Skocz do zawartości

Bitwa 3D: One day flower


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O ja o ja :D hehe ale łechcecie moją pruznosc :D

 

 

Dzieki wszystkim - naprawde jest to budujace.

 

3grosze -> BINGO. Generalnie na samym poczatku praca miala byc czysto w klimatach Burtonowaskich - ale po drodze wymieszzalo sie to mocno z moim stylem (o ile moge mowic o czyms takim) Napewno Stylistyka postaci mocno nawiazuje do tego co robil Pan B. Podyktowane to bylo rowniez wzgledem praktycznym - dzieki temu zabiegowi jestem w stanie zmiescic wiecej postaci na tym kadrze.

 

 

KoMic -> dzieki robie co moge :)

 

chudy -> no juz nie przesadzajcie z _kreska_ fajnie ze sie podobal - ale do nalepszego renderu to jak z tad do marsa.

 

Raffaello -> rozmiark kiepow jest ok - porownaj je do rozmiaru dloni doroslych a nie dzieci :) Jestem bylym ponad 10 - letnim palaczem wiem o czym pisze ;D pozatym p[amietaj ze sporo rzeczy jest tu przerysowanych

 

Co do klap - jest wysunieta zeby byla ja widac - bedzie ok ;)

 

Jonasz_Real - Fajnie bracie ze Ci sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barton- no nie dziw się bo pracka jest naprawdę oryginalna i ma klimat.

Bardzo podobają mi się robale i cały ten staff na ziemi :) moze w tej wnęce na ścianie dasz jakieś szyby ? jest tam ciemno i fajnie by sie odbijało całe otoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie klimat swietny :] (szczegolnie te pieski mnie rozbrajaja :))

A i caroonowy render jest lux (jak dokladniej go zrobiles ? to zwykly celshading czy jak ?)

Powodzenia oby bylo tylko lepiej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę postać w czapce, to... to ułożenie rączki od wózeczka jest trochę... nieszczęśliwe... może się kojarzyć... ja już się nic nie odzywam :)

 

 

 

Kolejna sprawa z ułożeniem to kontur drugiej pani po lewej dotykający konturu lampy. Ale pewnie wiesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba... i jest ten tego... może to zabrzmi głupio ale podoba mi się bo jest duża i można się dopatrzeć tych wszystkich "ciekawostek" czy też jak kto woli "smaczków" jak pety,śmieci czy pieski nie wspominając o przewspaniałych robaczkach :) nie mogę się zdecydować czy robaczki czy kółka od wózka są lepsze ;) w ogóle wymiata wszystko. O ile wypada coś zaproponować to wg mnie można by pomyśleć nad pokolorowaniem jedynie oświetlonych miejsc :D wtedy będzie dużo smaczków albo można pokolorować całość ale miejsca zaciemnione poddać zmniejszeniu nasycenia. (desaturate)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście lepiej wygląda, jakoś teraz ta trawa się tak w oczy nie rzuca ;]

 

teraz dopiero zauważyłem, że chłopiec ma na wózku ufoki z teledysko Mobiego :D

 

pieski przy panu z trębką mnie po prostu rozbrajają ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh

no super super panowie

naprawde sie ciesze ze ostatnio pokazana wersja sie podoba - ale to co mi sie renderuje - zupelnie mnie nie zadowala ehh wiekszosc jest skladana na szybko, niekture tekstury robione w 1 min :D hahaha

 

no ale jak dedline to dedline. Wlasnie renderuje wszystko i powinienem w terminie wszystko posklejane ladnie tu zlozyc :)

 

kiedy ja sie w koncu naucze rozplanowywac czas. :D hehe choc moze to nie czas byl tu problemem - ale zlozonosc tego projektu.w kazdym badz razie

gratuluje wszystkim ktorzy juz ukoczyli. Samo ukonczenie takiego wiekszego projektu zawsze zasluguje na szacunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

w czarno-białej wersji było fajnie ale w kolorze jeszcze lepiej!

Jak by był na Bourbon Street in New Orleans ;)

barton_fink great job!

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dobre ! łądne kolorki - takich się nie spodziewałem ale robią wrażenie! no i to zagranie - taka widać polityka hehehe (pewnie miałeś już wszystko gotowe i tylko czekałeś do ostatniej chwili żeby wywołać burzę;) dżołk of kors.... )

 

Teksturki absolutnie nie wyglądają na robione w 1min!

 

GRATULUJĘ! Można rzec że przecudnej urody pracka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Kreska_ -> dzieki man :)

 

MaGuu-> dzieki :D

 

KLICEK-> hehe powaga nie jestem do konca zadowolony , zrobie jeszcze kilka poprawek poza konkursem. Zanim wkleje na CGtalk.

 

Co do bialego koloru to masz racje. Jest to zamierzone - chodzilo o skupienie oko na tych miejscach. Ale ruwniez przyznaje ze braklo czasu na teksture fakrtury i kilka drobnych elementow - takich jakk owieczki na pizamie dziwewczynki i symbol super bohatera u chlopca- ale tak jak pisalem bedzie to poprawione jeszcze.

 

jaras -dzieki :) Sam sobie tez gratuluje ukonczenia. Bylo Ciezko na finishu - - 2 dniowa bezsenna dieta na batonikach ciasteczkach i redbulu (i nic wiecej hahahah)

 

 

Raffaello-> dzieki , no mniej wiecej taki efekt mial by byc :D jakos mi sie "design" amerykanskich ulic strasznie podoba.

 

Fr3d3k-> zapomniales dodac ze mam 23 cm w obwodzie pisiora ;)

Dzieki misq

 

Jonasz_Real-> piwo to malo zasluguje na znacznei wiecej - co jutro sie zreszta wypelni, albo moze opruzni mu mu mua muaahahah ;) dzioeki bracie za pomoc

 

Mr. MtS-> mialem wczesniej oprzygotowany schemat kolorow wiec z grubsza wiedzialem co chce osiagnac i na co moge sobie pozwolic bez niszczenia kompozycji. Nie obylo sie jednak bez wpadek. Glownym powodem byl brak czasu - autentycznie korekcje kolorow robilem w czasie liczonym w sekundach - a posrednim to ze po 48 h bez snu na dopalaczach czlowiek traciu juz orientacje co jest ok a co nie :D . Do teraz jak patrze jak spartolilem pieski to az mnie nerw skreca. ehhh

Dzieki

 

 

 

krzyhhh -> dzieki

 

Cerebrate- dzieki man

 

OmeN2501-> dzieki :D . tak jak odpisalem Klickowi - bialy byl zamiezony.

 

 

Mironeczek -> dziuje :D Co do tekstur - to nie przesadzam kilka jest expresowych . Np sciany to jedno z moich teksturowych zdiec,. Zupelnie nie obrobine, wzucone centralnie na obiekt zmapowany uvw mapingiem (box)

wiec generalnie prowizorka.

 

Elmo22- > hehe no fajnie ze zauwazyles. Generalnie mialo to byc nie jedyne odneisienie do tych klimatow. (co moze jeszcze poprawie.) Generalnie cala scena dzieje sie w tym ulamku sekundy gdy swiat milknie.

 

Reanimator -> dzieki. Niestety nie mialem na nic takiego czasu. Moze sie jeszcze pobawie poza konkursem.

 

Drakon -> dzieki

 

Lewus -> tez sie ciesze choc decyzja byla ciezka. Dzieki

 

 

 

 

Chcialem wszystkim uczestnikom pogratulowac. Szczegulnie tym ktorzy ukonczyli swoje prace. Pelen szacunek dla was panowie i panie :)

 

Dzieki za swiertna zabawe, porady, poswiecony mi czas i pomoc.

 

Szczegulne podziekowania dla mojej wspanialej i kochanej dziewczyny ktora jak zawsze trzymala za mnie kciuki i wytrzymala moje kolejne zaszycie sie w jaskini :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh jak przeczytałem, że chcesz wrzucić kolorki na to, to sceptycznie do tego podszedłem, myślałem, że pracka straci troche klimat............aaaaale nic bardziej mylnego :P wyszło naprawde świetnie. jak będziesz miał chwile to wyrenderuj osobno pieski bo są super ;]

 

gratulacje, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JmTm00 - Dziekuje :) milo slyszec ze sie podoba. :D Tez kocham Burtona

 

tomeg-> Dziekuje :D - NAwet mi nie przypominaj o spodniach ehh to byl maly hardcor.

 

kliment woroszyłow -> Dziekuje.

 

Touch -> Milo slyszec ze moja praca sprawila komus radosc :) bardzo mi milo dziekuje :) Co do dedykacji to moja jeszcze albo nie zauwazyla albo uidaje z e nie widzi ;)

 

Morbid Karbid -> wow :) dzieki

 

chudy -> musze powiedziec ze stracila jeden klimat na rzecz drugiego. Przyznam sie szczerze ze troche komercyjne zagranie zrobilem ;) Generalnie wolal bym zrobic bardziej mroczna pracke :) ale to juz przy nastepnej :) Zdradze ze bedzie nawiazywala do odysei kosmicznej 2001 :)

 

sand - he he bardzo mi milo ale juz nie przesadzajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności