Skocz do zawartości

[SSAT] Spadaaamy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do fotela to uważam że jest ok. biorąc pod uwagę fakt że to toonkowa koncepcja to proporcje mogą być poturbowane. narazie praca super tylko przemyśl opcję by Frędzel (czy jak mu tam) wrócił do wersji węża z pierwszego szkicu (dodaj mu zeza ;]) i żeby trzymał się paszczą za szkrzydło;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne

I pomysł ciekawy i wykonanie jak do tej pory bardzo ok

 

Przyłącze się do opinii dotyczącej skali poszczególnych elementów. Osobiście też starałbym się utrzymać je mniej więcej w jednej parafii.

 

Do tego kwestia stylizacji. To też tylko moja subiektywna opinia, ale masz bardzo mocno wystylizowane postacie a pojazd poskładany z właściwie realistycznych częsci. Może też wartoby było to wszystko troche pokrzywić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

daj spokoj z bitwa, dzidzia wazniejsza a i konkurencja bedzie mniejsza ;)

no zastanow sie czy warto zaniedbywac dziecko?

? no warto czy nie warto?

no a powaznie, gdzie apdejty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie Jaras :) rozważę ;) myślę, że zasugeruję jakiś skos kamery ustawieniem chmur i skał na dole, aby całość nie była taka grzeczna i prostopadła do krawędzi kadru... pomysł z odwróceniem tych większych skałek na pierwszym planie wydaje się być słuszny - zobaczę jak to wyjdzie w praniu jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna scenka. Kucza, za dużo tych fajnych scenek tutaj! Ciężko będzie.

Ja mam taką uwagę, telewizor sprawia wrażenie niesprawnego już od dawna. Skoro ten telewizorolot spada, bo nastąpiła awaria tv, to może dodać jakieś iskry w pudle, a sam tv zrobić czysty w odróżnieniu od reszty, aby sugerował niedawną sprawność.

Koleś na fotelu mnie rozwalił.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak ubogo jest, wydaje mi sie ze do tej konwencji pasowaloby wiecej kolorow. Teraz jest dosc szaro-buro i sporo tego nad czym sie napracowales zlewa sie w nieczytelna calosc. Szkoda byloby gdyby tak zostalo. Nie bardzo wiem na czym skupic wzrok, biegam, szukam i oczywiscie znajduje sporo fajnych rzeczy, ale nic nie przykuwa mojej uwagi jako glowny element. Nie wiem, nie znam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmury są wrzucone na szybko, frędzel będzie ;) Spokojna głowa... dzięki za czujność! :) Do finału jeszcze trochę..

....

 

zmiana koncepcji na chmury.. takie pseudo realistyczne coś mi nie siedziały - szybki szkic w ZB i potem już zabawa w renderingu.

 

[/url]chmurkascreenba4.jpg

 

Zapodaję też najnowszy update i tym samym kończę tą bitwę :) Dzięki wszystkim za bardzo fajną zabawę i dobrą lekcję.. pozdrawiam!

 

finalsmallfg1.jpg

Edytowane przez Kris_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie praca genialna w swej prostocie ;) chmurki rewelacyjnie spelniaja swoje zadanie. miodna paleta barw i stylizacja postaci. oswietlenie mogloby byc nieco bardziej podciagniete ale to tylko moja niestosowna uwaga :P

 

gratuluje ukonczenia i zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności