Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

@EthicallyChallenged tak jest loteria i przy spisie powszechnym i przy szczepieniach.

Za zachęcanie gminy dostają bonusy - festyny, loterie, zabawy, darmowa pizza etc. np koło gospodyń wiejskich też może dostać dofinansowanie za zachęcanie do szczepień  🙂
Kto zdobędzie najwięcej punktów może wygrać nawet 100tys zł 🙂

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/kgw

jest nawet konkurs na najładniejsze zdjęcie ze szczepień 🙂

ba064779-45cb-4841-9dff-95fe6556451f

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak pomysle, ze ludzie potrzebuja loterii by z wlasnej woli zabezpieczyc przed syfem siebie, swoja rodzine i najblizszych, to nie wiem czy zyjemy w sredniowieczu, czy w faktycznie mamy XXIwiek. 

Teoria glosi, ze ktos kto sie nie szczepi  ma zwyczajnie kiepskie zycie i woli zagrac w rosyjska ruletke, bo i tak ma niewiele do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 13:24, Destroyer napisał:

Wszystkie 6 osób które mają zainstalowanego mudboxa pewnie by się wystraszyło ale gdyby nie to, że juzdawno zapomnieli, że taki soft istnieje 🙂

Mam w pracy xD uzywam do odtarzania dispa xD 😜 i subdywizji bo Zbrush ssie w tej materii

W dniu 29.09.2021 o 16:33, KLICEK napisał:

 

241649190_366813598445404_8517772587172647087_n.jpg.aacccf30a71ecfa7394035eb11dd53ba.jpg

 

 

 

 

Alzeheimer pomoze ci zapomnieć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa to mysle ze jakbym utknal w wieku klas 1-3 to by bylo cos xD.... Prace domowe klepalem na przerwach lub szybko po powrocie potem caly dzien dla siebie samego xD.
Tylko qrwa ten straszny jeż, czy król kret już qrwa nie pamiętam co tam sobie uroiłem z przedszkolnej piaskownicy opodal bloku zajebał mi GiJoe. No qrwa jak nic istanił rozkopałem pół piaskownicy xD.

Z ziomkkiem spoznialismy sie na lekcje na 12:45. No cóż jak sięwybiegało 35 po xD a nie mieszkał w cale tak blisko. Nie powiem brakuje mi teżtej kodycji. Plecak ciężki ,ale nie było ,że boli.  Do kolegi do ktorego  witałem z jostickiem o 8.00 Więc teoretycznie z domu do szkoły wychodziłem po 7.00 xD... Noż qrde jednak może ten plecak był cięzki.   Cisnelismy MK2 na Amidze 500 ;). Króla Lwa na 1 klawierni xD we dwóch skare xD lol, tylko to chyba juz na PC.

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten osobnik widać, że nie da sobie w kaszę dmuchać dodatkowo nie siedzi bezczynnie gdy kobiety malują sobie brwi czy doklejają rzęsy i też gorszy nie będzie a na deser złote i srebrne łańcuchy prawdziwego mężczyzny na bogato niczym potentat przetwórstwa mięsnego na Bałkanach król salcesonu, i jeszcze brodę sobie zrobił stemplując gąbką zaczernioną węglowym miałem. Jeżeli to nie jest doskonałość to nie wiem co jest 🙂 

 

9PIsk7t.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda całą społeczność NFT? 

Nie no, co prawda mam 35 lat ale już chyba za stary jestem na takie gówno. Inne pokolenie, zatrzymałem się chyba mentalnie w latach 90..

Teraz prawdziwe hardkory piracą jpegi.. artyści nft nawzajem klepią się po pleckach produkując naciągane dziełą sztuki, dymając frajerów którzy dorobili się na bitcoinach. 

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam żalu że jestem obok i nie pływam w bitcoinach. Nie moja ambicja. Ale boje się co będzie za te 10 lat jak moje dzieciaki trafią w to całe szambo 😕 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wspanialy pomysl z tym nft otwierajacy rozne drogi rozwuju, wspaniale w pewnym sesnie. Oczywiscie rzucily sie na to osoby, ktore nie powinni i wszystko wzielo w leb 🙂 Lepiej sobie to odpuscic teraz i poczekac na nft v2, to to jest w pewnym sensie DLA MNIE martwe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak, generalnie wielki śmietnik. Wiadomo, jak profesjonaliści się za to biorą to powstają piękne rzeczy ALE to jest i tak mocno naciągane.  Take robi się to jak generowane przez algorytm. Daz studio dla nft. Ile byś nie napieprzył artów tym programem wygląda jak daz. Tak samo z tymi poważniejszymi NFT. Widać, że cel to społeczność nft, symbolika nft i sprzedaż.  

Tłumaczenie, że teraz mogą robić co chcą i to spieniężyć OK ale dziwne, że nagle wszyscy chcą tworzyć takie generyczne rzeczy.

Może za długo siedzę w digital arcie. Od lat oglądam piękne rzeczy, wiem jak się to robi i nie widzę  w tym magii tylko skilla.

Ostatnio ktoś na grupie figurkowej podniecał się naprawdę świetna figurką rycerza. Twórca robi naprawdę wspaniałe modele. ALe tam na grupie gość pisał, że każde oczko kolczugi tamten wstawia ręcznie. No kur** 

widziałem trochę od środka jego prace i każdy może się domyśleć, że tak nie jest 😉 

Marvelus plus Daz, 2-3 dni roboty, złota topowa praca. Nie ma w tym nic złego bo gość ma wieloletnie doświadczenie i żaden noob by tego nie odtworzył, i nie pisałem o tym na grupie no bo po co. Rezultat jest naprawdę dobry. Ale ludziska spoza mają całkiem inne wyobrażenie. 

Dlatego tradycyjni artyści nie przepadają za cyfrowymi 😉 

A jeszcze teraz bardziej z powodu nft. Chyba, że będa skanować swoje rzeczy. Ktoś już tak zrobił.. Zeskanował swoją rzeźbę i sprzedał ją jako NFT. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michalo napisał:

(...) ALe tam na grupie gość pisał, że każde oczko kolczugi tamten wstawia ręcznie. No kur** 

(...)  Ale ludziska spoza mają całkiem inne wyobrażenie. 

 

 

 

Pamiętacie może jak był mega fajny mit, że Beksiński swoje prace robione na kompie układał piksel po pikselu? 😄

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RaVirr napisał:

Pamiętacie może jak był mega fajny mit, że Beksiński swoje prace robione na kompie układał piksel po pikselu? 😄

Haha dokładnie.

ALe są też tacy co uważają, że grafika komputerowa jest rzeczywiście generowana przez komputer i to takie klikanie tylko. Pewnie jak ktoś pracował w reklamie to się z tym spotkał
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michalo napisał:

Haha dokładnie.

ALe są też tacy co uważają, że grafika komputerowa jest rzeczywiście generowana przez komputer i to takie klikanie tylko. Pewnie jak ktoś pracował w reklamie to się z tym spotkał
 

sluchaj siodmak (celowo z malej) nawet mowil tak na jednej ze swoich prezentacji 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności