Skocz do zawartości

Ryse: Son of Rome - zwiastuny


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przecież ten story trailer to Hollywood w najgorszym wydaniu, jest to fabularnie totalny gniot, opowiedziany z takim patosem, tak bardzo na serio, że jest to dla mnie niestrawialne. Stylistycznie drugi filmik bardzo ładny, może za dużo jest tej krwi chlustającej hektolitrami, ale kreska faktycznie bardzo miła dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Baggins oponował przy braniu tego kontraktu przez Platige. Podobno koniec konsol nastąpi za moment i wszyscy będą grali już tylko w angrybirdsy. ;)

 

Gra mi się średnio podoba ale szacun za robienie filmików do 2 gier na start generacji. To jest wybitne wyróżnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie drugi filmik bardzo ładny, może za dużo jest tej krwi chlustającej hektolitrami, ale kreska faktycznie bardzo miła dla oka.

 

To drugie epickie, imo zdecydowanie lepsze niz trailer Wiedzmina ale ja wole ten kreskowy styl po prostu.

 

Zabawne, że mówicie o kresce kiedy chłopakom ewidentnie chodziło o uzyskanie malarskiego efektu plamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh mamo. Znowu wypas!

Masujecie moje oczy coraz częściej. I to po tajsku, z happy endem.

 

P.s. płynność animacji z krakato'y, nieco kontrastuje ze stylizowaną animacją postaci i ruchem kamery, przez co to co jest dodatkiem w kadrze, czasami bardziej przyciąga wzrok, niż meritum. Chyba, że dałem się oszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Behance wymusza wielkość obrazków? Bo większość z nich jest niewiele większa niż znaczek pocztowy. Na niektórych obrazkach jest jakiś tekst, ale ciężko odszyfrować co jest tam napisane. Kompletnie nie rozumiem popularności tej strony.

 

A making of na vimeo jest świetny, jak zresztą i cały film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o tym pisałem. Następnym razem wyślijcie materiały, ładnie je poskładam (patrz makig of STRZYGA). Bo jak dla mnie Behance do making of'ów to tak średnio się nadaje, a sam chętnie bym widział coś w większej rozdziałce.

 

Co do filmu, to jest Vimeo? Nie mogłem uzyskalić linku Vimeo to bym dodał do newsa.

 

Edit: No tak. Selim wrzucił linka do Vimeo (po tym jak był news do Behance, uzupełnione w każdym bądź razie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam paint over to po prostu mocno podmalowana tekstura. Partikle natomiast musialy byc dynamiczne zeby podazaly za geometria, i chociaz troche lapaly swiatlo. Ale i tak za wiekszosc nieregularnych krawedzi odpowiadaja recznie dostawione geometrie z przezroczystosciami.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności