Skocz do zawartości

Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

@Destroyer true 😄 Choc w tym wypadku po prostu pokazuje fajna zabawke i staram sie ubiec ewentualny zawod wszystkich tych co moga myslec o tym tworze jako o kolejnym narzedziu jakich wiele.

(napisalem cos wczesniej zlosliwego o tasmociagach i crunchu ale bylo to niepotrzebne wiec skasowalem 😄 Walcze ze swoja zlosliwa natura).

85861519.jpg.27e7af06b65a18e6c62ac257e991cc8e.jpg

Edytowane przez Nezumi
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Destroyer said:

@Nezumi 

niepotrzebnie edytowałeś, tak dobrze się czytało 😄  

Ta - tobie. Ale wez pod uwage takich OldManow. Sie ktos obrazi, skasuje konto. Trzeba uwazac. A poza tym i tak juz maja przewalone - crunchuja robiac cos co potem moze sie nie sprzedac bo Sweet Baby Inc. poprawki wprowadzi, zjebe dostanie od jutuberow, ani sie tym pochwalic ani nic... Kiedys jeszcze mozna bylo sie pochwalic ze tam dla Blizzarda pracowales czy dla Ubisoftu... A teraz to bardziej jest plama na zyciorysie i wstyd 😄 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Nezumi said:

Ta - tobie. Ale wez pod uwage takich OldManow. Sie ktos obrazi, skasuje konto. Trzeba uwazac. A poza tym i tak juz maja przewalone - crunchuja robiac cos co potem moze sie nie sprzedac bo Sweet Baby Inc. poprawki wprowadzi, zjebe dostanie od jutuberow, ani sie tym pochwalic ani nic... Kiedys jeszcze mozna bylo sie pochwalic ze tam dla Blizzarda pracowales czy dla Ubisoftu... A teraz to bardziej jest plama na zyciorysie i wstyd 😄 

🙂 No takie życie 😄 Ja teraz też crunchuje i grinduje, kilka dni temu znajomy jak mnie zobaczył to powiedział żebym przystopował trochę bo gasnę a wtedy to się jeszcze dobrze trzymałem 😄 I też nie będzie się czym pochwalić a na dodatek pewnie jeszcze nie zdążę 😛 

za stary na to już jestem

Ale doceniam złośliwość i umiejętne wbijanie szpilki 🙂 A jak jeszcze jest to pomysłowe i błyskotliwe to sam miód 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Destroyer napisał(a):

🙂 No takie życie 😄 Ja teraz też crunchuje i grinduje, kilka dni temu znajomy jak mnie zobaczył to powiedział żebym przystopował trochę bo gasnę a wtedy to się jeszcze dobrze trzymałem 😄 I też nie będzie się czym pochwalić a na dodatek pewnie jeszcze nie zdążę 😛 

za stary na to już jestem

Ale doceniam złośliwość i umiejętne wbijanie szpilki 🙂 A jak jeszcze jest to pomysłowe i błyskotliwe to sam miód 😄 

1*zKqpov35zzvD8YKmh6JGCA.gif

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności