Jump to content
bartonfink

Bitwa 3D: One day flower

Recommended Posts

Praca przedstawiać będzie fragment zatłoczonego chodnika/ulicy.

Widok na wysokości oczu małego dziecka.

Zabiegani dorośli, zaprzątnięci swoimi sprawami nie zauważają już nic, mniejszego niż billboard 2X2 metry. W ciągłym biegu, z telefonem w jednej ręce a kanapka w drugiej pędzą w szaleńczym wyścigu szczurów.

Jedynie mała przypadkowa dziewczynka (lub chłopiec - decyzji ostatecznej nie podiołem) zauważył/a mały cud natury jaki wydążył się na tym zasyfionym wrogim dla życia betonowym fragmencie naszej codzienności. Mała delikatna roślina (kwiatek) na przekór wszelkim przeciwnością losu jakimś cudem zdążyła rozwinąć płatki.

W dzisiejszych czasach w pogoni za mamona nie zauważamy już drobnostek. O tym będzie właśnie moja praca. O "drobnostkach", które umykają nam w naszym full wypas XXXL świecie, o tym ze powinniśmy czasem zwolnic by móc dostrzec ich piękno .

smallframekp0.jpg

bighn6.jpg

• Confused 1

heh nie wiem czemu zaraz po zobaczaniu tematu bitwy podobny pomysl wpadl mi do glowy:P ale teraz to tysiac mysli na raz mam:) powodzenia

myslalem nad czyms podobnym, po przeczytaniu tematu ale teraz widze ze bede musial pomyslec nad czyms ambitniejszym.

Zycze powodzenia

Jesli jakosc wykonania bedzie na poziomie rownie wysokim jak idea i glebia przeslania, szykuje sie super pracka :).

ładnie to opisałes, ciekaw jestem jak to bedzie wyglado

jezu co ja bredze :d mam na mysli ze jest fajnie :D

Taaak, przesłanie bombowe!

Trzymam kciuki, powodzenia!

Guest Raffaello

W dzisiejszych czasach w pogoni za mamona nie zauważamy już drobnostek. O tym będzie właśnie moja praca. O "drobnostkach", które umykają nam w naszym full wypas XXXL świecie, o tym ze powinniśmy czasem zwolnic by móc dostrzec ich piękno .

Przebiłeś mnie tym na wskroś!

ktoś już napisał ...... proszę skończ tą prackę!

powodzenia!

Troche sie pozno zabralem :) no ale coz :)mam nadzieje ze zdaze z modelowaniem na 2 maja :D

Dorosle postacie - to tylko szkic (jak generalnie cala scena jeszcze) wiec prosze nie krytykowac ich bo sie zmienia diametralnie - ich rola jest tylko taka by znalezc rozmieszczenie postci w scenie.

to samo tyczy sie pozycji dzieciakow - to rowniez ulegnie zmianie .

Dzis powienienem dorobic jeszcze sporo propsikow do tego. Wiec nad ranem wzuce jakis update.

21comptj0.jpg

scenka zapowiada sie super ! gratki za pomysł, postacie i tak bardzo fajne tymbardziej pasuja klimatem :)

Powodzenia i czekam na wiecej !

Guest _Kreska_

jeny... jak tak wyglada tylko szkic to ja wymiękam! jesteś masakrator na maxa! ide se popłakać... tez tak chce umić :)

swietne, duzo tutaj daje oswietlenie, ten kadr zreszta tez mi sie bardzo podoba, dodaje charakteru calemu obrazkowi

hcpiter3d, Jonasz_Rea, makak_ -> dzieki wielkie panowie

_Kreska_ -> dzieki , ale nie przesadzaj. Twoja mikolajkowa scena naprawde mi sie podoba.

Adek_CG -> dokladnie. W tej scence swiatlo odpowiada za prawie cala kompozycje. Kadr jest ciekawy ale ma swoje ograniczenia (co daje tyle samo plusow co i minusow)

Dzieki wielkie fajnie ze sie podoba :)

test2qp5.jpg

Troche sie pobawilem w shopie zeby wiedziec w jaka strone isc puzniej.

Idem spac za 4 h do roboty hahahahahahhaah

Świetny klimat...nie wiem jak chcesz zagrać kolorami ale ta sepia jest świetna..oby kolor nie był zbyt jaskrawy bo wszystko zabije :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy