Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Pontiac


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! :)

 

dziekuje za konkretne przyjecie pracy w galerii!

niesamowita ilosc odpowiedzi w tak krotkim czasie, teraz to jest 'kosa' :)!

 

bylo warto sie postarac,

 

Mysle ze kwestia ktora wersja lepsza to juz rzecz gustu, jezeli o mnie chodzi to od poczatku wiedzialem ze final ma byc w pelnym kolorze, wiec wersja druga powstala na zasadzie for fun/ciekawostki.

 

Tekstury, roznie z tym bywalo - niektore robione od zera i nie uzywalem nawet tabletu - np. mapa brudu na szybie samochodu. Byly tez takie przy ktorych trzeba bylo malowac juz na zdjeciach, w tym przypadku uzylem tekstur z naszej CD z texturami jezeli chodzi o tekstury drewna na szopie, czasami uzywalem map dolaczonych do maxa 8. Niektore mapy pochodza ze zdjec ktore zrobilem sam, wystarczylo wyjsc z aparatem pare krokow obok firmy :), wszystkiego oczywiscie nie znalazlem/zrobilem sam - uciekalem wtedy do google.

 

Zbita szyba jest zalatwiona modelem, tutaj uklon w strone PENdzla. Bardzo fajna i prosta technika ktora mi zdradzil, wiecej o niej w 'making-of' nad ktorym wlasnie pracuje. Jezeli o kolorystyke chodzi to cala moc ukryta jest w edycji krzywych w ps, od tego sie zaczyna, ew. poprawki to juz balans kolorow czy barwa/nasycenie, dobrze jest miec obrazek wyrenderowany na warstwach a do kazdego wazniejszego obiektu miec mape allpha.

 

DOF?, brutalnie wykorzystam odpowiedz Gothama (mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko Gothamie) jeszcze z wipu:

 

"Przydała by się jakaś głębia w obrazku (gdzie nie spojrzeć- wszystko wydaje się "pierwszym" planem)- kolorkiem, saturacją, intensywnością, ogólniejszymi plamami- no czym tam ci tylko przyjdzie do głowy- byle nie blurem."

 

Z pozostalymi uwagami sie zgadzam i nie mam nic na swoja obrone bo macie racje :)

 

Milo slyszec ze widzielibyscie prace w zlotej galerii :) poczekamy co na to Adek ;), front page na cgtalku - rok na to czekalem, obiecalem sobie po pracy 'sturmtiger' ze powalcze i wywalczylem! yeaah ! :)

 

145 lat na forum i zapomnialem o poprawnej nazwie tematu, ze szczescia lub zmeczenia :)...

 

na razie tyle,

jeszcze czekam na odpowiedzi od kilku portali czy umieszcza moja prace, jeszcze dajcie sie nacieszyc...

 

dziekuje za Wasze komentarze w WIPe!

 

najlepszego

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat fantastyczny, czuć ciepło tego słońca... Te wszystkie kolory... eh...

Kiedy na to patrzę to jedno słowo ciśnie mi się na usta (ten klimat to sprawia) - Pixar. :)

Współczuję tylko tym wszystkim posiadaczom LCD, że nie mogą zobaczyć tego piękna w całej okazałości. :* ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Pionier dziekuje za fajna tapetke na pulpit!!!!

 

***** jak by byla mozliwosc to nawet **********

poprostu super!

Gratuluje ze spelniles swoje dwa marzenia!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek stary, ale ciekawość zwyciężyła. Czemu praca końcowa jest lustrzanym (prawie) odbiciem tej z okresu prod.? Rejestracja hamerykańska, a kiera po prawej? ;) Prywatny import? :) I czepnąłbym się cienia kierownicy na szybie, zostało po oryginalnym zdjęciu?

Jednak tak czy owak, dla mnie to poziom nieosiągalny... wyrazy szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności