Skocz do zawartości

teczka3d:_charaktery


brave

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam

choc swiezy na tym zacnym forum postaram sie dzielic z wami własnymi prackami

do teczki bede wrzucał własne charaktery

 

mam nadzieje że sie wam spodoba

 

młody rycerz stasiu.. charakter postaci do dowolnej interpretacji :)

pzdrawiam

 

stasiua1100.jpg<a href=http://img694.imageshack.us/img694/1112/stasiua1100.jpg' alt='stasiua1100.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Edytowane przez brave
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

stachu: noooo nikt nie ma wpływu na sowje mię :)) hehe ////mam pomysł dorobic konia do rycerzyka i skompnowania własnie pod senke-ilustracje co by toche poopowiadac historie o nim samym wiec mama nadzieje że sie uda to zrobic ...dzieki!

dziadek3d "hehe dobre :) do tryskających krwistych suchelców mi nie po drodzie wole w tę stronę :D

Pmat : dzieki - pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki ptaszek,Sebazx6r wasze słowa są motywujące- dzięki!

 

nie wiem czy nie popełnię-wykroczenia :) jak wrzuce tutaj tą ilustracyjkę w sumie troszkę tu podmalowki :)

kłaniam się nisko wraz ze stasiem :) iż został doceniony i zaszczycony frontem. dzięki !

 

happy days !

happydaysss.jpg

Edytowane przez brave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlodAs- dzieki !

mookie - tak jest staram i chcę tu wrzucac własne rzeczy , własne pomysły , charaktery -\

Aniu - bardzo mozliwe :) choc przyznasz iż tak bardzo nie razi ta deformacja - mam nadzieje ///i gratuluje oka - kobiece oko zawsze cos wypatrzy -dzięki:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe postacie prosto z ,,pieca 3d,, duzo zabawy przy nich mialem :) zwlaszcza jak uswiadomilem sobie imiona dla nich :D powiem szczerze pomoglo mi to w konceptach i mysleniu o charakterze postaci .

na drugie danie maly mój kroczek w kierunku ilustracji .3d..

busai.jpg[/img]

 

pksap.jpg[/img]

 

hd1athingb.jpg [/img]

 

 

ciekaw jestem co o nich sądzicie??

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! a ! dzięki wielkie ! zachęcacie niezle i dajecie kopa pozytywego! dzięki takrze nie nudziłem sie ostatnio więc wrzucam cosik

choc to zupełnie inna baja - tym razem cosik realnego bardziej - nie powiem po obejrzeniu całego filmu Halo 4 FUD nie mogłem się oprzec tej inspiracji i jej nie chce nawet kryc:) zrezygnowałem z lepienia calutkiej postaci jest tak jak jest. zrezygnowałem z displace mapy bo by trwało to wiecznosc :) więc miejscami troszke płasciutko.

render w mayi and vray

 

kuniform13.jpg[/img]

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice głowy tam włożyłem tak naprawde najwięcej chęci . dzięki indian bo i masz racje dalsze częsci wyraznie puszczone :)

zdradze ze byla to mała przymiarka więc nie ma co dusic dalej tego kawiora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model, widać, że doskonale radzisz sobie w takich kreskówkowych i bardziej realistycznych tematach (choć ja preferuję w Twoim wykonaniu te pierwsze). Zastanawia mnie tylko, czy to warkocz zwisa z jej ramienia, czy może część ekwipunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny dizajn. Wykonanie też mi się bardzo podoba.

 

Nie do końca pasuje mi tylko prezentacja. Tzn. ogólnie jest spoko, ale przeszkadza mi ten DOF, który dodałeś chyba w PS. Jakoś to chaotycznie wygląda przy 4 ujęciach obok siebie, kiedy ostrość raz się gubi, raz pojawia. Miałbym inny pomysł na prezentację 4 rzutów w takim układzie. Wszystko możesz dać ostre (w końcu to prezentacja modelu), a te ujęcia lekko z tyłu "schować" tylko zmianą waloru, kontrastu, światła (trochę taka perspektywa powietrzna). Kompozycja tego jako całości byłaby moim zdaniem lepsza.

 

No ale i tak bardzo mi się podoba. Gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności