Skocz do zawartości

Wiz: Cypryjska Willa (wersja nocna)


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tym razem mam do zaprezentowania coś innego niż zwykle robie czyli kolej na jakiś exterior. Ostatnio na forum dość często pojawiają się exteriory to ja też postanowiłem powalczyć. Przeglądając cypryjską gazetę natrafiłem na dość interesujący dom a raczej wille. Nie mając wymiarów, model zrobiłem tylko na podstawie kilku ujęć. Sam render a dokładnie testy zajęły mi około tygodnia. Testowałem na prawie wszystkie możliwe sposoby. Narzędzia to: Max9 & Vray wszystko jest 3D oprócz tła. Zapraszam do komentarzy na temat zamieszczonych renderów.

P.S. Ale by zorganizował imprezę na takiej posiadłości uffffff :)

 

Pozdrawiam

Mario

 

 

 

wersja nocna

 

nocfinal01by3.jpg

 

nocfinal02rd0.jpg

 

nocfinal03vf4.jpg

 

nocfinal04gi2.jpg

 

nocfinal05oy7.jpg

 

 

 

 

exteriorcyprus015qk.jpg

 

exteriorcyprus027go.jpg

 

exteriorcyprus033mq.jpg

 

exteriorcyprus049gb.jpg

 

exteriorcyprus059ww.jpg

 

exteriorcyprus069hc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładny Exterior, taki...Vryjowy :)

 

A co do imprezki, kojarzą mi się od razu czarne dupeczki w strojach bikini kręcące pośladkami, DJ za konsoletą, kilka panienem w basenie no i ja na srodku w wielkim kole ratunkowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi to slabo wyglada... bryla budynku to pewnie nei Twoja wina tylko tego co ja wymyslil... ale drzewka i trawa jakies takie razace, faktura scian budynku tez dziwna....

woda dziwna (w basenie)

cien palmy na wodzie?-ostatni render

woda neiprzejzysta w basenie? tez widok z gory...

 

mam wrazenie ze to jest nie do przyjecia... jakby sie materialy porozjezdzaly (bo slonce chyba im tak nei szkodzi)...

 

edit: dobra, jzu rozumiem, basen ma glebokosc 1 feet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej ja kojarze te chate skads. To nie jest czasem z tych gazet co kupowalem przed wyjazdem? Tylko tam chyba byly ciemno szare kafelki na schodach czy jakos tak.

Mnie tam sie podoba, tylko jedna rzecz. Wiem ze to cyprolska chata i sie nie czepiam, bo oni tam tak maja, ale jakbys zlamal kolor budynku przez np. ciemny marmur posadze albo cos takiego, to sadze ze dom wizualnie duzo by zyskal. Ale to taki detal, naprawde fajna pracka.

...

a paski i tak ci krzywe wyszly hahaha. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

No Mario jak bym nie znał twoich prac to bym Ci dał **** , ale że wiem na co Cię stać więc na zachęte i dobr chęci **

 

ps. nabrałem tylko ochoty na pływanko w parku wodnym w sopocie ;-)))

a imprezka była by przednia ;-)))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezle.obrazek z widokiem na ocean jest najladniejszy.material poreczy niedopracowany no i uklad plytek podloza.powinienes troche bardziej sie pobawic kierunkami.nie sadze zeby na schodach ktos ukladal po ukosie takie plytki i lekko za duze mi sie wydaja.ale ogolnie jest ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoołoo łooołaaa :) , bardzo fajna robota , teraz jak dla mnie jestes

Super Mario :D

 

Poza tym jakiego ty masz kompa ze Ci to uciągnoł ??

Ja mam Sempron 3000+ , 640RamDRR itp i mi przy 50 tys poly :/ sie muli ,

poza tym to notebook , moze to jest tego przyczyną.

 

A własnie skąd takie krzaczki ,roslinki itp dorwałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render smakowity :) Gratulacje,

 

- jak wczesniej ktos zauwazyl - modele zieleni (pomijajac trawe) rewelacyjne,

- slabiutko wyszlo mapowanie kafli przy basenie,

- troche szkoda ze nie chcialo Ci sie pobawic z zaslonami - taka suchota przy calej reszcie,

 

Widok z gory zdecydowanie najslabszy ;) jak juz zauwazono powierzcnia stropodachu, brak kominow, trawa itp

 

PS. Pada w ogole tam kiedys deszcz - jak odprowadzana jest ewentualna woda opadowa

 

Swietna robota, ale do poziomu z interiorow jeszcze ciut brakuje ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eco-cien jest na dnie basenu, nie moze byc na wodzie... wez latarke i idz sprawdz w wannie...

a na renderze cien jest na powierzchni bo pokrywa sie z cieniem poza basenem...

no lipa na biegunach... bylo renderowac wode oddzielnei i nalozyc z przzroczystoscia na basen jak jzu sie komus bardzo nie chcialo :)

 

zebym ja nie przepracowal w zdjeciach swojego to bym takich rzeczy nei widzial, ale mi sie na oczy rzucaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

no to czas na kilka odpowiedzi

 

::KLICEK, krzyhhh, Owen, Baczuś, Tomuś, @seba@, tadzio, chveti, retardedanimal, nielot007, blackzone, vinc, drakul, Obywatel, maczuga, eco, dzięki za opinie

 

::Ifonka & Marek G

nie mam ogrodnika to ja tam co 3 dni kosze przycinam i oczywiście pływam w baseniku :) Trzeba jakąś ipre zrobić Co wy na to?

 

::MaGuu

co tam czarne? Najlepiej nasz POLSKIE bo są the best :P

 

::Predator

dzięki – fajnie że jeszcze na ziemi można spotkać ciekawe widoki które to ładują nam akumulatory do życia

 

::vv3k70r

muszę cię zmartwić ale basen ma więcej niż jedną stopę. Po prostu tak zrobiłem żeby to soczyście wyglądało a że się nie podoba to juz kwestia gustu która to już nie raz była poruszana na forum

 

::Touch

„...następny hardcore dzisiaj;D Litości” dzięki

 

 

::deshu

fakt może i to są boxy ale jakoś szczególnie mi się spodobał ten budynek

 

::Por@szek

dokładnie to ta sama gazeta kupiłem jeden egzemplarz dla siebie. Na tej wizce też ta ściana jest Ciut ciemniejsza od pozostałych. Obiecuje że następnym razem urozmaicę budowlę

A co do pasków to mój drogi to są teraz eleganckie pierwsza klasa hahahahah Trzymaj się Majster

 

::klikus1984

drzewa to onyx i kilka krzaczków pochodzi z evermotion

 

::oo79

żółte a to dlatego że słońce jest dość nisko

ładniej to może będzie następnym razem

co to byśmy zrobili bez evermotion

 

::IQW

imprezy nocą przy światłach i głośnej muzyce yeee

 

::Raffaello

interiorsy troszkę inaczej się robi spoko spoko poćwiczę i zobaczymy co wyjdzie dalej z tego

 

::Z-Brush

spoko dzięki za Zulibana

 

::Mirkowaty

ty to chyba musisz mieć tutaj kamery bo ja to sklejałem po nocach żeby nikt tego nie widział, a jednak ty to wyczaiłeś. Pozdro

 

::lord_saskybody

Super Mario :)

co do kompa to on juz prawie rok ma czyli juz staruszek a składa się on z: AMD x2 4400, 4 GB RAMu, GF7900GTX OC, Raptor 150GB Win64 no i myszka i jeszcze klawiaturka :P

scena ma ponad 500 tysięcy poly i 80 Vrproxy

 

::MOTHMAN

deszcz pada w tak zwanej porze deszczowej od listopada do marca ale w tym sezonie jakoś słabo leci :P Ale potem przez kilka miesięcy to ani kropelki nie zobaczysz. A jeśli chodzi o system odprowadzenia wody to są stosowane rury wbetonowane w ścianach tak że nic nie widać.

 

::Georgas

teraz to żałuje że nie zostawiłem kilka otwartych – Przyznaje się do błędu bez bicia :P

 

::SansSerif

spoko spoko już mam pewien pomysł aby wprowadzić troszkę seksu. Jak test wyjdzie to zamieszczę i dam do oceny. Pozdro

 

Jeszcze raz Wszystkim chcę podziękować za opinie

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam czarne? Najlepiej nasz POLSKIE bo są the best :P

Proste ze najlepsze są polskie, jakoś tak mi się tylko nasuneło :D za duzo Vivy i czarnych murzynskich hip hopowych teledysków :P

 

co do kompa to on juz prawie rok ma czyli juz staruszek a składa się on z: AMD x2 4400, 4 GB RAMu, GF7900GTX OC, Raptor 150GB Win64 no i myszka i jeszcze klawiaturka :P

Taaaa rzeczywiscie staroc! Jak staroc to mozesz troszeczke ramu wyslac do Polski? Najlepiej to do Łęcznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer to jeszcze chwile mi będzie służyć i póki co nie będę się go pozbywał. W dzisiejszej dobie postępu to on wygląda przeciętnie ale i tak jestem z niego bardzo zadowolony „moja stara poczciwa rakieta”

 

::Shogun 3D

w tle to jest fota zrobiona w październiku czy jakoś tak. Chciał bym żeby to było 3D :P

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Świetna praca. Ostatnio byłem na wykładzie Łukasza i pokazywał nam co nieco o waszej robocie. Świetnie, naprawde:) Po wykłądzie dopiero zrozumiałem, że nie niektóre komentarze tutaj to jest ylko czepianie się, hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności