Skocz do zawartości

Teczka 2D: koncepty postaci [update 19.03.2007]


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miło widzieć update :)

Ballerina - chyba najbardziej mi się podoba ze wszystkich,

Okultysta - trochę mi przeszkadza kolor tła, bo wybija się na pierwszy plan,

Melancholia - bardzo ładne oświetlenie, ale czegoś brakuje. Może motylek powinien zostawiać jasną, świetlistą smugę?

Wilki - wilk po prawej wyszedł świetnie, ale ten po lewej trochę nienaturalnie (mam wrażenie, że przednie łapy biegną, a tylnie idą :D )

Koguty - ten po lewej jest bardziej przerażony niż znerwicowany, a po prawej jakby... za mało wściekły :D

 

Wybacz, musiałem pomarudzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1sza jest mega... juz nie mowie o samej postaci, potraktowaniu koloru...ale tejze wlasnie malarskosci, co najbardziej widac w tle chyba... a druga nie gorsza napewno- moj wzrok sie skupia na ramieniu i glowie... takie punkty napiecia jakby...kolor kurde przez duze "K" ... poprostu dla mnie obled- pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to fajne: w pierwszym klimat i makarskosc wlasnie(choc troche mi si brzuch rzuca w oczy, ze taki nieanatomiczny- fajniej jakby mu kaloryfer zrobic to by sie swiatlo ladnie ukladalo). A w drugim to poza oczywiscie i kolorki wypasione (conajmniej to niepokojaco wyszlo:)) Jednym slowem- klasunia :)

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam koncepty postaci i teł do projektu związanego z baśniami polskimi.

 

Gupi Jaś. Wioskowy głupek. Trzeba się było takimi zachwycać na lekcjach o Romantyzmie:

gupi_jas_l.jpg

 

Nadąsana Księżniczka (umrze jako dziewica):

princess_l.jpg

 

Lans-knight, skończył z wyróżnieniem kurs autoprezentacji:

knight_l.jpg

 

Poczciwy olbrzym o współczynniku inteligencji w nietypowym punkcie rozkładu Gaussa:

giant_l.jpg

 

Niezdarny Czart. Beneficjent rozbuchanej diabelskiej biurokracji wysłany w teren dla wyrobienia normy:

devil_l.jpg

 

no to jeszcze lokacje:

Chojnicki zamek:

Chojnik_castle_l.jpg

 

brama:

brama.jpg

 

suszarnia:

suszarnia.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miazga... super prace panie- wielki respekt za to, ze potrafisz malowac i realistycznie i "humorystycznie", groteskowo.. piekne prace- i jak powyzej- najbardziej podoba mi sie zamek i takie ogolnikowe traktowanie przestrzeni, jakbys wektorami robil, a jednak czuje sie tu malowanie.. wielkie brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno. Miazdzysz mi stuty tymi obrazkami. No nie moge wyjść z podziwu że tak świetnie wychodzą ci wychodzą zarówno prawdziwe obrazki jak i kartoonowe. Jedynie ten diabeł wydaje się być niewykończony.

 

Zamczysko pierwsza klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam sie do komentarzy powyżej tylko napisałeś ,że sa to koncepty do polskich bajek. Ech ...bez urazy ale to bardziej disney, klimatu środkowoeuropejskiego o korzeniach słowiańskich nie dostrzegam. plastycznie doskonałe, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo swiata! To jest sam photoshop, czy baza jest we flashu?

 

Miałem okazje troche posiedzieć we flashu przy postaciach (czego wczesniej nie robiłem) - ostatnio pracuje z kumplem nad animowanym spotem (ale to co ja tam robie to strasznie gówniane przy tym co Ty tu zarzuciłeś). Dlatego wielki szacun - sprawiłeśs, że zapragnąłem troche więcej posiedziec przy cartoonowych postaciach.

 

Przy okazji - przydałyby się jakieś porady czy making of - w miarę możliwości ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 ostatnie obrazki z postaciami swietne. A koncepty bajkowe rewelacyjne! Chetnie wzialbym udzial w takim projejkcie gdyby byla gwarancja ze efekt finalny nie bedzie odbiegal od Twoich konceptow:).

Przejrzalem wczesniejsze obrazki i wszystkie sa na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem czy te kreskowkowe klimaty sa Ci najblizsze, ale chcesz czy nie, to moim zdaniem najlepiej Ci wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności