Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:)

 

max3d.png

 

 

 

-------------

edit: to nie zagadka :) To kod 2d - zczytać go można telefonem komórkowym z zainstalowanym programem "czytnikiem" :) Myślałem że to bardziej oczywiste dlatego nie podpisywałem :)

Edytowane przez Hubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem tylko przypomnieć, że filmik z chłopakiem pechowo skaczącym do wody (któremu później jakiś idiota zrobił kilka przebitek z sali operacyjnej) został już 4 razy usunięty z Rzeczy Interesujących. Naprawdę dajcie sobie spokój z takim syfem. Ani to interesujące ani zabawne.

 

Interesujecie się takimi rzeczami? Zapraszam na studia medyczne. Zapraszam na zajęcia na katedrę Anatomopatologii we Wrocławiu. Z białym fartuchem na sobie będziecie mogli obejrzeć podobne rzeczy "na żywo". Pomacać, pooddychać i posłuchać.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamoulian, ależ jest, usunął a teraz możemy o tym podyskutować. Nie wiem, czy to Ty zamieszczałeś tu jakieś filmiki z wypadków ale jeśli tak to może jednak lepszym miejscem byłaby dla Ciebie stronka 4chan.org i dział /b/? Tam przynajmniej zamiast pouczania od tych wszystkich dziwnych ludzi, których nie rajcuje widok połamanych kości przeczytasz "moaaaar"...

Chociaż może po prostu nie jestem trendy ani elo, bo przecież dzisiaj takie rzeczy nazywane są "rozrywką" (fakt, rozrywania czasem tam sporo) i chodzi się całą rodzinką oglądać takie obrazy do kina i zajada przy tym pop-corn, ehh...

Edytowane przez Loozack
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mój post został usunięty ? Szczerze to mi jakoś nie zależy bo komentarz podchodził trochę pod spam, no ale to jest właśnie taki luźny wątek. Jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech da znać, chciałbym wiedzieć ;)

 

[EDIT]

Aha, spoko :) Zapamiętam.

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aula. Wykłady prowadzi już starszy wiekiem profesor. W pewnym momencie zwraca się do studentów:

- Za moich czasów nieobecność na zajęciach usprawiedliwiona była w dwóch przypadkach: po pierwsze - kiedy umarł ktoś bliski z rodziny, po drugie - choroba udokumentowana zwolnieniem lekarskim. Z końca sali dobiega komentarz:

- Panie profesorze, a jeżeli ktoś jest skrajnie wyczerpany seksem?

Cała sala wybucha śmiechem, a profesor po krótkim zastanowieniu odpowiada:

- W twoim wypadku - możesz po prostu pisać drugą ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności