Skocz do zawartości

Silver Award : Syrenka Warszawska


Rekomendowane odpowiedzi

ania_syrenka.jpg

 

skoro już wszyscy wstawiają do galerii to ja też

praca zrobiona na bitwę

 

Legenda głosi, że syrenka zasiedliła się w okolicach Warszawy, oczarowując pięknym śpiewem rybaków.

Pewien zły kupiec złapał ją i uwięził w drewnianej chatce w lesie, chcąc później wystawiać na jarmarku za pieniądze.

Lecz rybacy uwolnili syrenkę. Ona za to obiecała im, że zawsze będzie czuwać nad ich miastem.

I do dziś czuwa z mieczem i tarczą nad Warszawą.

 

model: wings3d

render: max / vray

tekstury i postprodukcja: corel / ps

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

piknie, chciaz ja cały czas uważam ze poprzednie włosy były lepsze :P

kolorystyka super, właściwie to juz chyba mozna gratulowac wygranej w bitwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonKichot - włosy 2d.

Kreska - poprzednie w high res wyglądały jak makaron, nie mogłam zostawić.

na wygraną raczej nie liczę, mam nadzieję że starczy na jakieś drugie - trzecie miejsce.

 

acha chciałam się jeszcze spytać, czy ktoś jest zainteresowany making-ofem po polsku? jeśli będzie popyt to napiszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

własnie ten makaron byl lepszy, no przynajmniej mi sie bardziej podobał.

a o making-ofy to chyba pytac sie nie trzeba, zawsze są mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra praca, pewnie do kilku rzeczy by sie mozna bylo przyczepic..., tylko po co ?, skoro calosc prezentuje sie swietnie, sczegolnie podaja mi sie to zroznicowane kolory ;), wiec jak by mial byc jakis making off to ja chetnie bym poczytal o oswietleniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja jestem nowy na forum więc nie wiem czy moje zdanie będzie się liczyło, ale powiem, że praca jest po prostu rewelacyjna, genialna i jeszcze dużo by pisać. Jednakże zastanawia mnie czy ta syrenka to nie jest jakaś seryjna morderczyni :P przyjrzyjcie się tej pile, skąd te dziwne brązowo-czerwone plamy ? :P Do tego sznur, siekiera i jakaś zmaltretowana rybka ;)

 

Ogólnie praca super :)

 

Pozdrowienia,

Solo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde fajna praca, moze dla mnie zbyt monochromatyczna. Kilka elementow jest na prawde super, jak deseczki, koszyk, miska itd, takie bardzo mile detale. Wszystko tu do siebie ladnie pasuje, pracka ma sens, jest przemyslana i po prostu ladna, choc czegos moim zdaniem jej brakuje, jakos nie jest dla mnie niesamowice super, swietna robota, ale czuc, ze stac Cie na jeszcze wiecej. Moze to ta kolorystyka, moze taki krotki plan, nie wiem. Podoba mi sie w kazdym razie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie mam pytań. Uważam, że robisz jedne z fajniejszych pracek 3D na tym forum (nie właczając wizek). Podejścei do tematu, tematyka, wykonanie, klimat, dusza.. bosko.

Making of byłby cudownym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności