Jump to content
Simple_man

Polski Turbosquid?

Recommended Posts

ja kupie i napisze ze osobiscie chce odebrac, dorwal bym to jak by tam byl moj model choc jeden to bym go chyba wykastrowal :P

tam na górze jest taki link Zgłoś "naruszenie zasad" ja w obu przypadkach ochoczo z niego skorzysałem;P

i wątpie żeby w tych modelach było cokolwiek co on zrobił bo jak by potrafił takie robić to konkretnie by zarabiał a nie o pare złotych sie płaszczył

Uuu...naruszanie cudzych praw autorskich. Wstyd...Uuu. Kilka latek można za to dostać...a jeszcze jakby tak nasłać policje by mu chałupke przeszukała. Uuu...nie wypłaciłby sie chłopak...Oj nie. (Mściwym być) Pewnie połowa tych modeli z Everymotion...a już na pewno modele aut. Mozna by kolesia pozwać. Sprawa jest wygrana nawet bez pomocy prawnika. Wyrok wyda sędzi Anna Maria Wesołowska :D

hihihihi sprzedalem model :D

data wystawienia Aug 23, 2006

a w tym miesiacu ktos kupil :D

jaki ja dumny jestem :D

gratuluje sprzedanego modelu :)

co do tych free tutkow, to zalezy od tego co koles sprzedaje, jesli sprzedaje tutki to trzeba mu 20 batow... bo nie mozna sprzedawac czegos co jest darmo, nalezy podac odnosnik i autora, oraz miec zgode,

natomiast mzona sprzedawac, na przyklad na plycie lub na szybkim dostepie zestaw, kompilacje badz dostep do rzeczy free, jest to wtedy datamining, wszystko ejst zebrane do kupy i placi sie za latwy, szybki, przyjemny i dobrze zorganizowany (przebrane tutki a nie wysypisko) serwis...

a mozna nielotku wiedziec jaki model i gdzie:>:*?? bo nie mam sily czytac calego watku:* mozesz na privie jak chcesz:]

a juz myslalem ze jakas polska strona sie pojawila;P gratuluje sprzedanego modelu. trzeba bylo wiecej z niego wyciagnac:]

nielot007 gratulejszy to you ;))

naprawde ładny model

ale za 30 $ 50% dl turbo 15% dla banku jako prowizja 15% ucieknie przy zamianie walut 35% opłaty manipulacyjne 22 % podatku

i jeszcze bedziesz dopłacał :))

ale może dzięki tej cenie sprzedałeś choć yśle że za 60$ też by poszło tylko nie wiem jak z konkurencja

matti wolalem nie ryzykowac ;) bo kto by dal np. 100$ za taki denny model :D ja napewno nie :D

fikolek nawet bardzo dziwne czy ja o czyms nie wiem :D

mi na kasie nie zalezy dumny jestem ze sprzedalem :D

a z "wyplata" poczekam az uzbiera sie porzadna suma bym nie doplacal po odciagnieciu tych podatkow :D

5$ za całą scenkę ? a mi znajomi mówią że nie umiem się cenić... Master dodaj przynajmniej jedno 0 dla przyzwoitości :)

Master pewno jest masochistą i lubi przez miesiąc zbierać na miseczkę ryży. Lub też jest maga cwany i chce wyniszczyć gównażerię :D

kannu dzieki :)

master hehe dalbys chocaz z 30$ a nie 5$ napewno ktos kupi

choc to tez dobry pomysl :D

wydaje mi sie ze dobrze sprzedawalby sie meble szafy kanapy fotele kible wanny itp.

dac np. 15 wann i 15 kibli za jakies 30$-50$ napewno by troche osob kupilo :D

pozdro

master: nie jestes zbyt rozsądny :P gdybyś nie dał tego za darmo, nawet samą babke mógłbyś sprzedawać za 50$ do 100$ i troche byś zarobił, ale oczywiście nie z dnia na dzień. ale i tak radze ci zwiększyć cene bo jak jest tanio to mało kto kupuje bo myśli że lipa albo że scenka jest nie twoja i cos kombinujesz :P a jak cena jest odpowiednia to kupujacy uważa że i jakość jest wysoka (troche tak jakby się sugerowali cenami a nie renderami :) ) jest o tym troche napisane na ich forum, jak poszukasz to znajdziesz