Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki wszystkim za komenty ! :)

arev no wlasnie co do flory to racja chociaz i tak wywalilem ze sceny ogromne ilosci kwiatow itp stuffu wiec nie chcialem zeby bylo az tak pusto :)

Bardzo fajna skora i klimatyczny material :)

Georgas hehe z tym osiedlem to byla dobra jazda ale telefonia komorkowa sie przydala bo bys szukal po druguej stronie miasta ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sprzętu? Planuje zakup Mac Pro 8- core 3,2 GHz + 8 GB ramu i nie wiem jak wygląda praca po zainstalowaniu Windowsa, czy 3ds Max będzie 100% wydajny.

Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam

Edytowane przez jlidesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sprzętu? Planuje zakup Mac Pro 8- core 3,2 GHz + 8 GB ramu i nie wiem jak wygląda praca po zainstalowaniu Windowsa, czy 3ds Max będzie 100% wydajny.

Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam

 

co to ma do czynienia z tym dzialem?

 

Super makietka piter. Bardzo przypomina mi jedno osiedle co robilem jakis rok temu. Widac troche tiling textury, ale co tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał sofy jest good ale dof za mocny przez co odnoszę wrażenie że sofa jest malutka, i to jakaś makieta.

 

Pres : A to źle by wyglądało jak by było dobrze zrobione?

 

PS. lepiej do przedszkola niż do kościoła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abell e tam testujemy przecież :) przy mnie to każdy wygląda dobrze ;)

hcpiter dzięki wielkie, ma być coś większego z tego :)

pressenter zgadzam się w 100 % . podłoga bardzo słabo wyszła no i źle ją dobrałem :)

!Ewert dzięki Tomaszu za krytyke, wezmę sobie ją do serca i mam nadzieje nast razem będzie lepiej :)

JunioR dzięki wielkie ! model jest nie dopracowany, musze go poprawić, będzie więcej ujęć kiedyś :)

 

pozdrawiam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat w kosciele bardzo dobrze sie spisuja :)

 

http://dwr.typepad.com/designnotes/2007/05/praying_to_pant.html

 

No bez powodu nie wspomniałem o kościele..

ale napisałem tak jak napisałem bo ten kościół z pantonami mi sie nie spodobał.

 

A tak z ciekawości jakiego masz efa w kamerze Grzegorzu ;)?

Jestem bardzo ciekawy następnych ujęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "skóra" w wyższej rozdziałce i ze zbliżeniami:

podstolekcq2.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/3760/podstolekcq2.jpg

 

leathercloseqm5.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/2170/leathercloseqm5.jpg

 

legcloseol7.jpg

http://img55.imageshack.us/img55/5590/legcloseol7.jpg

 

Swoją drogą ciekawa rzecz mi się przytrafiła... Gdy wyrenderowałem obrazek w hi-res skóra straciła połysk, zmatowiała dość mocno względem poprzedniego renderu w 640x480.

Okazało się, że bump mapa, dość ostra, rozmyła się w low-res dając ładny efekt, a w hi-res go zjebsuła :]

Porównanie:

bumpfixtb7.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/5358/bumpfixtb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę gmerałem w PS. To chyba kwestia gustu ;)

@DraB: Tutek? Heh, to moje pierwsze podejście do skórzanej tapicerki :D Zrobię jeszcze kilka to może wtedy ;)

Dzięki wszystkim za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. To dosyc specyficzna wizualizacja. Ma pokazać... głownie to co jest za oknem :D

Musiałem jakoś złamać sufit - biały kiepsko się prezentuje, za dużo pochłania uwagi.

A czy okropny? O gustach się nie dyskutuje, pomysł zabrałem od Pana Waltera Philippa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, też muszę z przykrością stwierdzić, że nie podoba mi się. I to światło zza kamery jakoś nie pasuje, ale najbardziej, i wiem że to głupie, gryzie mnie odbicie w blacie stołu. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby były dwie półeczki przy ścianie z dokłądnie tą samą zawartością. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC - fajny obraz:)

 

heh. To dosyc specyficzna wizualizacja. Ma pokazać... głownie to co jest za oknem :D

 

Też mi przyszło kiedyś robienie wizki widoku za oknem. Miało być kolorowo i niekoniecznie naturalnie wyglądać. Wyszła taka kicha:

 

bf1adc596fb40c05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiroo. Jak dla mnie to trochę niedoświetlone jest. Próbujesz oświetlić scene światłem z envirementu, żeby wyglądało jak fotografia. Fotograf robiąc zdjęcie wnętrza używa świateł pomocniczych, żeby rozświetlić cały plan równomiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. To dosyc specyficzna wizualizacja. Ma pokazać... głownie to co jest za oknem :D

 

Też kiedyś zostałem zmuszony do popelnienia takiego "dzieła". Północne pomieszczenie w mieszkaniówce wielorodzinnej, miało być jasne i doświetlone (KONIECZNIE bez sztucznego oświetlenia!), a widok za oknem wyraźny i nie przejarany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności