małpce

 

www.dashdot.pl/Malpa.html

 

Zapraszam tez na nową tymczasową stronkę / portfolio

www.dashdot.pl

Stronka jest przerabiana więc póki co zebraliśmy dotychczasowe prace i komercyjne i niekomercyjne w jedno miejsce.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za komentarze - sprawdzaliśmy kilka razy synchro, i offline jest ok, a na vimeo faktycznie jest przesunięcie cóż - może dlatego we wszystkich filmach kung fu synchro musi się rozjechać? jakaś siła wyższa?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Świetna robota! Więcej takich 'luźnych' animek proszę.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny jest patent z kamerą, która zgubiła małpkę :)

Drobna sugestia. Może jeszcze jeden ruch kamerą, podczas szukania małpy, aby usunąć ten postój kamery i gwałtowny powrót gdy małpka już jest na ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę pomarudzić.

Ogólny odbiór jest bardzo fajny, tylko ta małpa ma takie małe ciałko w stosunku do głowy, że praktycznie nic nie widziałem tylko obracający się małpi łeb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo w imieniu swoim i zespołu za miłe komentarze - pierwsze zdanie Waldka po wejściu na forum" eee nawet nie hateują" :):).

Ze swojej strony podziękuję zespołowi za na prawdę fajną robotę z wyczuciem i zaangażowaniem no i jak widać efekt jest. Chcemy robić takie rzeczy bez spiny jadąc na burzy mózgów, po prostu żeby się fajnie oglądało. Wiadomo chcieli byśmy dłużej i śmieszniej, i mam nadzieję, że czas pozwoli takich projektów i pomysłów powstanie więcej i będą coraz lepsze. Waldek, Łukasz, Mariusz, Bartek, Mariusz - dzięki wielkie.

>Loopik - model faktycznie karykaturalny jak na małpę, ale na początku animacja testowa była do postaci z równie wielkim łbem więc zachowaliśmy proporcje żeby nie robić animacji od nowa - łeb poza odciąganiem uwagi i zakrywaniem reszty ciała utrudniał dosyć mocno płynność animacji i obroty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mile i przyjemne, generalnie wszystko super poza glowa,... to jest glowa malpy a nie malpa: ], gdyby proporcje byly delikanie bardziej naturalne bardziej by mi to pasowalo. poniewaz czasami wydaje mi sie ze ryje ona broda w ziemi.Oczywiscie jest to bardzo subiektywne i nie wiazace: ]

 

regards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę pomarudzić.

Ogólny odbiór jest bardzo fajny, tylko ta małpa ma takie małe ciałko w stosunku do głowy, że praktycznie nic nie widziałem tylko obracający się małpi łeb ;)

 

Moje odczucie jest identyczne. Stylizacja niszcząca caly efekt, zupelnie nietrafiona do animacji sztuk walki, gdzie podstawą jest ukazanie ruchu ciala. Jestem zdumiony ze znakomita wiekszosc wypowiadajacych sie znawcow pieje z zachwytu. Gdyby to byla animacja z drimagine lub jakiegos amatora to zostalaby wdeptana w ziemie "konstruktywna krytyka". Jak to mówią, kruk krukowi oka nie wykole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksym - tam gdzie widzisz głowę małpy, ja widzę doskonałe zastosowanie 12 zasad animacji w w miarę oryginalnej stylizacji i doskonale wykorzystaną przestrzeń kadru. Fakt - story wyjątkowe nie jest ale jakby z Drimagine takie animki schodziły byłoby równie słodko :)

Edytowane przez asblaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksym: Nie przesadzaj. Wizualnie i technicznie jest na wypasie, i po prostu swietnie sie to oglada. Sporej wielkosci glowa mi osobiscie przypadla bardzo do gustu. Gdyby Drimagine wypuscilo takiego shorta rowniez szczerze bym pogratulowal.

 

ps. Chlopakow nie znam, wiec nie jest to tak, ze lukruje znajomym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gdyby to byla animacja z drimagine lub jakiegos amatora to zostalaby wdeptana w ziemie...

 

Hehe szczerze mówiąc myślałem że to jest praca jakiegoś amatora i DLATEGO właśnie mi się podobało :) Dopiero teraz zauważyłem, że to zespół ludzików jest i nawet sporego reela mają na stronce. Nie znam tego studia, ani chłopaków/dziewcząt stamtąd, ale animacja Małpy bardzo fajna.

 

ps. Reel ze stronki mega nierówny jakościowo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tam. Małpa z wielkim łbem jest śmieszniejsza jak próbuje być groźna :). Faktycznie nie jest to mistrzostwo świata w kreacji postaci, jakiej to Pixar potrafi rok nawet szukać (!). MI się parę rzeczy też średnio podoba, ale trzyma to poziom i chętnie się dowiem ile wam to zajęło? Ostatnio na czwórce puszczają jakieś bajki w 3d to mi się płakać chce jak widzę tą animację. Faktycznie fajne 12 zasad. Oczywiście niema co spoczywać na laurach, dało by się sporo poprawić gdyby porównywać to do najlepszych. Tylko... no... jaki ma to sens? Dobre to po prostu działajcie dalej, chętnie pooglądam. A jako członek Drimagine i jeden z tych którzy współpopełniali jedną z tych animacji, też coś nie widzę tego porównania Maksyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się jako mega amator 3d. Animacja świetna, ale fakt łeb za duży i nie raziłoby mnie to tak bardzo gdyby kokosy były odrobinę w innej tonacji niż kolor skóry lub po prostu większe. Najbardziej widać to w 26 sekundzie, dopiero dźwięk mnie nakierował, że ona w pysk dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna animka. Jedyne co zwrocilo moja uwage to ta duza glowa malpy, ktora troche przeszkadza ze wzgledu na swoja wielkosc w stosunku do reszty ciala i charakter ruchu (kung-fu) jaki wykonuje ta malpka. Ale ogolnie bardzo pozytywnie, widac ze sie bawicie animujac i o to chodzi :).

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności