Skocz do zawartości

[Porachunky] Roboczo : Ostatni wysilek [Jaras & Klicek]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Po 10 dniach naklaniania Jarasa, zebysmy ruszyli nasze spasione tyłki, wreszcie moge zalozyc temat i wystartowac w bitwie :)

 

Generalnie pomysł jest taki :

 

Koles, na gorze otoczony kolesiami walczy w swojej ostatniej walce(albo i nie) banał.

 

No i narazie tyle :)

 

concept zeby sie rozjasnilo ocb :

 

concept.jpg

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki koncept to moja najsilniejsza strona, pozniej juz bedzie tylko gorzej.

 

Chveti to jakiejś bitwy, którą zaczęliśmy we 2jke, nie skończyliśmy? hmmm nie przypominam sobie, dlatego dziwie sie temu jakże miłemu pytaniu :] wiem, ze mamy tone pobocznej roboty, ale wydaje mi sie, ze wlasnie bitwa to jest ta rzecz, dzieki ktorej udaje nam sie spiac poslady i jak startujemy razem zawsze jakos udawało nam sie dojsc do konca, z lepszym czy gorszym wynikiem hehe, dzieki za troskę :) chociaz, wiesz sam jak jest z tym modowaniem + braniem udziału w bitwie ... ;) także trzymaj kciuki :D wracajac do pytania :

skończycie?

 

smiało odpowiadam, nie wiem jeszcze nie otworzylem wingsa hehe

 

Tweety dzieki :D

 

Jarku dzieki za przywitanie, odrazu poczulem sie ze jestem bitewnikiem hehe :]

 

Aniu - dzieki ;)

 

Kris_R - musi byc :D

 

Dzieki za miłe przyjecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zupełnie nie wiem co wy wszyscy widzicie w tym koncepcie. wiadziałem juz duzo lepsze na tym forum. Najwyrazniej to jest tak ze jak tylko jaras z klickiem powiedza ze cos bedą robic to wszyscy odrazu chwala jak nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no bravo! Fajnie ze sie zdecydowalisci, oby czasu Wam starczylo ;)

koncept wypasiony, jeszcze 2 kreski a wygladaliby na tanczacy wokół sfastyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ciepłe przyjęcie i słowa otuchy. Postaramy się nie zawieść zaufania.

Wczoraj wróciłem z imprezy i zacząłem modelować (prosze mi wybaczyć ew. niedyspozycje .. ale wiecie jak to jest)

rendering Vray 1.5 , Irr + LC czas 0:00:35

scenka.jpg

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze to ponizej ich mozliwosci...kilka renderów w wykonaniu actimela widziałem i ten chyba odstaje... niedopracowałes jarku oswietlenia..cienie za ostre, powinienes je zblurowac odrobine...i zlikwiduj przejarania w scenie..to tyle na poczatek..bede zaglądał:D:D:D:D:D

PS. no i nad riggiem pomecz jeszcze ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zupełnie nie wiem co wy wszyscy widzicie w tym koncepcie. wiadziałem juz duzo lepsze na tym forum. Najwyrazniej to jest tak ze jak tylko jaras z klickiem powiedza ze cos bedą robic to wszyscy odrazu chwala jak nie wiem co.

 

wiesz stary, to jest tak ze nie dostalismy darów z niebios, nie jestesmy bogami i tak sie nie czujemy. Jezeli ktos w nas wierzy to mam nadzieje ze dalismy kilka razy juz ku temu powody. Kazdy kto sie jara sie tym ze bierzemy udział w bitwie i mowi sobie, ze "ooo oni zrobia cos fajnego", to jest to tak wielka zapłata za te kilka lat wypalania oczu itp. ze w sumie wiecej mi nie trzeba :) dlatego lece opedzic co mam do zrobienia, zebym mogl wreszcie wrzucic jakis update i mam nadzieje ze nie zawiode ludzi :). Tobie radze to samo zamiast pisac takie posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz stary, to jest tak ze nie dostalismy darów z niebios, nie jestesmy bogami i tak sie nie czujemy. Jezeli ktos w nas wierzy to mam nadzieje ze dalismy kilka razy juz ku temu powody. Kazdy kto sie jara sie tym ze bierzemy udział w bitwie i mowi sobie, ze "ooo oni zrobia cos fajnego", to jest to tak wielka zapłata za te kilka lat wypalania oczu itp. ze w sumie wiecej mi nie trzeba :) dlatego lece opedzic co mam do zrobienia, zebym mogl wreszcie wrzucic jakis update i mam nadzieje ze nie zawiode ludzi :). Tobie radze to samo zamiast pisac takie posty ;)

 

coś w tym jest, co piszesz... ;)

 

ciekaw jestem efektów, bo zapowiada się smakowicie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz stary, to jest tak ze nie dostalismy darów z niebios, nie jestesmy bogami i tak sie nie czujemy. Jezeli ktos w nas wierzy to mam nadzieje ze dalismy kilka razy juz ku temu powody. Kazdy kto sie jara sie tym ze bierzemy udział w bitwie i mowi sobie, ze "ooo oni zrobia cos fajnego", to jest to tak wielka zapłata za te kilka lat wypalania oczu itp. ze w sumie wiecej mi nie trzeba :) dlatego lece opedzic co mam do zrobienia, zebym mogl wreszcie wrzucic jakis update i mam nadzieje ze nie zawiode ludzi :). Tobie radze to samo zamiast pisac takie posty ;)

 

i jeszcze skromni w dodatku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co do konceptu podoba mnie sie, ale panowie panowie, to koncept za duzo szczegolow, jakbys nie napisal ze koncept, Klicek to bym pomyslal ze to juz wymodelowane jest

 

Co do pierwszego renderu Jarasa, no cóż, odstaje nieco od konceptu iloscią szczegółów (co najmniej 4 postaci brakuje w scenie) , podoba mi sie zaczes tego goscia w srodku z siekierą,

 

nad pozą tego po prawej mozna by popracowac (tam sie cos nietak falduje na lokciu)

 

ogolnie rewelacja, plastik fantastik i kicha na grande (czy jakos tak) - czekam z niecierpliwoscia - mam nadzieje ze nie wyrobicie sie w czasie - to da szanse innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAAAAAAAAAAAAAAAAAG sie macie ?

 

na razie szybkie wprowadzenia, sory ze takie poslizgi postaram sie to wszystko szybko opedzic, no ale tez bede walczyl zeby to jakos wygladalo, jak cos to walcie !

 

z gory dzieki z komentsy!

 

Image3.jpg

 

twarzy nie bedzie widac, ale nie moglem sie powstrzymac na szybko

Image2.jpg

 

 

base w wingsie, rig w maxie (transpose mnie wku...;)):

Image4.jpg

Edytowane przez jaras
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności