Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy było w tym wątku, ale kiedyś całkiem niedawno rozłożył mnie na płasko TEAM AMERICA- film na lalkach sznurkowych, współtwórców South Parku.

 

Nie przypalać przy filmie, bo urwie się tchawica zanim dotrwacie do napisów końcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salt - twórcom tego filmu udała się rzecz wydaje się nimożliwa. Położyć zupełnie film w którym gra Angelina i jest dużo strzelania, wybuchów i wszystkiego co tygrysy lubią najbardziej? No kurde! Zazwyczaj w takich obrazkach przymykam oko na scenariusz i błędy logiczne, ale tutaj przegieli pałę. Już tak nielogicznego filmu dawno nie widzialem. Jeszcze w środku był jakiś fajny zwrot akcji, ale żenujące zakończenie zatarło jakiekolwiek dobre wrażenie z filmu... Ale Angelina ładna jak zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fajne gagi, ale osobiście mam przesyt seriali z podkładanym śmiechem i rifami gitarowymi pomiedzy scenami. Troche takie dyrygowanie widzem, zeby wiedzial kiedy jest smiesznie, kiedy cool itd. "The office" mnie zaskoczyl wlasnie tym, ze pozwala na reakcje z opoznieniem, daje czas i miejsce na osobiste podejscie, no i brak smiechu w tle pozwala na wysoki poziom absurdu i jakiejś żenady w dialogach. Ja osobiscie mam w glowie i wlasnych wypowiedziach wiecej absurdu i żenady niz trafnych ripost i moze stad bierze sie solidarnosc z tego typu humorem :)

 

To polecam "Curb your enthusiasm". Wyjątkowo pokręcony serial. Dla mnie numer jeden wśród komediowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi którzy nie lubią sitcomów.

Zmuście się do "Big Bang Theory" - sitcom i śmiechy z ofu, ale to jest mistrzostwo świata.

 

A "Office" bardzo lubię, chociaż nie śmieszyło mnie nic a nic przez pierwszych parę odcinków. Trzeba załapać ten poziom żenady. "Statyści" tych samych autorów moim zdaniem lepsi, ale też chwilę zajmuje "wczucie się" w humor.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 4 dni do 3 sezonu Sons of Anarchy. Jeah!

W ogóle jeśli idzie o seriale to wrzesień jest Wielki. Żeby wymienić tylko te najlepsze to w tym miesiącu startują kolejne sezony:

-Dexter

-Californication

-Stargate Universe

-wspomniane Sons of Anarchy

-Supernaturals

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki JohnZi. Okazało się że oglądałem ten odcinek tyle że był całkiem dobry. Jedyne co jest nie tak to zmiana systuacji w późniejszych odcinkach. Tutaj nie mają pieniędzy a potem Sheldon okazuje się być "bogaczem". Podobnie z seksualnością Sheldona - w następnych odcinkach nie wie do czego służy siusiak.

 

@veti:

Zapomniałeś dodać że Mad Meni wrócili niedawno i niedługo House też odżyje. To nie wrzesień jest super tylko kilka miesięcy przed wrześniem były całkiem do dupy. Jak człowiek ma żyć bez cotygodniowej działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@veti:

Zapomniałeś dodać że Mad Meni wrócili niedawno i niedługo House też odżyje. To nie wrzesień jest super tylko kilka miesięcy przed wrześniem były całkiem do dupy. Jak człowiek ma żyć bez cotygodniowej działki.

Wymieniłem tylko te, które sam oglądam :)

Sierpień nie był taki całkiem zły. Można było się pożywić na Lie to Me (Tim Roth jest genialny!), a i True Blood okazuje się całkiem znośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kolei przekonałem do "Fringe" mimo, że klimaty a'la "Archiwum X" w ogóle mnie nie kręcą. Naiwny ten "Fringe" strasznie, ale jak to zostawić na boku to ujdzie. No i drugi sezon jest dużo, dużo lepszy. Pomysły dalej głupiutkie, ale dramaturgia o niebo lepsza i muszę przyznać, że nawet mnie wciągnęło.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fringe" to obecnie jedyna tego typu produkcja SF którą da się oglądać. Bo "Eureka", "Warehouse 13" i "Heaven" to aż boli oglądanie. Co prawda "naukowe" twierdzenia we Fringe są rzeczywiście durne do kwadratu, to serial ma w sobie nieco mroku i bardzo ładną aktorkę w roli głównej. Z Archiwum X to to nie jest, ale takie czasy nastały :).

Był jeszcze Flashforward, który miał potencjał, ale jakoś zabrakło mu chyba dynamiki. No i został zdjęty z produkcji.

 

"The Deep"' - zapowiadał się nieźle a wyszedł bardzo przeciętny miniserial SF.

 

Jako że wielu ludzi nie przepada za serialami ze stajni Star Trek (nie dziwię się), chciałbym tylko napisać że był jeden dobry: "Star Trek Enterprise". Naprawdę najlepszy trek telewizyjny, w innym klimacie niż poprzednie, z fajnymi efektami i bardzo dobrą obsadą. Niestety fanów nie przekonał i spadł, ale gorąco zachęcam do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvester Stallone,Dolph Lundgren,Mickey Rourke,Jason Statham,Randy Couture,Arnold Schwarzenegger,Bruce Willis,Eric Roberts w jednym fimie i co z tego wyszło ?? bollywood dawno nie widzałem tak dupiastego filmu, spodziwałem sie ze bedzie to "zabili go i uciekł" ale bez jaj !!! ,ani zabawny,ani ciekawy, akcja jak w fimach z przed 30 lat, scenarusz smiech na sali .............-1000000000000000/10 nie polecam

 

The Expendables

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lost Room - jest to mini serial, składający się z trzech odcinków, który bardzo przyjemnie się ogląda. Głównym bohaterem jest gliniarz. W jego ręce trafia klucz, dający dostęp do tajemniczego pokoju, z którego można przejść do każdego zakątka Świata, pod warunkiem, że znajdują się tam drzwi. Wraz z rozwojem fabuły, widz dowiaduje się coraz to nowych faktów, dotyczących tego pomieszczenia i wydarzeń z nim związanych.

 

Nie jest to nic nowego, ale historia ta opowiedziana jest dynamicznie i w ciekawy sposób. Gra aktorska stoi na przyzwoitym poziomie. Niewielką wadą tego serialu jest to, że pewne zwroty akcji można bez problemu przewidzieć. Dużym minusem jest zakończenie. W kontraście z całością, wydaje się, iż było zmienione pod przymusem. Widocznie pierwotna koncepcja scenarzysty komuś się nie spodobała więc nakreślił swoją ołówkiem. Wydaje się również, że pierwotnie miało być więcej odcinków, z tego względu, że końcówka sprawia wrażenie urwanej i skończonej z pośpiechem. Możliwe, że podczas kręcenia cofnięto zielone światło dla serii, a z nakręconego materiału zmontowano ile się dało. Szkoda, gdyż miała ona spory potencjał.

 

Generalnie polecam jeśli ktoś lubi ten gatunek seriali sf, gdyż ostatnio ciężko o coś dobrego w tym gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Old Boy - ... w 20min w scenie w barze domyslilem sie koncowki co zepsulo mi ostatnia czesc filmu.

 

Nie wierzę!!! Nikt nie jest tak domyślny. To nie amerykański film, żeby się domyśleć można było. No chyba że komuś takie rzeczy w głowie. Ja myślałem że chodzi o eksperyment na ludzkiej psychice lub handel ludzkimi organami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby bylo jasne, domyslilem sie kim jest szefowa kuchni, o co bedzie chodzilo z nią i bohaterem i o jaki klimat chodzi w filmie. Reszta byla prosta. Nie wiem, moze mi cos takiego chodzi po glowie, ale jak ktos czasem rzuci okiem na almodovara, to ta fabuła nie była zaskakująca. Wręcz nawet mało rozbudowana. Ale scena w korytarzu z przeciwnikami i w windzie to mięsko ktore lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Porachunki - genialny scenariusz, monataż, klimat... dawno nie widziałem tak zajebiaszczego filmu.

 

Zakręcony - komedia z niezłą Diablicą... ale ten koleś za kolejne wcielenia powinien oskara dostać, zwłaszcza za rolę wrażliwca na plaży :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z olbboyem też tak miałem, że się domyśliłem. Ale film oglądało się wybornie. Zresztą cała trylogia zemsty jest wybornym kinem.

 

paranoid park/ bardzo przyjemne kino. drochę dłuży się miejscami, ale da się obejrzeć. Gus Von Sant w formie :)

Dogs of War nastawiłem się na sieczkę w stylu Rambo, a tu zaskoczenie. Christophen Walken to jeden z lepszych aktorów i pokazał w tym filmie klasę. Historia najemników przygotowujacych przewrót w małym afrykańskim państewku. Nawet Al Bundy pojawia się na chwilę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem Six Feet Under. Choć już miałem go dosyć pod koniec, bo większość postaci zrobiła się mega irytująca i dobrnąłem do końca jedynie siłą rozpędu, to zakończenie było na prawdę mocne :D choć przygnębiające. Dobry serial, ale spadał poziomem z sezonu na sezon. Coś akurat do pooglądania w tle, jeśli ktoś szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shutter Island - bardzo fajny film (mimo Leosia w roli głównej). Można się później długo zastanawiać jak to naprawdę było.

 

The Prestige - co tu dużo mówić film jeszcze lepszy od poprzedniego. Świetne role aktorów. Już dawno nie byłem tak zaciekawiony jak się historia zakończy. Jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciiiiicho :D Siedzę sam w pustym domu i nie wiem co ze sobą zrobić :P Nie jest to największy kop jaki dostałem od filmu, ale mim wszystko to było mocne. Szczególnie, ze myślałem, że będzie sezon 6 i już się zastanawiałem co tam wymodzą, żeby to nie stało się kolejną modą na sukces.

Dlaczego ja na okrągło wybieram takie depresyjne motywy? Tym razem liczyłem na czarny humor o truposzach, a to z każdym odcinkiem obracało się w coraz większy dramat (tym samym oczywiście wciągając mnie coraz bardziej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190
Ja się z kolei przekonałem do "Fringe" mimo, że klimaty a'la "Archiwum X" w ogóle mnie nie kręcą. Naiwny ten "Fringe" strasznie, ale jak to zostawić na boku to ujdzie. No i drugi sezon jest dużo, dużo lepszy. Pomysły dalej głupiutkie, ale dramaturgia o niebo lepsza i muszę przyznać, że nawet mnie wciągnęło.

 

t.

 

Oglądałem, kiedy leciało na TVNie w nocy... niestety po pierwszym sezonie serial zdjęli, a ja nie miałem dość samozaparcia, żeby kontynuować serię. Fringe jest naprawdę godnym następcą The X Files.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, kiedy leciało na TVNie w nocy... niestety po pierwszym sezonie serial zdjęli, a ja nie miałem dość samozaparcia, żeby kontynuować serię. Fringe jest naprawdę godnym następcą The X Files.

Właśnie widziałem reklamę, że od najbliższego czwartku o 23:15 na TVNie będzie leciała druga seria. Więc może nie zdjęli go tak do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fringe jest naprawdę godnym następcą The X Files.

 

Uhhhh... Powiedziałbym że jest to na wyrost mocno. W X-Files pseudonaukowy bełkot był ograniczony do minimum. A we Fringe to czasem takie głupoty gadają że dziecko po gimnazjum by się uśmiało. No i ta pompatyczność. W X-Files była zabawa konwencjami, było i straszno i śmieszno czasami, bez kosmicznych efektów specjalnych. Fringe jest dobry, jest SF, ale do X-Files mu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The Prestige - co tu dużo mówić film jeszcze lepszy od poprzedniego. Świetne role aktorów. Już dawno nie byłem tak zaciekawiony jak się historia zakończy. Jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Polecam!

 

Yup :)

A ja sobie V jak Vendetta obejrzałem. Lubię ten film, bo fajny jest ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary - nie wiem jak ten serial moze byc jeszcze lepszy w trzeciej serii ale poczatek bombowy. Poza mieskiem czyli trescia zaskoczylo mnie tez kilka kapitalnych ujec. No i sciezka zdecydowanie trzyma poziom. Inne seriale mi wisza (moze poza LOUIE ktorego pierwsza seria dobiegla konca, ale to zupelnie inna para kaloszy), a na to czekam z niecierpliwoscia kazdego tygodnia. Jak odkrylem pierwsza serie to byla juz calosc na dvd wiec sobie dawkowalem codziennie po 2 odcinki a od drugiej serii cierpie caly tydzien czekajac na nastepny odcinek ;)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Man 2 - Muszę Wam powiedzieć że film jak dla mnie przereklamowany. Stark mnie irytował od początku filmu. Podobał mi się Ivan, Bardzo xD. Film moim zdaniem tak 7.5/10. (10 za złą postać, a 5 za Glówną postać, 7.5 za fabułę). Ahhh i Scarlett ^^ no i wolałem wcześniejszego Rhodey'a, jakoś Don nie za bardzo mi podchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoA- ja wiem że są gusta i że ludzie są różni, ale mogę się wczuć w umysł konserwatysty i liberała, mocherka i ateisty, masochisty i sadysty, więc dlaczego trudno mi się wczuć w umysł kogoś kto uważa że SoA jest lepsze od chociażby Dextera, M.D. Housea czy Mad Men? Czy to są motory czy substandard estetyczny aktorek?

Edytowane przez dac77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoA- ja wiem że są gusta i że ludzie są różni, ale mogę się wczuć w umysł konserwatysty i liberała, mocherka i ateisty, masochisty i sadysty, więc dlaczego trudno mi się wczuć w umysł kogoś kto uważa że SoA jest lepsze od chociażby Dextera, M.D. Housea czy Mad Men? Czy to są motory czy substandard estetyczny aktorek?

 

"jeden lubi czekoladę drugi jak mu japy jedzie". życie. Dyskusja nad wyższością świąt bożego narodzenia nad wielkanocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoA- ja wiem że są gusta i że ludzie są różni, ale mogę się wczuć w umysł konserwatysty i liberała, mocherka i ateisty, masochisty i sadysty, więc dlaczego trudno mi się wczuć w umysł kogoś kto uważa że SoA jest lepsze od chociażby Dextera, M.D. Housea czy Mad Men? Czy to są motory czy substandard estetyczny aktorek?

 

Odpowiedzialbym Ci chetnie na to pytanie, gdybym ogladal jakis inny serial. Niestety reszta jednowatkowych, miekkojajecznych serii w najlepszym razie usypia mnie nim siegne po pilota by zmienic kanal wiec brak mi perspektywy. Moze kiedys zrobie sobie zastrzyk adrenaliny w serce i przyszyje powieki do czola zeby obejrzec jakis inny serial to podziele sie wrazeniami.

 

Co do kobiet -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie swietnie bawilem na "the expandables" bardzo dobre kino akcji i niezle teksty leca, wiec polecam film, a zwlaszcza milosnikom filmow sensacyjnych

"machete" jeszcze nie ogladalem, ale mam nadzieje ze nie bedzie tak badziewny jak "planet terror" mimo ze tak sie zapowiada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności