Skocz do zawartości

Wiz: Mój pokoik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

udało mi się skończyć tą pracke z której nie jestem do końca zadowolony ponieważ chciałem zrobić cały pokoik niestety komp odmówił posłuszeństwa,

dziękuje wszystkim za krytyke i miłe słowa w WIPie ;), jak narazie nie ma wersji nocnej bo czas renderingu był duży :)

3ds max, Vray

room.jpg

komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość George82
Troche kuleje kompozycja, za duzo dołu i za bardzo ucięty monitor od góry.

 

To wszystko do czego mozna sie przyczepic, gratuluje warsztatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie, mój wzrok zawsze przyciąga twoja klawiatura jeszcze od czasu jak praca była w Wip-ie. Dziwnie płaskie klawisze, ale to czywiście moje zdanie, klawisze liter i esc u ciebie są prostokątne (albo to złudzenie.

Ale czy to ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne, razi (mnie) tylko ten kubek, który ma zbyt ostre odbicia imo, ale ja go nie widziałem naprawdę, więc teoretyzuję. :)

khem, no i ta myszka, mogłeś nagiąć rzeczywistość i zrobić jakąś ładną. ;)

Ale to pierdoły oczywiście.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze zauważyłam gdzie ty masz myszkę, czy ty masz dodatkową trzecią rękę pośrodku? ja zawsze myszkę mam z prawej, żeby wygodnie móc ruszać.

no ale nie powinnam krytyzować twojej anatomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bałagan to taki sztuczny jest. Jesteś pedantem? Ja bym nie wytrzymał w takim czymś, muszę mieć brudu dużo, aby nie zwariować (nie miałem ostatnio gdzie herbaty nawet postawić, więc na monitorze trzymałem...ale teraz to już tam nie ma nawet miejsca). Biureczko czyściutkie, a parapet?! Takie mają w muzeach chyba tylko:D A ustawienie klawiatury i muszki jest dosyć dziwne:/

Skąd tyle mojej krytyki? Bo praca się nazywa "mój pokoik"...w sumie to krytyka na wszystkie prace typu "moje mieszkanie":D Także nie jest to takie złe co powiedziałem i nie jedna osoba się ze mną zgodzi, że człowiek naparwde nie mieszka w IREI, ale rozumiem że pewnie tak miało być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaoc, w ikei nie, ale też nie każdy ma tak że szklanki nie ma gdzie postawić, ja mam podobnie jak Georgas tylko że więcej papierów a mniej pudełek, a jak nie starcza miejsca na szklanki to sprzątam wszystko aż jest pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JKHg4378HFd2736

fajna praca, 9/10. ten fotel jakis troche dziwny. no i kubek. reszta - fotorealizm najwyższej próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna praca... dobry jesteś ;] długo nad tym siedziałes ?

trudno powiedzieć ile nad tym siedziałęm, siadałem do tego od czasu do czasu wiec bardzo trudno powiedzieć

 

dzięki wszystkim jeszcze raz za miłe słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas - rzeczywiście, trzeba było fote cyknąć... zajełoby Ci to kilka minut a efekt pratycznie ten sam. :D

 

Tak jak nie lubie prac w stylu "mój pokój" tak ta pracka bardzo przypadła mi do gustu. Tekstura kubka to malutki minus jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna robota - wiekszosc została juz napisana - dobre ujęcie, fajne modeliki, zwłaszcza lampeczka na parapecie fajnie wyszła - shadery też pierwsza klasa - nic tylko pozazdrościć umiejętności - tak jak powiedziane było wcześniej 10/10

 

Tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko pięknie świetne modele i przede wszystkim materialy.

Ale...

Czepnąłbym się materiału na kineskopie screenshot zajmuje całą przestrzeń a zazwyczaj tak nie jest.

Gdybys poprawił to imaterial kubka byłoby za@#$%#cie a tak jest tylko super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie :)

 

Nareszcie w FW.

Co do klaqwiatury to odczucia takie same jak Piksar - za płaska jak dla mnie. Jakoś ekram monitora mi nie pasuje, zbyt intensywnie świeci.

 

Powodzenia w następnych pracach

Darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość summers

heh dopiero ucze sie 3ds wlaczyłem po raz pierwszy 3 miesiace temu, ale ta praca jest swietna gdyby byla wrzucona w innym miejscu to latwo mozna pomyslec, ze to fota super praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie mówię ci nic nowego, ale na wszelki wypadek:

można dać texture correction (prawa mysz w viewport => configure) żeby tekstura na ścianie nie była taka porozciągana. wygodniej się wtedy ustawia tekstury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności