Skocz do zawartości

[scena 3d] kamyki i śnieg


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o w pysk pierwszy jest naprawde świetny naprawde ładne shadery i render (jakie to shadery? natural??) drugi także ładny ale moim zdaniem odstaje do pierwszego. Bardzo ładne tylko na drugim jakoś ta zakrętka czy jak tam się to nazywa jakoś dziwnie wyszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render Vray , ale " limitowana" wersja do 3.0 , z przed dwóch lat ,

 

nowe wersje liczą szybciej ale nie jestem pewien czy lepiej ,

oswietlenie hdri + omi , i chyba to wszystko o ile pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze PS ale moze to złudzenie.. nawet gdyby to tylko na twoją korzyść, po co sie drapać lewą reką w prawe ucho itp. obrazki fajne, no ale to tylko jakies szampony, wiec poza komentazem w stylu "prawie jak fota" nic z siebie nie wycisnę :/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, wire by sie przydały, glupio mi to mówić ale po prostu już k. nie wiem, czy ten snieg to render czy podlozona fota? Butelke sam tak zrobie, odbicia dają max realizmu, ale snieg? Vray nie ma tylu shaderów co np Bras czy Man, a jednak zatyka :/ pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde wypasiona wizka - pamietam ze kiedys niezle wymiatajace rendery z roslinkami zapodawales (i tez jakies ziuty siatek sie domagaly w celu sprawdzenia czy to 3d - chyba to jeden z bardziej cieszacych komplementow dla grafika jak inni po fachu niedowierzaja :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności