Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co zescie sie uczepili tej twarzy?? jak dla mnie to twarz jest calkowicie spoko, chyba ze moze ogolne proporcje ciala sa gdzies zachwiane, np mam wrazenie ze stopa jest zbyt mala

Ale tak ogolnie to rysunek jest mistrzowski!! to co ostatnio nicponim wyprawia w tej teczce to ho, ho ;P czlowiek jedynie moze wycierac sline i marzyc o tym ze kiedys w przyszlosci bedzie tak wymiatal :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz może nie tyle doklejona, choć przy takim nasyceniu zimnych barw troche ciepłej może takkie wrażenie sprwia, ale ogólnie wygląda mi na takiego poczciwego gubego faceta ;], jesli jeszcze w białym uczy to chyżego niponim może będzie wiedział o kogo chodzi ;P

 

e tam zaraz marzyc trzeba się do roboty brać, kto jest na studiach to niech nie marnujeczasu tylku up up up jak to w tytule wątku jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz wrażenia że stwór i drzewa są na pierwszym planie? te same kolory, faktura i sposób cieniowania futra, tak samo prowadzone krawędzie. być może o to chodziło - gość pewnie dobrze się maskuje - ale spłaszcza to obrazek. tym razem kolory tylko świetne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza wersja ssieee;] robione na dość na szybko i przebrzydłe plamy i krechy są;p

 

polka dot- mam wrazenie;] ale doszedłem do wniosku,ze nie sa to az tak kosmiczne odleglosci by wprowadzac jaka perspektywe powietrzną...chociaz przyznam ze odrobina by nie zaszkodzila;]

 

coyote- no bo miało dzielic prace, nawet na 3 czesci;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności