Skocz do zawartości

Nowy trailer gry "The Witcher"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze mówiąc nie powaliło mnie to intro :| wydaje mi się, że platige image stać jest na coś bardziej odjechanego, a to takie kurczę niedopracowane się wydaje momentami :/ nie wiem, może się nie znam ;P chyba za dużo FF się naoglądałem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wiecej niz "daje rade". Obejrzalem go kilka razy - podobnie jak przetrawilem cala wiedzminska sage. Lubie takie pompatyczne melodie w tle i narastajaca akcje az do momentu wyciszenia - widzialem to juz 1000000 razy i zawsze w dobrym wydaniu mi sie podoba. A to jest bardzo dobre. Wielkie brawa.

Sam wiedzmin przypomina mi skrzyzowanie Zebrowskiego z mlodym Bradem Pittem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinematik wlasciwie trzyma klimat filmow blura. Jedyne co bylo slabe/dziwne to sama twarz wiedzmina. Taka bezosobowa, sztuczna no i animacja biegu tego grubaska. Srednio wygladala, ale i tak bardzo duzo pracy musieli wlozyc w sam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba - nie wiem co sie wszyscy skarza... ja na codzien pracuje przy produkcji cinematikow innej firmy i nie uwazam by temu czegos brakowalo... no moze nieco sie zgodze z tym brakiem wyrazu twarzy ale w koncu to nie 100% czlowiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas wreszcie kupić oryginalną grę, khem khem.

Dobre to, ale doceniłem ogrom pracy dopiero po tym jak zobaczyłem trailer po raz drugi po paru godzinach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić choćby po to żeby polską firmę wesprzeć :) Jak polski game dev upadnie to niby kto będzie kolejnym grafikom 3d dawał na chleb i piwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra miala byc na wiosne zdaje sie... zdaje sie mamy wiosne... zdaje sie nie mamy gry... ale co ja tam wiedzialem :)

 

edit: pisalem kiedys ze gra nie wyjdzie na wiosne, bo to bylby absurd (na komunie niby mieliby komus starzy kupic czy jak?) gry musza wychodzic po wakacjach (bo na co komu gry w wakacje) i im blizej swiat tym lepiej...

a kity o poprawianiu to miedzy bajki prosze wcisnac, porzadne firmy rpzedluzaly terminy na "nastepny rok" albo wydawaly gniota a pzoneij sukcesywnie lataly co bylo sknocone... tu chodzi tylko o wyniki sprzedazy :)

zludzeniom mowimy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, filmik jest chaotyczny pod względem fabularnym. Kolejna scena miejscami nie pasuje do poprzedniej. Trudno się zorientować, gdzie właściwie jest Geralt:). Mówiąc krótko za dużo się dzieje i w dodatku brak w tym spójności.

 

Muzyka stoi na wysokim poziomie i nadaje niezapomniany klimat ( ciarki przechodzą po plecach, ale tylko na końcu intra :) niestety ). Dodatkowo, udana jest końcówka zapowiedzi gry, podczas której wiedźmin walczy z użyciem miecza.

 

 

Mam nadzieję, że poprawią ten filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówić o jakości to tak jak pisze Kamma- mocno to niespójne, za dużo wątków naraz i osoba nie znająca opowiadań będzie mieć problemy z załapaniem po kiego grzyba są przebitki z jakimś biegnącym grubasem albo scenka z łańcuchem. IMO najgorzej wypadły plenery (mi nieodwołalnie kojarzyły się z nieświętej pamięci filmem) , nie do końca szczęśliwe są też zbroje stojące we wnętrzu świątynii ale to takie moje marudzenie na boku. Grę kupię na bank, choćby po to żeby zobaczyć co Polacy potrafią zrobić za taką sumę kasy jaką CD projekt wpompował w projekt przez ten czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten chaos podoba. Trailer, czy intro nie muszą mieć fabuły. IMHO jest to dobra zajawka klimatu gry. Fajnie, że chłopaki mają porządnego wydawcę i czekam na grę w sklepie.

 

Z chęcią pobiegam z mieczem po znajomych okolicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graciaz za trailer :) mi tam się podoba

 

misiekhc:

Trailer też musi mieć konkretnie uporządkowane ujęcia, nie można byle jak czegokolwiek wrzucać i powiedzieć, że to jest Trailer.

 

PS. jak by co to ja do tego nic nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo dobre.. i ciary były.. tylko mam 1 ale.. 1 jedyne, malusieńkie ale.. ta scena gdzie koleś ucieka przed tym fioletowym potworem - pojawia się w kolejnym trailerze, a wygląda komicznie.. to jest jedyna scena, która nie powinna się tam znaleźć i wszystko psuje.. błagam ponad wszystko - usuńcie ją, spalcie, zapomnijcie.. zróbcie coś z tym.. jeśli trzeba to petycję napiszę, tylko pozbądźcie się tej sceny z trailerów, gry.. zapomnijcie o niej! :) Ufff.. ulżyło mi :)

A tak poza tym to świetna robota - jest czego pozazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z których poskładany został ten trailer z osobna na pewną robić będą lepsze wrażenie niż ten montaż (miejscami imho bardzo chaotyczny i nieprzemyślany).

 

Z całego trailera najgorsza jest strzyga, jej design woła o pomstę do nieba i całkowicie niszczy klimat reszty (te odpustowe zębiska i fioletowe włosy co to ma być "ich Troje" ??) , przypominają mi się okładki zespołów metalowych z lat 80tych :- / .

 

Podsumowując , z tym trailerem jest jak z jedzeniem które zrobił kucharz myśląc że tak będzie lepiej poprzez wymieszanie kilku smacznych potraw w jednym garku ( przepysznego tortu, ziemniaczków z kurczakiem, i lodów)..końcowy rezultat jest mało apetyczny.

 

P.S. czekam na oryginalne pełne filmiki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azakiel - w kwestii strzygi, to albo coś jest nie tak z moim monitorem, albo jej włosy nie są fioletowe, ale czerwone i jest to zgodne z opisem zawartym w opowiadaniu Sapkowskiego. Takoż i 'odpustowe zęby'. Co więcej, strzyga stworzona przez Platige jest dosyć mocno zbliżona do tego, co sobie wyobrażałem czytając owe opowiadanie, więc chyba nie jest tak źle :)

 

A jak Ty wyobrażałeś sobie to stworzonko po przeczytaniu opisu książkowego? Pytam z czystej ciekawości.

 

Trailer rzeczywiście fajny, ale nie za bardzo podoba mi się twarz Geralta. Raz, że coś jest nie tak z ustami (są takie...rybie?), i dwa, chyba ktoś zapomniał o dodaniu mimiki w niektórych scenach, co odbiera trochę wyrazu z oblicza naszego wiedźminka.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację Sisio, mea culpa, miałem na mysli całą strzygę a nie włosy - przejęzyczenie ( powinno być - strzyga fioletowa, włosy czerwone), co do reszty mojej wypowiedzi no cóż "de gustibus..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominają mi się okładki zespołów metalowych z lat 80tych :- / .

 

ej co chcesz :] fajnie wtedy było :]

 

widzę ostrą krytykę pod montażem trailera... no panowie... to jest TRAILER. coś co zapowiada wyjście cinematiku. jeśli chcecie zobaczyć poukładane wątki, spójną akcję i miłe kadry to po protu kupcie grę z cinematikiem :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190
M@ti - khe,khe biedny ten Ostrit - wszystkich wkurza. Troche jak Jar-Jar w Star Wars - ale za to przynajmniej przykladnie ginie. ;-)

salut

Dziadek Stal

 

Być może.. zdaję sobie sprawę z tego, ze oceniać jest najłatwiej, ale tylko on mi nie pasuje w całości :) Zdaję też sobie sprawę z tego, że trailer nie będzie na miarę najlepszych produkcji PI, bo i pewnie budżet nie ten, ale generalnie jest bdb - mój młodszy brat przeżywał pół dnia :) Mam tylko nadzieję, że gra będzie dorównywała trailerom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności