Skocz do zawartości

Teczka 2D: koncepty postaci [update 19.03.2007]


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te bardziej "toon'owe" sa lepsze niz te ktore zmierzaja w kierunku realizmu. W przypadku tych pierwszych nie ma sie do czego przyczepic, wymiataja. Ale te drugie, przynajmniej te co ostatnio pokazales to troche mi nie leza. Panienka z wilkiem pomimo tego ze z pewnoscia na jogurcikach nie zyje, to jednak jakies takie dziwne proporcje ma.

Za to wszystko jest obleczone fajna technika, wiec generalnie mocne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, czy to jest poprawne pod względem anatomicznym, kolorystycznym kompozycyjnym itp. Na tym sie nie znam, ale jako widz i odbiorca stwierdzam, że Twoje prace mają dużą dawkę fajności :D przejrzałem teczkę, idzie do ulubionych ;) Potrafisz odnaleźć się w wielu stylach to fajne. Mój ulubiony picturek do kobita z wilkiem :D POZDRAWIAM, czekając na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie :) Plodny z Ciebie artysta

 

 

a jak sie mialbym czepic, to nóg. Bo reszta niemalze namacalna. Trawa, liscie na biodrach, welon, twarz. Czuc je, ich materie. A nogi takie jakies..malo cieliste, nieco gumowe, malo zmyslowe.

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikne! twarz, kolor i trawiaste tło :) genialne! natomiast ciało tej rusałki no nie wiem... coś z nim jest nie teges... może zbyt anorektyczna po prostu :P pewnie taki był zamysł, ale jakoś mi nie pasuje, no i te kolanka/nogi faktycznie do nastawiacza - ale i tak podoba mi się wielce - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ilustracja... Czuję w niej nutkę ironii, czy słusznie ?

A co do epok - mnie w malarstwie podobają się nie epoki a obrazy. I póki co w każdej potrafiłem znależć takie które mnie zaintrygowały jak i takie które zwyczajnie znudziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe prace Marcinie. Nie wiem o jakim szwankowaniu Ty piszesz! A Rusałka niesamowita, ten klimat i otoczenie (!). Coś wspaniałego! Na pewno warte gwiazd i fronta! A co do tego ostatniego to wykupiłeś jakiś abonament czy coś? :P

Doskonałe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności