Skocz do zawartości

Silver Award: Ferrari F1 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, mało formuły 1 w 3D tutaj... i wszędzie. :)

Opony mają zły kształt, takie baloniaste ci wyszły.

T-cam wygląda trochę inaczej, ale to szczegół.

Brakuje jakiegoś ciekawego oświetlenia, bardziej ostrego, wydobywającego kształt samochodu.

Parę pierdół w samochodzie nadaje się do poprawy, ale to szczegóły. Ogólny kształt bardzo fajny.

Ciekawy byłby smaczek w stylu zablokowane koło i trochę dymu.

Eh, trzeba się wreszcie wziąć za to nowe bmw. :)

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie czepiac na maxa, to asfalt tam gdzie jest osty(focus) jest poprostu kiepski. I faktycznie czegos brakuje oponom, MB to nie wszystko. By trzeba spojrzec na refki.

 

Ogolnie jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątka odemnie ;) Jeszcze tylko mam wrazenie, że textura podłoża ma słabe mapowanie albo rozdzielczość textury. Opony imo nie są takie złe jak narzekają, ale ja się nie znam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment woroszyłow, loko, Filip, Lis, tasiek, ciastuch, ..:: 3D CREATIVE ::.. vision3d, demigod, Nvidia dzięki za krytykę i komplementy ale jeszcze dużo nauki :)

RA od razu widać znawce F1 dzięki następnym razem będę się bardziej starał

kamil.ochel robiłem Max, Vray i Photoshop, a z tym frontem bym nie przesadzał,

Lerain Poly z MS 825 000 bez MS 122 000

skorpion85 model powstawał po nocach przez ponad 2 tyg a render jakieś 3 nocki tak myślę czas renderingu niecałe 40 minut

peter_f dzięki:) DOF to z vray'a

dynia inne ujęcia, są poniżej

 

siatki i kilka renderów ze studia tylko tak dla pokazania modelu więc bez rewelacji,

 

ferrarif12009studiocopy.jpg

ferrarif12009studio01.jpg

wires01.jpg

wires02.jpg

Edytowane przez mrkrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widzę że ziomek złapał fronta :) Dobrze dobrze! Rozsławiaj Siedlce :)

 

A jeżeli chodzi o model to bardzo ładnie wyszedł, ale kurcze materiał opon jakoś mi nie leży :/ Teksturki super!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

mrkrzysiek - bardzo fajne, wypasione. Odnosnie pomyslow i to moze na tle przydaloby sie cos nadjezdzajacego ? - ale w sensie baaardzo duzego blura - czyli pewnie moglby tam byc kolorowy czajnik :D

bardzo mi sie to podoba :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za jakiś spam

 

dzięki za siatki i inne rendery ale chodziło mi o jakieś ładne rendery z toru:)

 

a i mam pytanie czemu tylko robisz te autka walnij jakąś fajna scenkę ruiny miasta czy coś takiego bo teraz tylko auta i auta walisz

 

Może lubi? :P Albo może po prostu chce się wyrobić tylko w jednej dziedzinie i być w niej guru ;] I później kiedyś kupujesz jakieś autko i wyczytujesz gdzieś "designed by mrkrzysiek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie stosowanie slick'ów jest dozwolone. To jedna z kilku charakterystycznych zmian w przepisach F1(KERS, waskie skrzydlo z tyłu, szerokie z przodu, zmienjszona ilosc owiewek). Wiec nie ma do czego sie przyczepić. Miejscami FotoReal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności