Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Swierszczu co do mat kranu i umywalki to nic nie mowie ale czy kran nie za maly?? jakos tka wyglada .... blat ma chamfera na krawedzi ?? ja by, kadra walnal bez zlewu i tych lyzek wiszacych

opisz ustaweinia wszystki bo przy takim czasie to zajebiscie wyszlo praktycznei zero szumu :] plaseee

praca fajan taka ostra kolorki light :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok spoko, to moze napisz gdzie mozna kupic takie mapy bo chetnie zakupie.

 

Te akurat były robione na moje zlecenie u fotografa więc ich nigdzie nie dostaniesz.

 

Demigod, P3ter: sposób na szybkie, bezszumne rendery opisywałem już nie raz na tym forum, najdokładniej chyba w wątkach hcpitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogus.

Jak uzyskać realistyczny materiał umywalki i jacuzzi? (Jestem początkujący.)

 

my.php?image=lazienka4cl6.jpgmy.php?image=lazienka4cl6.jpg

lazienka4cl6.jpg

w720.png

Aha iż jest to mój 1 post to witam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie pokazywałem. tym razem własny projekt. czas najwyższy popracować nad portfolio ;]. pierwsze testy. jak zawsze mental ray. FG+GI. Delikatna obróbka w PSie kolory, filtr i wyostrzenie.

 

test2pszs4.jpg

w800.png

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SWRSC: teraz dopiero zauważyłem, że LightCache for glossy zrobił ci śmieci pod uchwytami wiszących szafek :p Poza tym, i łyżką, jest wypas :)

@demigod: światełka to odpowiednia geometria - taki jakby kubeczek na lampkę. Lampka to cylinder z VrayLightMtl, a na kontrolkach materiał szkiełka z tranparency model na "Hard/Wax" ustawionym + fog odpowiedniego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy calkiem ladnie zrenderowane

 

ja testy pierwszego z czterech robiacych sie salonow obuwniczych, wlasciwie skonczone ale nie robie watku w finished, moze potem wszystkie 4 wrzuce

 

janki1ss.jpg

 

janki2ss.jpg

 

janki3ss.jpg

 

tutaj tego nie widac bo podrasowane w PS ale na renderach sufit mi wychodzi strasznie ciemny (nie dziwne bo swiatla sa przy suficie w strone podlogi) - macie jakis pomysl na to zeby sufit przyjmowal wiecej swiatla?

 

heh troche sam sobie odpowiedzialem, zwieksze mu receive gi, zobaczymy jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki: ogólnie poprawnie, ale jak dla mnie troszkę mdło i bez wyrazu, a samochody to czarne plamy. Tak tylko mówię...

 

Mikodelini: a wiesz, też własnie nie wiem, ale siedziałem na takich kilka dni temu, i liczyłem, ze ktoś szepnie słówko.

 

A ja jeszcze takie, już bez aberacji.

 

int4.jpg

.

int5.jpg

.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - niestety się muszę zgodzić, kiepsko wyszło ale ternim był dość ekstremalnie krótki. Do portfolio poprawie sobie to jeszcze. klient (czytaj: moja dziewczyna :) ) zadowolony

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter o niebo lepiej... ładny materiał zasłony.... tą ciemną tapetę sam malowałes?

 

Hyhy, nie widać? :>

 

pressenter śliczniutko wyszło ;)

laptop od RA? :)

 

Tak, za model laptopa wszelkie podziękowania i bicie czołem o ziemię należą się RA. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy - fajne "naturalna" światło.

viz.k - bardzo przyjmna wizka

pressenter - ładnie.

 

Jako, że dopieszczać tego nie będę i świadom pewnych niedociągnięć wrzucam to tutaj. "Przyzakładowe" mieszkanko;)

 

046c0d3ee6853260.jpg

 

6b848717b8310dd3.jpg

 

i chyba najsłabsze

92e9311985433c6e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch: już nic innego nie znalazłeś? xD

 

Pionix: No! To jest to! Nie ma żółtych krzeseł, i odrazu się to świetnie prezentuje, a i nie wiem co masz do trzeciego renderu? Bardzo przyjemny. :) Zdradziłbyś może coś na temat materiału szkła w kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonifatz - fajne i pozostawia spory niedosyt.

adrian2608 - u mnie ta ziemia a właściwie woda jest fioletowa. Ostatni widok najbardziej mi się podoba. W części zacienionej można by się pokusić o jakieś oświetlone miasta albo co...

La R - trawa niby fajna ale miejscami jakaś rozmyta.

hcpiter - już coś o tym stylu słyszałem ale nie wiem o co chodzi bo żadnych niezwykłych sztuczek nie robię tylko najzwyklejsze działania potrzebne do wykonania komercyjnej wizki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pierwsze i ostatnie tylko troszkę kontrast podbić, ale ja się nie znam.

 

Nie miałem neta, nie mogłem nic z poczty ściągnąć, więc postanowiłem się pobawić AE, bo podobno poza showreelami potrafi też jakieś postpro, ale jednak wolę PSa.

 

blubry1.jpg

.

 

Edit@down: a niech Ci wszyscy projektanci świata wybaczą: http://www.bonluxat.com/a/Poul_Henningsen_PH_Artichoke_Lamp.html xD

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności