Skocz do zawartości

Sebastian Szmyd


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem laikiem i dla mnie pod względem technicznym praca klasa światowa. Mam jedynie problem z głową tego rycerza, gdyby nie gif z procesem to ciężko byłoby mi zczaić co ona przedstawia. W sumie to się zastanawiałem przez jakiś czas czy aby na pewno jest tam głowa zanim odpowiedni gif mi nie mignął przed oczami i wszystkie obrazki przed dodaniem tej błękitnej poświaty były dla mnie czytelne, a potem już zdecydowanie mniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, lubie zrzynać z Leyendeckera, podobnie zresztą jak chyba połowa ludzi na Artstation. Tak swoją drogą to te pociągnięcia zrobiłem mocno na około, to znaczy ręcznie domalowałem te zgrubienia farby na bokach bo nie znalazłem jakiegoś fajnego brusha do tego. 

Słyszałem sporo dobrego o innych softach do malowania, ale jakoś przyzwyczajenie do PS póki co wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca z ostatnich tygodni. Chciałem jakiś mocny skrót z góry poćwiczyć i chyba jako tako się udało. Nie jestem w 100% zadowolony, ale już nie mogę na to patrzeć 😄 

FpvPxtw.jpg

I jeszcze homeworki z kursu designu postaci. Temat generalnie to słowiańska kapłanka:

Thumbnailsy

8lARh2R.jpg

Lineart

A6yV5fK.png

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztatowo super! Odnoszę natomiast wrażenie, że Twój dzierżyciel miecza wyszedł odrobinę zniewieściały (głównie w pozie) względem refki, ale nie wiem, czy to zamierzone, czy przypadek, czy mi się wydaje. Może to też po prostu efekt sumy drobnych przesunięć. W każdym razie nie jest to żaden zarzut 🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł, żeby coś odprężającego zrobić. Wyguglałem jakieś proste elewacje, zrobiłem z nich plan bo nie było i narysowałem w perspektywie 🙂 Jeśli niczego nie pomyliłem to obserwator powinien być w odległości ok. 20m od budynku i na wysokości ok. 10m

IbrAqla.png

u5pM8ur.png

8XIcfYK.png

IGLVhF3.png

HU1s3Gl.png

I pączek z wiadomego tutoriala :]

paczek3.thumb.png.8b81f7caecdfda25068a89e54de13004.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo umiesz to można się czepiać 😛 Trochę brakuje mi kontekstu otoczenia, nawet jakiegoś kartonu o który by się jegomość oparł. Teraz patrząc na niego mam wrażenie, że to jest scena tuż przed jego upadkiem na plecy i próbuje się łapać psa 😛 Albo może coś z walorem w okolicach miednicy się zadziało,że wydaje się za mocno wysunięta do przodu.

Z takich jeszcze detali to w okularach też mogłoby się coś zadziać, błysk światła, albo lekkie przesunięcie/zakrzywienie obrazu, żeby nie wyglądało na założone same druty bez szkieł/zerówki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności