Jump to content

[scena 3d] kamyki i śnieg


 Share

Recommended Posts

o w pysk pierwszy jest naprawde świetny naprawde ładne shadery i render (jakie to shadery? natural??) drugi także ładny ale moim zdaniem odstaje do pierwszego. Bardzo ładne tylko na drugim jakoś ta zakrętka czy jak tam się to nazywa jakoś dziwnie wyszła

Link to comment
Share on other sites

render Vray , ale " limitowana" wersja do 3.0 , z przed dwóch lat ,

 

nowe wersje liczą szybciej ale nie jestem pewien czy lepiej ,

oswietlenie hdri + omi , i chyba to wszystko o ile pamiętam

Link to comment
Share on other sites

ja tam widze PS ale moze to złudzenie.. nawet gdyby to tylko na twoją korzyść, po co sie drapać lewą reką w prawe ucho itp. obrazki fajne, no ale to tylko jakies szampony, wiec poza komentazem w stylu "prawie jak fota" nic z siebie nie wycisnę :/ :)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie, wire by sie przydały, glupio mi to mówić ale po prostu już k. nie wiem, czy ten snieg to render czy podlozona fota? Butelke sam tak zrobie, odbicia dają max realizmu, ale snieg? Vray nie ma tylu shaderów co np Bras czy Man, a jednak zatyka :/ pozdro.

Link to comment
Share on other sites

naprawde wypasiona wizka - pamietam ze kiedys niezle wymiatajace rendery z roslinkami zapodawales (i tez jakies ziuty siatek sie domagaly w celu sprawdzenia czy to 3d - chyba to jeden z bardziej cieszacych komplementow dla grafika jak inni po fachu niedowierzaja :) )

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy