Skocz do zawartości

Hobbit - Battle of Five Armies trailer


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trailer mnie jakoś nie zachwycił ale nadal sądzę, że Hobbit jako film jest lepszy od Władcy. Tak czy siak czekam na ostatni odcinek! DO pełni szczęścia brakuje mi tylko ;) adaptacji "Silimarionu" lub chociaż "Dzieci Hurina" :) Tak, tak wiem.... ale pomarzyć sobie można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan dobry tylko zamiast coli polecam kawę a zamiast popcornu Plusssz Active. Inaczej możesz nie dotrwać. ;)

 

jak władcę pierścieni poleciałem całą i wszystkie wersje extended. toooo na hobajcie wytrwałem 30 minut. na hobajta to nie kawa tylko koks potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Mi sie bardzo podobalo i z checia obejrze :) Lubie oderwac sie od rzeczywistosci i poplynac w myslach w swiat przedstawiany w ksiazkach/filmach. Czekam na premiere :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek potrzebuje więcej postów od ludzi, którzy nie widzieli poprzednich części bo uważają, że były słabe. Wpisujcie miasta.

 

hahah no ja widziałem 1 za 2 podejściem. bo w 1 jak pisałem odpadłem po 30 minut a 2 przeleciałem w 15 minut tylko fajne ujęcia obejrzałem. Liczy się jako oglądane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z 2 kolegami z roboty pierwszą część hobbita i oni pozasypiali gdzieś w połowie może nawet wcześniej. Lekko nudnawy faktycznie jest, ale dwójka była całkiem spoko. Na trojkę też pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej wciagnela jedynka, niż dwojka. Nowa czesc na pewno obejrze, ale nie mam ogromnych wymagan. Obym sie milo zaskoczyl.

 

Co do ostatnich blockbusterow to poziom trzymaja Małpy i Edge of Tomorrow. Transformers padaka

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie zdzierżyłem jedynki. Znajomy wytrzymał dłużej, ale w końcu też wyszedł z kina. Ale obiecuje sobie, że kiedy będzie komplet, spróbować jeszcze raz. Szczególnie, że lubię fantasy (przynajmniej książki). Choć przyznam, że za Jacksonem, nie przepadam. Zawsze będzie mi się kojarzył z koszmarnie długim zakończeniem Władcy i jękami na widowni, jak wchodziła kolejna postać witać się z bohaterem. I tym echem ulgi jak film się skończył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością zdzierżyłem obie części i niecierpliwe czekam na ostatnią :) A niedawno nawet poświeciłem cały weekend na obejrzenie 9 godzin dodatków do części pierwszej :P I mam jeszcze większy szacunek do wszystkich zaangażowanych w te produkcje. A za te dwie trylogie i "Martwice Mózgu", Jackson ma u mnie wieczny respect ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się wiele po Hobicie, bo LOTR bardzo mnie zniechęcił - zwłaszcza mistrz miecza - Gandalf, który nawet Balroga mieczem dziabał... nie licząc hordy orków, urukuw i innych brzydali... Hobbit pozytywnie mnie zaskoczył, Gandalf w drugiej części pokazał nawet parę sztuczek, smok na koniec pierwszej części (oko) skojarzył mi się ze smokiem z Polskiego filmu "Wiedźmin", ale już w dwójce pokazał się w pełnej krasie... chętnie obejrzę ostatnią część, ale jak dla mnie - film na raz... noo może raz na 2 lata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności