Skocz do zawartości

[Porachunki] Wąż i mysz


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeeeeee koniec!

Nie jest idealnie, ale jest. Idę spać wreszcie.

 

Dziękuję wszystkim którzy mi pomagali.

 

W ostatnim miesiącu kilkakrotnie śniły mi się węże, przy czym ostatnim razem były to te duże, jakieś 20 sztuk, leżały na polu i po kolei zjadały wszystkich moich kolegów (koledzy przedtem nierozważnie weszli na to pole).

Więc panowie, taka rada ode mnie, jeśli na jakimś polu leżą siedmiometrowe pytony w większych ilościach, nie wchodźcie tam.

 

waz600ox3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale nie wszystko :/ Wonsz jest za malo sliski i wyglada jak gumowy waz ogrodniczy. Tlo tez jest zbyt malo kontrastowe, matowe znaczy. Myszka bardzo sexi, ale troszke nie pasuje do otoczenia...a raczej otoczenie nie pasuje do myszki. W kazdym razie elegancko wyszlo, ale dopracuj to jeszcze, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo zmęczył Cie sam wąż hm? Świetnie, ale brakuje mi tego co widziałem wcześniej w mojej wyobraźni patrząc na postępy w tej pracy i porównując ją do Twoich wcześniejszych. Trochę przyhamowałaś na koniec ;) Scenie brakuje emocji w mimice i poczucia spontaniczności sytuacji w pozie. Gratuluje kolejnej pracy! : ) Pozdrawiam : ) Do zobaczenia w następnej bitwie! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa zbyt statycznie i chyba (nie wierzę że to mówię)- za bardzo w realizm. Wąż ma coś tam nawiązane, niby kark mu się zaciska ale nie widać żeby się dusił- ma bardziej minę "yeah babe, shake it". Śliczne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności