Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest klimat i to jaki :D Ramiona u kobietki trochę za szczupłe jak dla mnie. U pana na drugim planie: nogi od kolan w dół trochę zniekształcone, przez co jego poza sprawia wrażenie niepewnej. Poza tym bardzo mi się podoba, ah ta malarskość :) Ile czasu nad tym spędziłeś? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Twoja szorstkość, chropowatość czy jak to tam nazwać to już powoli Twój znak rozpoznawczy, a mnie się zawsze miło na nią patrzy. Zazdroszczę Ci tego oddawania faktur. Podoba mi się ten "taniec" na krawędziach, jak przechodzą z miękkich w twarde. Ale ramiona u damy faktycznie za chude sie wydają, aż strach pomyśleć co kryje ten rękaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miazga i dużo ponad moje możliwości. Chyba totalnie znudziłeś się tym światem co?;) (przeczytałem gdzieś kiedyś, "żeby tworzyć nowe światy, trzeba się kompletnie znudzić tym w którym żyjemy" czy jakoś w pokrewnej formie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten cyc jest najlepszy, podbija groteskowość o co najmniej 10 punktów! Nicponim, nie wiem, jakie reakcje chciałeś uzyskać tą pracą, ale ja z niewyjaśnionych powodów nie mogłem przestać się śmiać. Te babcie.. tak do końca nie można być pewnym, czy one się boją czy świetnie bawią, no i razem z tym cycem i tym co ten pług ma na szybie tworzy to taką komediową mieszankę w Pythonowym stylu. O fakturach już Ci pisałem jakie są super.

 

Jedyne co bym zmienił to pozbyłbym sie włosów w lewym górnym rogu, bo w pierwszym odruchu czytało mi się jako dziwnie wykonany dym, ale to pikuś. Super praca.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to mówię innym rysownikom, bo sam to niechętnie słyszę czasami od zwykłych zjadaczy sztuki, którzy z grafiką obcują tylko w postaci znaków drogowych, jednakże aż ciśnie się na usta: nicponim, "co ty masz w głowie..." Dobra beka z tymi staruchami!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brush w nieregularne paski, w dosc sporych odleglosciach od siebie, a w shape dynamics---angle jitter---direction.

 

Wrzuciłbyś ten pędzel na jakiś serwerek jeżeli to nie problem/tajemnica ? :-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi serial z dzieciństwa, przygody wesołego diabła. Faktury, kolory, materiały, światło super, ale kilka rzeczy bym wolał jakby były inaczej ;] Paznokcie się wydają kwardatowe i całkiem płaskie, jak takie czarne płytki, oczka wydają się krzywo ustawione, chociaż może to stworek ma niesymetrycznie ustawione według Twojego uznania. Kształt nosa też mi się nie podoba, zbyt zadarty i jakby wciśnięty w czaszkę, ale tu podobnie - mogłeś tak chcieć. No takie detale i subiektywne.

 

Fajnie, że wrzucasz prywatne prace, zazwyczaj jak ktoś już wymiata to słuch o nim ginie na długie miesiące, dobrze że jeszcze masz czas i chęci po godzinach coś namalować i pokazać nam zwykłym śmiertelnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek-thx!

n-pigeon-dobrze wiedziec, chociaz mam innych idoli, nie uwłaszczając oczywiscie geniuszu wyzej wymienionych;] Wiecej niestety nie bedzie, to co ostatnio rzucam to chłapy robione po godzinach,wiec ani to fajne,anie wypieszczone-ot aby teczka sie nie kurzyła zbytnio;]

Kalberos- 2 do 5 dni max, staram sie nie robic dluzej. Ta zajeła 3 dni, z powodu zmiany kompozycji, tematu no i w pewnym momencie kilka godzin roboty poszlo sie j*** bo plik psd został uszkodzony;]

Tomzar- Bierzesz pędzel i maziasz;]- jak praca byla gotowa to uzylem 'sharpen edge', co wyostrzylo krawedzie. Czasami warto na gotową prace nalozyc jakis mocno zblurowane zdjecie i uzyc roznych trybow mieszania. Mozna uzyskac ciekawe podpowiedzi i rozwiazania kolorystyczne/tonalne.

Chudek- duzo zachodu z farbami, chociaz nie ukrywam ze chetnie bym przeniosl coś na płótno.

 

dzieki wielkie chlopy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwzse wrażenie mega. Bardzo ładna paleta kolorów, fajna kompozycja przestrzenna. Motyw z żaglami świetny, ale gość totalnie z innej bajki. Skoro już wpadłeś na fajny pomysł z rozbitym statkiem (jak mniemam rozbitym) to spóbowałbyś jakąś czytelniejszą historię dorzucić. Jakiś rozbitek, albo sabotażysta, no coś w tym stylu. Tutaj mamy niby samuraja z abstrakcyjnym szalikiem. Graficznie to siedzi i jest ok, ale dla wciągnięcia widza w historię to zdecydowanie za mało.

Poszedłeś ostro do przodu przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Tempo imponujące. Zestawienia kolorów świetne, klimat w pracach wciągający. Jeśli dorzucisz do tego jakąś historię zamiast dzieciackiego ludka z fajurką będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności