Skocz do zawartości

Scena 3D: Krematorium


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rany, ja się pogubiłem już gdzie zdjęcie a gdzie render ;)

 

Świetna praca. Wątpie, że mógłbyś zapomnieć o tym, ale dla spokojności swojego sumienia zapytam. Czy z tym czymś co leży pod dolnymi drzwiczkami na ziemi jest wszystko ok? :) W odniesieniu do reszty i foty wygląda trochę jakby było niezmapowane. Ot taka pierdoła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, dzieki wszystkim za komentarze.. tak ta mala czesc na ziemi ma teksturke ale nie ma wniej prawie zadnego detalu.. moze ja calkowice wyjme ze sceny, ale prawde mowiac, spedzilem tyle czasu nad tym ze mie sie juz nie chce tego wogole ogladac, tym bardziej poprawiac.. ale moze.....

Mole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat świetny, ale ujęcie takie ciasne jak te szufladki na trupki xD wygląda ładnie, ale poza tym mało ciekawe to, mogłeś dać tam coś/kogoś (niekoniecznie coś nadnaturalnego ;p) albo poszerzyć kadr i czymś go zapełnić.

 

ps. oczywiście render to to po lewej, hahahahahahahahahahahahha xD

 

edit:

widzę, że fota dostała fronta, ale mnie to bawi :D

Edytowane przez prrrszalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiekszego rendera nie mam na razie bo mi nauczyciele mowili zebym pracowal w rozdzielczosci orginalnego zdjecia. w tym miesiacu biore wszystkie moje scenki i skladam je do kupy i produkuje demo reel, wiec rendery z siatkami tez beda. jak bede mial chwile to zrobie dwa razy wiekszy render.. dzisiaj jeszcze wrzuce jedno zdjecie bo widze ze jest troche niezrozumienia ktore jest prawdziwe zdjecie a ktore tp muj render :)

tekstury byly malowane reka w photoshopie, mam wiele roznych pedzli do photoshopa ale w koncu nie zabardzo ich uzywalem. moglem wziasc i zkropowac z orginalu ale ile razy mozna tego samego jpga przerabiac w malej rezolucji?? zdjecie jest chyba 411x600 ja wiekszosc tekstur robilem 1024x1024..

co do stylu sceny.. troche martwa :) tak tak wiem ale ja zdjecia nie wybralem.. nauczycielowi sie spodobalo i mi kazal to zrobic wiec zrobilem.. klient to klient i tak nam kaza uwazac nauczycieli..

dzieki za uwagi i komentarze, naprawde pomagaja, pamietajcie tylko ze to jest dla mojego szkolnego demo reel'a, jak skoncze.. chce sie zajac calkiem innym stylem.. (kocham graffiti, street art i abstrakcje wiec bede sie tymi zeczami bawil)..

Mole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie odwzorowania foty to jest ok, chociaż nie idaelnie, brakuje sporo detali, które wyszły by w większej rozdziałce. Ale co z tego skoro to jest po prostu brzydkie ? ;) Nie mogłeś zmienić nieco kadr i światełko w renderze ?

 

Silver gallery ? Bez urazy ale naprawdę nie wiem skąd te zachwyty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zanim zacznę oh-ować i ah-ować to chciałbym się dowiedzieć czy Ty zrobiłeś wszystkie texturki do difiusów specularów reflektów itp. ? Czy pozbierałeś sporo ze zdjęć ? Bo już się gubię :D A tak z ciekawości pokażesz render z innego ujęcia ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee tam ... kamera mapping... ;)

 

edit: jezeli to nie jest kamera mapping to podtrzymuje to co napisalem wyzej ... kawal dobrej roboty i troche szkoda ze nie bedzie z tego animacji ... delikatny ruch kamery by sie przydal.

Czekam na nastepne rendery !

pozdro!

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien o co chodzi z tym camera maping.. ale tekstory, jak juz wczesniej powiedzialem, byly malowane w photoshopie na wzor orginalu. shadery sa proste. color map i bump map i w nie ktorych spec map i tyle. moglem dorobic reflection map w koncie na metalowych czesciach zeby kafelki inaczej reflektowaly ale zabraklo czasu...

kamera sie nie bedzie ruszac wiec reflekcja z lewej strony jest wmalowana w tekstorze.. Nie bede siedzial i tracil kupe czasu aby jakos wykombinowac identyczne reflekcje jak moge oszukac lekko i w photoshopie wydlubac to samo duzo szybciej..

 

sprobuje wiecej renderow zrobic ale nie wiem kiedy, bo sie teraz zajmuje innymi zeczami..

 

dzieki za krytyke

mole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to chyba powinno pochlubiac, nie?

 

pochlubiać raczej nie, ewentualnie pochlebiać.

 

Co do pracki to nie podzielam entuzjazmu niektórych kolegów i podpisuję się pod tymi bardziej "ostrożnymi" komentarzami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Wy macie o "maxiku" zbyt wysokie mniemanie? Ze wzgledu na powszechny lament, chetnie bym wrzucil na miejsce tego frontu inny, ale od tygodnia nic sie w 3D ciekawszego nie pojawilo. Slowo "ciekawszego" jest tu istotne, nie mam na mysli czegos lepszego jakosciowo.

 

Nie lubie sie tlumaczyc z frontów, ale zrobie jeszcze raz wyjatek. Tutaj nie ma znaczenia techniczna prostota wykonania i tutaj nie ma znaczenia kiepska jakosc oryginalnego zdjecia, front zostal przyznany za pewne mozliwosci jakie otwiera takie podejscie. Za osiagniecie punktu stycznosci wersji elektronicznej ze zdjeciem. Punktu, ktorego ja dawno nie widzialem na max3d. Oczywiscie nie mowie, ze to ideal, do ktorego trzeba dazyc. Nie jest to rowniez nic odkrywczego i nowego. I moze ja widze mozliwosci, ktore daje to podejscie, w zbyt optymistycznych barwach, ale zarzuty merytoryczne, ktore tu padaly odnosnie frontu (niektore skasowane przez autorow) wskazuja, ze te mozliwosci w ogole nie sa brane pod uwage.

 

Watku nie usune z rekomendacji majac na wzgledzie osoby patrzace na zagadnienie z nieco szerszej perspektywy niz tylko kwestie techniczne wykonania pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Fajna pracka.

 

A na marginesie mogę tylko powiedzieć że ilość włożonej pracy ma się nijak do tego czy ktoś powinien iść na fronta czy nie. Bo tak to mogłyby się tam pojawić potworki nad którymi ktoś się męczył rok - że mu padaka wyszła - trudno. Przecież się narobił. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Hynol pisze.

Poza tym jak się komuś nie podoba frontowa polityka, to niech pisze o tym moderatorom, a nie tutaj, bo autor nic złego nie zrobił, a dostał na forum na powitanie baty.

Praca ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności