Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche spoznione, ale na prosbe Topka siatka kadluba przed collapsem. Colaps poszedl z jakiegos glupiego powodu, nic w zasadzie nie zmieniane w siatce po nim. Zanim to doszlo do tego stanu co tu widac to bylo Editable Patch.

A! Tyl jest potraktowany totalnie po macoszemu, wiedzialem ze w animacji nigdy go nie bedzie widac.

boat_hull.png

 

pozdrawiam

mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero robie pierwszą pracke w Maxie... i juz problemy ;p

 

d1dp4.png

d12bl2.png

d12dcy1.png

ogólnie to uczę sie układać tą siatke... ale moje pytanie kieruje do zrobienia LED'a/logo w kształcie gruszki (iPear ;p) wiem ze jako same logo podłoże plane'a w danym materialem bo ma to byc lekko w głebi jednak nie wiem jak zrobic sam kształt tegoż czegoś. ewentualne błedy (a takich jest mnóstwo) prosze wytykac śmiało ;p

 

PS. przyznaje sie robie to drugi dzień .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11111_by_Doominus.jpg

Lampka na szybko. Trochę musiałem popracować nad główką bo przejście z półsfery na taki plastikowy uchwyt było trudne do zrobienia.

 

Sprawdzałem proporcje są ok :P Chyba z winy perspektywy łebek wydaje się większy , ale muszę przyznać ze dość ciekawie to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Blender 2.48a, Blendigo 1.1.14 i Indigo 1.1.14

 

Logo indigo. A jakże, materiały są dla mnie niewykonalne.

 

 

124017476166.png

 

Windows

 

124017487426.png

 

Pinezka

 

124017493382.png

 

Na żadne nie poszło nawet dwóch minut... W zasadzie, to testowałem sobie tylko indigo, ale to speedmodel, jakby nie patrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duże postępy :)

W dwóch ostatnich są błędy:

1- szycia tapicerki powinny schodzić do końca poduchy siedziska lub być wykończone lamelą (mało funkcjonalne rozwiązanie).

2- podobnie jak w pierwszym ale dodatkowo nie ma oddzielenia poduchy siedziska od skrzyni. Nie chodzi o to, żeby były zdejmowane (bo nie muszą) ale należałoby oddzielić te dwa elementy od siebie. Bardzo dziwnie by to w rzeczywistości wyglądało (zawsze powstawałyby fałdy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności