Skocz do zawartości

Teczka 2D: 88grzes


88grzes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mógłbym takie filmiki oglądać bez końca :-) A te porównanie 2 prac super, dzięki Tobie do końca dnia będę miał motywację aby wziąć się w końcu za naukę digitalpaintingu :-D Swoją drogą, ta wcześniejsza praca, kiedy ją malowałeś to ile już miałeś doświadczenia za sterami tabletu ? ;-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky, WojtekFus, COR, Yndza, jameli, tr3buh - dzieki dzieki ;)

 

Swoją drogą, ta wcześniejsza praca, kiedy ją malowałeś to ile już miałeś doświadczenia za sterami tabletu ? ;-)

 

To była jedna z pierwszych moich pracek na tablecie.

 

Marduk

Ja się od razu przyznam, że w tych starszych pracach przeszkadzało mi efekciarstwo, ale zacząłeś iśc w dobra stronę moim zdaniem i te ostatnie obrazki już spokojnie łykam. No i plus za muze z IWD :).

 

Z perspektywy czasu mi tez przeszkadzało te efekciarstwo ;p A polecam cały soundtrack z IWD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góry i ziema to foty czy żeś to tak ładnie wycackał ? Nie żeby mi to przeszkadzało czy żebym się czepiał. Pytam z czystej ciekawości :)

Jestem pod wielkim wrażeniem osiągnietego skilla i zazdraszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góry i ziema to foty czy żeś to tak ładnie wycackał ? Nie żeby mi to przeszkadzało czy żebym się czepiał. Pytam z czystej ciekawości :)

Jestem pod wielkim wrażeniem osiągnietego skilla i zazdraszczam :)

 

Bodajze Shaddy powiedzial.

 

Jesli zastanawiasz sie, jak ktos cos do jasnej cholery tak namalowal, to z reguly tego nie namalowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajze Shaddy powiedzial.

 

Jesli zastanawiasz sie, jak ktos cos do jasnej cholery tak namalowal, to z reguly tego nie namalowal :)

 

No, chyba ze wyjatkowo akurat namalowal. Historia zna takie przypadki :P

 

Grzes, fajnie, ze pokazujesz te stare wersje, postepy poczyniles rewelacyjne. Te aktualizacje robisz tak dla wlasnej frajdy/ dla porownania czego sie nauczyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COR - Dzieki ;)

Koniu - Dzieki ;) Góry, ziemia i niebo to fotki ;p

ICE, EthicallyChallenged - No tutaj Shaddy by mial racje ;p Mozliwe ze zblizyl bym sie do tego efektu ale nie mam na to czasu i tak jakims cudem udalo mi sie to skonczyc, wlasnie dzieki fotkom ;)

 

Grzes, fajnie, ze pokazujesz te stare wersje, postepy poczyniles rewelacyjne. Te aktualizacje robisz tak dla wlasnej frajdy/ dla porownania czego sie nauczyles?

 

Generalnie cały czas robie sobie takie analizy, anatomi, światła, perspektywy itd. itd. To o czym wiemy nie zawsze współgra z naszym warsztatem. Dlatego trzeba przewałkować temat najpierw od drobnych fragmentów kończąc (wprowadzając zmiany) na całym gotowym obrazku. Te overki robie sobie dla funu jak znajde chwilke wolną. Dlatego musze skorzystac z fotek, inaczej rozciagnęło by sie to w czasie i przez to bym tego prawdopodobnie nie skoczył (jak wiele innych pracek).

A robienie overków swoich prac dużo daje, bo cofasz sie w czasie i patrzysz jakie głupie błędy robiłeś, moim zdaniem przez to sie dużo stuffu sie utrwala na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne te maluny, szczególnie z posta #166, dla Ubisoftu, nawet zagrałem jakiś czas temu w Duel Champions.

Te dla Applibota też świetne, oby więcej takich.

I tak jak Wojtek zauważył bardzo fajny brushowork na portretach, fajnie by było zobaczyć Twój autoportret na tablecie w takim klimacie. ;)

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi

masz ficzera na kwejku :D

 

lol :D

 

Swiezy

Genialne te maluny, szczególnie z posta #166, dla Ubisoftu, nawet zagrałem jakiś czas temu w Duel Champions.

Te dla Applibota też świetne, oby więcej takich.

I tak jak Wojtek zauważył bardzo fajny brushowork na portretach, fajnie by było zobaczyć Twój autoportret na tablecie w takim klimacie. ;)

Pozdrawiam! ;)

 

Dzieki dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności