Skocz do zawartości

Teczka 3D - Dabarti


MF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na jalbuszkach AA sie posypalo, a na jagodkach chyba uzyles proceduralnej mapkie cellural i widac wyrazne roznice miedzy poszczegolnymi "komorkami". To ogolnie takie czepianie sie, bo ogolnie bardzo ladnie to wyglada i normalny zjadacz chleba na pewno nie zwroci na to uwagi;) Czekam na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.

Pawelkos - Trochę przesadziłem z wyostrzeniem. Ale przy animacji dojdzie MB i trochę wygładzi krawędzie. A co do borówek to mapa była malowana, bez procedurek się obeszło. Będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej legomir. Samego shaderu nie mogę udostępnić, nie ma też on do końca sensu bez tego co się dzieje na modelu.

 

Mogę Ciebie natomiast tym nakierować:

 

http://wyszolmirski.home.pl/screen/index.php?link=2012-08-16_1733.swf&co=mov&wys=413&szer=640

(volume select po noise'ach jest po to aby odznaczyć selekcję dla lepszego podglądu)

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o drzewka shaderów i połączenia, trochę nieprecyzyjnei sie wyraziłem, aktualnie bawię się trochę w konstruowanie różnych rzeczy i pisanie shaderów, wiec przydałyby się takie "referki" Ale jak nie możesz to trudno ;) I dzięki za nakierowanie, dałem też za ten gest repa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie kawa wyszla. Mam do ciebie jeszcze takie pytanie: w czym jest lepszy ten noise od brecon od tego standardowego z maxa ? Kiedys mialem zainstalowany ten plug, ale pamietam ze nie wywarl na mnie jakiegos szczegolnego wraznie i odinstalowalem, ale to bylo daaawno temu. BTW tutorial ktory zrobiles to ze bardzo dobry widac znajduje potwierdzenie nie tylko w slowach: http://www.evermotion.org/vbulletin/showthread.php?t=93128

 

Gosciu dostal za to fronta na everach, szkoda tylko ze nie powiedzial na czym sie wzorowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jakas prowokacja, juz nie bede robil personalnych wycieczek, bo obserwujac te dziesiatki postow pod Twoim adresem widze ze to nie ma wiekszego sensu - i tak wiesz najlepiej :) Tomek odwalil kawal dobrej roboty, nie dosc ze pokazal moc uzycia map proceduralnych to jeszcze sie ta wiedza podzielil w jednym z tutoriali. WIekszosc stilli tutaj pokazanych trzyma conajmniej bardzo dobry poziom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Dziadku widzę, że upomnienia w innych miejscach nie pomogły. Nie odpisuj przypadkiem na tego posta tutaj. Uszanuj, że to jest teczka MF i szkoda autorowi śmiecić wątek. Niestety, ale też to odbieram jako prowokacje. Kolejne takie upomnienia już niestety nie będą w formie postów.

 

Jeśli Ci się nie podoba - można to jakoś normalnie napisać nie w taki sposób. Tym bardziej, że autor nigdzie nie pisał, że jabłka miały być takie, a nie inne. W Twoich wątkach jeśli ktoś Ci zwrócił uwagę na coś odpowiadasz "tak miało być". Więc tutaj też takie miały być.

 

Koniec off'a

 

MF. Jesli chcesz i tą cześć dyskusji usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota Tomek :)

Na forach widać wysyp owoców Dabarto podobnych :) Niestety gdzieniegdzie oryginał nie jest tak dobrze promowany :) Ahhhh, ta zawiść :)

 

PS.

To posty Dziadka ktokolwiek bierze na poważnie? WOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi się tu podoba , nie można się napatrzeć na kawę i owoce . Widać niebywały kunszt i cierpliwość .I TO SIĘ LICZY!!

Po prześledzeniu tego wątku warto wrócić do testowania map proceduralnych na innym polach grafiki.

Dziwią mnie wypowiedzi typu , a że nie tak to widzę ,że nie przemawia do mnie ,że plastikowe czy inne .

Każdy na tym forum mniej lub bardziej siedzi w grafice i jak coś nie pasuje w kompozycji to może warto podnieść rękawicę i wysmażyć coś swojego.

***** ode mnie

Edytowane przez Pixel-Factory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie komentarze! Po urlopie wracamy do pracy pełną parą.

 

Nicponim: Nie ma fronta, bo za słabe ;)...

 

Adek: Nie trzeba usuwać... Niech historia nieudanej prowokacji zostanie dla następnych pokoleń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka historia?

Po tutku Tomka cały internet zaczął robić owoce w "czyde". Pełno frontów, tematów itp itsre. :D

 

A w tym temacie jeszcze się nie wypowiedziałem, ale Tomek wie pod jakim wrażeniem jestem patrząc na jego prace :O

Świetne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności