Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe czerwony material wydaje sie byc wlasnie calkiem fajny, tylko podejrzewam ze mnie by denerwowaly te "jasne krawedzie" face'ow ktore widac np w ostatniej glowce przy skroniach :/ ble, no chyba ze da sie jakos pozbyc tego efektu i wykladzic mesh ale ja sie tam nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy speed w Zbrushu. Czas to ok 3h

monster_textura.jpg

No i drugi speed w Zbrushu. Czas ok 2-3h. Chciałem tą text. jeszcze poprawić, ale niestety Zbrush się wysypał, a ja jak głupek zapisywałem dokument, a nie toola :/ Toola zapisywałem mniej więcej w 3/4 modelingu. Na przyszłość już wiem , że to zapisywanie toola jest najważniejsze :P

czacha_textura.jpg

 

EDIT - specjalnie dla Draba daje wersje otexturowaną, żeby nie musiał oglądać kolejnego czerwa :P

Leleń - co tak się na tym gg ukrywasz :P A może nr. zmieniłeś :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DraB dla Ciebie specjalnie zmieniłem materiał :D

specjalnie dla Draba daje wersje otexturowaną, żeby nie musiał oglądać kolejnego czerwa :P

 

Dobra, dobra - łaski bez ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunuś: Dawaj troche jasniejsze te pracki , bo w sumie widze tylko 3 (wyglada w miare ok)

Robert, Leleń :thx :) wiem ze nie najwyzszych lotów bo modelsłużył do testowania nowych bajerów.

Pomalowałem go tak z grubsza(polypainting) i powrzucałem rozne materialy na obiekty (oczka pobrane z forum zbcentral)

buc5rs5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności