Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mówi, że chce

rowerek. Tatuś na to - nie mogę Ci kupić rowerka bo zaciąglnęliśmy duży kredyt na dom a na dodatek mama w zeszłym tygodniu straciła pracę.

Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, że synek się spakował i chce

się wyprowadzać więc go pyta dlaczego?

Synek na to - wczoraj wieczorem przechodziłem obok waszej sypialni i

słyszałem jak mama powiedziała, że już odlatuje a ty za chwilę

powiedziałeś, że też zaraz dojdziesz.

Musiałbym być zdrowo p***********, żeby zostać tu sam z

takim wielkim kredytem i bez rowerka...

 

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien stary Żyd wygrał w totka 15 mln zł. Jak zawsze przy takich okazjach zjechała się masa ludzisków i nawet TV. Reporterka się pyta:

- Co teraz dziadku zrobicie z tymi pieniędzmi? Na co wydacie ?

- No, na początek część na pewno na pomnik.

- Czyj pomnik?

- Jak to czyj?!?! Adolfa Hitlera!

Zaraz wyłączyli wszystkie kamery, przerwali transmisję, ludzie z niesmakiem zaczęli się rozchodzić. Reporterka się pyta:

- Czyj?!

- Adolfa Hitlera!

- Dlaczego?

Dziadek podwija rękaw i mówi:

- A kto mi te numery podyktował?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze temat troche sprośny jak na to forum, ale chodzi o ogolne przeslanie:D

 

Młody hipis wsiada do autobusu i zauważa młodą i bardzo ładną zakonnicę. Siada więc koło niej i pyta czy nie chciała by z nim uprawiać seksu.

- Nie! - odpowiada zakonnica. - Jestem poślubiona Bogu. - Wstaje i zmieszana wysiada na następnym przystanku.

Kierowca autobusu, który słyszał całe zamieszanie odwraca się i mówi:

- Jeśli naprawdę chcesz się z nią przespać to mogę ci powiedzieć jak.

- Nawijaj! - odpowiada hipis.

- Ona codziennie chodzi o północy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy, że ubierzesz się w białą szatę z kapturem, obsypiesz brodę świecącym (fluorescencyjnym) proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz, że jesteś Bogiem!.

Tak też hipis zrobił. Przebrał się, wyskoczył zza na nagrobka i powiedział, że jest Bogiem i chce się przespać z zakonnicą.

Zakonnica zgodziła się bez gadania ale poprosiła żeby był to stosunek analny bo musi ona pozostać dziewicą. Hipis zgodził się a gdy skończył zrzucił kaptur i krzyknął:

- Ha, ha, jestem hipisem!

- Ha ha! krzyknęła zakonnica. A jestem kierowcą autobusu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej jako ciekawostka.. Moja pani od polskiego (magister!) myślała że gdyby nie było naszego słońca to inne gwiazdy widoczne na niebie w nocy by nie świeciły.. Co więcej to nie jakaś starsza pani-ma coś koło 30 lat (może nawet mniej). Sam nie wiem co o tym myśleć...(w końcu nie każdy musi być alfą i omegą, ale takie rzeczy nawet dzieci wiedzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, w podstawówce na religii pani katechetka na pytanie o dinozaury zrobiła się czerwona i zaczeła wykrzykiwać że dinozaury to wymysł szatana :]

 

Według niej kości - skamienieliny też są podrzucane ludziom przez diabła :]

 

Czasami dziw bierze jacy ludzie w szkołach uczą :D

Co nie zmienia faktu że wielu jest nauczycieli kompetentnych i oddanych zawodowi, za to tragicznie opłacanych - moi oboje rodzice przez całe życie uczyli w Liceum więc wiem coś o tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa na GG z moim bratankiem (17 lat) lol :

xxx 17:24:30

wiesz moze jak dodac nowe autaa do gta sa

xxx 17:24:49

??

ja 17:25:19

poszukaj na forach gta

xxx 17:25:28

mam to juz sciagniete ale nie wiem jak podstawic

ja 17:26:01

poszukaj na forach gta

xxx 17:28:19

3. Zrobic backupa wszystkich plików (chodzi o pliki ze skryptami)

xxx 17:28:27

co to znaczy?

ja 17:29:38

chodzi o te pliki ze skryptami

ja 17:30:28

zeby zrobic ich backupa

ja 17:31:40

pewnie te skrypty które nadpisujesz trzeba zrobić kopię

xxx 17:37:51

mam przyklad jak to sie robi ale pewnosci ni mam

ja 17:38:05

to jak masz przyklad to nie wiem w czym problem

xxx 17:38:31

ale wiesz pewnosci nie mam

ja 17:39:18

no ale przeciez masz napisane w przykladzie co zrobic

xxx 17:39:31

ale ja nie kumam backupa

ja 17:40:04

backup oznacza kopie zapasowa :P bierzesz pliki ktore zastepujesz i kopiujesz je w inne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej jako ciekawostka.. Moja pani od polskiego (magister!) myślała że gdyby nie było naszego słońca to inne gwiazdy widoczne na niebie w nocy by nie świeciły.. Co więcej to nie jakaś starsza pani-ma coś koło 30 lat (może nawet mniej). Sam nie wiem co o tym myśleć...(w końcu nie każdy musi być alfą i omegą, ale takie rzeczy nawet dzieci wiedzą)

 

Ja akurat tez tak byłem uczony i w to akurat wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tez tak byłem uczony i w to akurat wierze.

 

To chyba nie uważałeś na fizyce :| To, że gwiazdy emitują promieniowanie w widmie widzialnym na pewno nie jest odkryciem z ostatnich kilkunastu lat.

Ale wierzyć możesz, nie ma sprawy. Miliardy ludzi wierzą w jeszcze śmieszniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej jako ciekawostka.. Moja pani od polskiego (magister!) myślała że gdyby nie było naszego słońca to inne gwiazdy widoczne na niebie w nocy by nie świeciły.. Co więcej to nie jakaś starsza pani-ma coś koło 30 lat (może nawet mniej). Sam nie wiem co o tym myśleć...(w końcu nie każdy musi być alfą i omegą, ale takie rzeczy nawet dzieci wiedzą)

E.. gdyby to byla nauczycielka fizyki to mozna by sie oburzac, a tak to raczej normalna sytuacja. Poza tym to co widzimy na niebie to takze planety, ksiezyce - swiecace swiatlem odbitym, a przeciez patrzec w niebo takze nazywamy je gwiazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo bez słonca nie widział bys tych gwiazd - może i emitują jakies tam promieniowanie ale pewnie nie o takim natężeniu żeby było widoczne

 

A Słońce co, wzmacnia to światło? :>

 

Poza tym to co widzimy na niebie to takze planety, ksiezyce

Akurat planety, które widać z Ziemi, można policzyć na palcach jednej, góra dwóch rąk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh i tak najśmieszniejsze jest i tak wiara w to że żyjemy na ognistej kuli pokrytej warstwą błota kręcącej się wokół własnej osi z prędkością ponaddzwiękową i jesteśmy oświetlani przez niekończącą się reakcje termojądrową. A wszystko to za friko i przez przypadek;)

 

A jakby słońca nie było to nas też by nie było. same gwiazdy by świeciły, ale co mnie to wtedy boli.

 

Aaron baardzo polskie imie:) to prawie jak cejteł albo mosze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności