Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jak widać wystawiam swój kolejny koncept, koncept jest dość futurystyczny ze względu na jego dach który jest wykonany tylko z szyby i ma bardzo mocno przesunięte progi do tyłu, projekt nie był robiony pod względem technicznym, co tu więcej pisać, jak ktoś chce to niech zadaje pytania to będę odpowiadał.

 

Renderki oczywiście ciemne ;], bo takie lubie. AA na niskim poziomie bo nie mam czasu tygodniami renderować, szczególnie we wnętrzu to widać.

 

INFERNO_FLY_2011_EXTERIOR_01_WEB.jpg

INFERNO_FLY_INTERIOR_01_WEB.jpg

 

 

Software

3ds max, Mental ray, photoshop

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Renderki bardzo klimatyczne i bardzo dobre, szczegolnie wnetrze kosa :D. Sam koncepcik rowniez mi sie podoba, moze troche za bardzo powyginany, ale jakbym byl obrzydliwie bogaty to bym mogl sobie takiego nawet kupic ;). Zycze fronta bo moim zdaniem nalezy ci sie za te rendery. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :O Wnętrze zwaliło mnie po prostu z nóg. Świetny koncept, rendery trzymają naprawdę świetny klimat.

 

Na tych ujęciach na moście może trochę te liny mają za duże rozmycie i wyglądają jak półprzezroczyste paski. Ale to taki szczegół :P

 

Ogólnie 5*****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne!

Nie jestem jakimś specjalistą od projektowania samochodów, ani nie leży to w kręgu moich zainteresowań, ale z pewnością ten projekt podoba mi się najbardziej ze wszystkich konceptów czterech kółek jakie kiedykolwiek widziałem.

Szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam koncept to piękny przód, szczególnie reflektory i atrapa, świetne felgi oraz niesamowicie zaprojektowane wnętrze. Natomiast co do renderów to wow, brak słów... każde ujęcie exteriora jest klasą samą w sobie, a interior to już w ogóle jakiś kosmos pod względem oświetlenia i materiałów. Mistrzu... nauczaj :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki ludziska, ciesze sie ze sie wam podoba pomimo takiej slabej jakosci rednderow ;P.

 

Bober89 - na jazde probna mozesz sie juz dzisiaj umowic, tylko na poczatek musisz przelac na moje konto jakies 4 miliony zł zeby mogl go zbudowac :D i wtedy sobie pojezdzisz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

o_r_z_e_c_h - tak jak pisałem na początku, projekt nie był robiony pod względem technicznym, jednak jak najbardziej kierowca nie miałby żadnych problemu żeby zobaczyć co się dzieje w lusterkach :P.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzo: Ciekawe jak przy takiej ilości wozów stworzyć coś co nie przypomina chociaż w części istniejące wozu. Tragedią są dla mnie komentarze pokroju "zlepek złodziejstwa innych firm". Ciekaw jestem czy sam choć jeden koncept stworzyłeś, bo jak wiadomo komentować jest zawsze łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie...

To forum o grafice, ja komentuję kunszt grafika który jest przyzwoity (jak już wspomniałem), ale koncept jest paskudny i tyle.

Auto jest pokraczne, nie trzyma proporcji, a jego kształty są niespójne (w środku masakra - brak odpowiedniej płynności).

 

Mówię zlepek bo auto jest zlepkiem :-), jak widać co jakiś czas "projektanci" tworzą innowacyjne sylwetki, więc jest to możliwe.

Nie wkładam kija w mrowisko - w kazdym razie nie w temacie jakości "MODELU 3D".

 

W tym przypadku otrzymaliśmy co najwyżej "koncept" rodem z Francji :P

Przód tworzony w stylsityce Zoom Zoom, tył jak w SLR, środek robiony bez konceptu (dla mnie to zywioł w 3D - bez kreślenia) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie pokazuje rysunków to nie oznacza że ich nie robiłem ;), tak się składa że mam ich teczkę, po drugi nie wzorowałem się na żadnym aucie wiec daj sobie spokój i nie komentuj jak nie znasz projektu od podstaw :).

 

 

Możesz sobie pisać że koncept jest paskudny i tego typu rzeczy ale nie pisz takich pierdół że się na jakimś wozie wzorowałem, oprócz tego że samochód ma 4 kola drzwi i lusterka to się wyróżnia w stylistyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest pokraczne, nie trzyma proporcji

 

Imo po to jest brak proporcji między obiektami wozu żeby pewne rzeczy podkreślić i uwydatnić, chyba większość firm takie rysunki posiada i taki jest cel konceptów. Pozatym nie możesz powiedzieć, iż koncept jest paskudny ;) Co najwyżej, że Twoim zdaniem taki jest, bo chyba jakiś szlacheckich przywilejów na decydowanie o jakości projektów innych nie masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne...

 

Trzeba również umieć znośić krytykę za jakość swoich projektów (mam na myśli koncepty) a te są słabe i tyle.

Wspominałem i wspomnę już chyba 3 raz że jakość grafiki 3D jest dobra.

Uważam że za koncepty powinni brać się ludzie o niespotykanej fantazji i jakości pomysłów, tutaj nie widzę nawet cienia polotu w projekcie, jak już wspomniałem środek, a zwłaszcza konsola to jakiś żart :-)

 

Naucz się znosić pokornie krytykę za swoje pomysły, zawsze na 10 głasków trafi ci się jedno kopnięcie = to standard.

Sam chętnie zabiorę się za koncept, żebyś również mógł się wyżyć :-) Tym samym chętnie poddam się krytyce mojego konceptu...

 

Dodam również jak wspomniał Berger - że to wszystko jest jedynie moim ZDANIEM (chociaż wydawało mi się to oczywiste - ponieważ piszę ze swojego konta a nie prowadzę orędzia do narodu).

 

Aby bliżej przyjrzeć się tej "genialnej" linii prosiłbym o szybki render z jasnym kolorem nadwozia (np. srebrny) oraz rzut bardziej z góry + oczywiście siatka aby sprawdzić czy pewne linie nie powstały przypadkowo :-)

 

A co do stylistyki to ponownie powiem że auto "czerpie" zewsząd (o czym przecież musisz wiedzieć - chyba że jesteś tak ogromnym ignorantem aby inputować mi iż to auto jest "oryginalne")

- środek to połączenie "nieudanej" lancii thesis (np. fotele) z maybachem oraz elementami nieudanego "maserati"

- nadwozie, przód (światła + elementy grilla mazda furai, zderzak nowa lancia delta), bok auta (linia) to mercedes slr oraz alfa romeo pandion, tył to mercedes slr + infiniti G35, szyba + boczne drzwi (w całości) + rysy również alfa romeo pandion

 

Można tworzyć nowe rzeczy (za co bardzo cenie) albo odgrzewać kotlety, w Twoim przypadku zmieszałeś zupę z daniem a na koniec polałeś to czekoladą :-)

Edytowane przez enzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję czytania ze zrozumieniem kolego Altres :-)

A teraz ponownie racz przeczytać powyższy tekst i wyciągnij prawidłowe wnioski,

swoją drogą liczyłem że 3Dart spełni moje małe prośby i pokaże obiekt tak jak o to prosiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności