Skocz do zawartości

Teczka 2D: koncepty postaci [update 19.03.2007]


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja jeszce sie chcialem gupio spytac, czy nos gupiego Jasia ma nawiazywac do klaunow i w ten sposob robic go jeszcze bardziej gupim, czy stoi za tym inny glebszy sens? Bo wlasciwie nie bardzo troche rozumiem jego kolor i polysk. To jedyna rzecz ktora mi w tym koncepcie nie lezy :).

 

Notabene, cos mi te pomysly na film przypomiaja ale zasiegne wiedzy u zrodla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelka Morbid ! dołączam się do wszystkich epitetów pod Twoim adresem bo to jest ... bo to jest po prostu ....niesprawiedliwe ! ;)

ps. dzwonił juz John z Pixara ? daj znać jak zadzwoni ...

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

fajne ale cos mi tutaj nie pasi na pierwszy rzut oka - jesli to baba dlaczego ma twarz faceta? a jesli to facet to czemu ma damso - tranzwestytowa anatomie? wnioskuje ze to kobieta ale figure to ma ona oblesna na całego - drugi lepszy ale ta twarz tez mi sie za bardzo nie podoba. moze tak mialo byc, moze sie nie znam... tak czy siak sprwdz to :D http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=133&t=657673

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga super plastycznie i genialnie to swatlo na twarzy rozegrane- do encyklopedii jako idealny przyklad skupienia uwagi w kompozycji ;] super sie to czyta!!

ale niestety podobne uwagi jak dekiel co do anatomii, troszke brakuje tu seksu.

a tlo w pierwszym jest git ;)

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie swietne;] anatomia moim zdaniem pasuje do takiej zadziornej suczy;p drugi obrazek tj lordbierniac-swietne swiatlo! jedynie troche wiecej kontrastu i swiatla mogles na wilka narzucic bo sie "chowa" za baba...no i to w zasadzie tyle...

 

chociaz w sumie nogi wydaje sie za krotkie w stosunku do korpusu;/ i nie chyba a raczej na bank;]

 

pozdro!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, ok

jak ktoś ma za wzór Larę Croft lub inną cyfrową dupoopiętą lalunię to faktycznie ciężko mu zaakceptować takie coś. Ale pomyślcie jak wyglądałaby wredna zdzira wojowniczka, która ciało buduje nie na zajęciach fitness, ale na polu walki i morderczych warunkach życia, odżywia zaś się tym co znajdzie albo upoluje i nie jest to jogurcik dietetyczny. :)

To taki kobieton apokaliptycznej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna 'plastyke' uzyskujesz. 'Namacalna miekkosc', ze sie tak, za przeproszeniem, wyraze ;) W tej pierwszej postaci jednak jest w pozie lekka sztywnosc. Nie czuc ciezaru torsu (sztywna szczupla talia bez jakiegos rozlozenia ciezaru na nia) i podobnie z udami. Bo chociaz uda sa swietnie namalowane i same w sobie maja ciezar, to juz nie czuc go patrzac na kolana i lydki.

 

Generalnie wydaje mi sie, ze kontrapoza to jest sytuacja kiedys cale cialo jest w pewnej bezwladnosci i trzeba by to pokazac dociazajac sugestywnie rozne jego partie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam na 2d nie wyznaje i z malunkiem u mnie kiepsko ale oba obrazki maja świetny klimat.

 

Co do sexu to z wypowiedzi morbida widać ze namalował co zamierzał,a nei kolejnego klona przytoczonej lary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne podobają mi się choć wydają się lekko sztywne.

 

Co do pierwszego obrazka moim zdaniem za wąska talia i mimo że ta baba miała wyglądać na taką której miecz i odór wojny nie jest obcy, to złagodziłbym zmarszczki na czole. Kobiety tak bardzo się nie marszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy koncept świetny, osadzony bardzo mocno na ziemi. Stylowo bardzo przypomina mi coś pomiędzy Bisleyem, a Bilalem z całym ich bagażem postapokaliptycznych konwencji. Drugi jak już ktoś powiedział wzorowy przykład dynamicznej kompozycji. Pozazdrościć umiejętnośći :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy podoba mi się bardziej jako całokształt, drogi bardziej jako technika kolorowania( i kojarzy się z taka laseczka Anry'ego co skakała na włócznie, pewnie przez te miecze tu i ówdzie :) ), no i koncept jest bardzo:) taka zabójczynio-druidka :)

 

sli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności