Skocz do zawartości

[NIPW3D]Nowa Generacja Klasy Robotniczej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za dobre słowo :)

Sam nie wiem jeszcze jak scenariusz tych wydarzeń się kończy ;) Czy Pan Bronisław został uwieczniony na jakiejś fotografii ? Czy zachowały się w tajnych archiwach jakieś dokumenty, które uchyliłyby rąbka tajemnicy co do wyglądu Pana Bronisława?

Czas pokaże :)

 

t27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jedyna co mi się nie podoba w twojej pracy to zbyt wielki chaos jaki się dzieje, Ja bym troszkę to uprościł. może podpiąć tę krowy do wozu w tedy kamerkę dać od ich frontu od dołu i łby mogłyby mieć odwrócone w stronę balonu.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferni - dzięki za dobre rady:) W zasadzie jednak to pewna chaotyczność jest elementem zamierzonym tej pracy - dość spójna idea "wielkiego czynu" wyłaniająca się z chaosu ;) hehe ale oczywiście jeżeli ten efekt nie broni się sam to będę musiał faktycznie to przemyśleć :)

Freedom Fighter - oczywiście, że poprawię ;) - w zasadzie zająłem się tym zaraz po Twojej słusznej uwadze, a powyższy obrazek to zlepek starszych warstw z nowym background em :)

Ania - dzięki :)

mookie - dzięki :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł i fajne modele ale wszystko takie sterylne- szopa jest zbyt równa, zbyt idealna jak na dzieło ludzkie- tekstury niestety nie ratują sytuacji- podobnie snopki słomy

 

Byłbym zapomniał- wydaje mi się że platforma na której to wszytsko stoi jest zbyt wątła- cienkie to to i trochę nijakie (zwykła płyta) - może jakaś drewniano stalowa konstrukcja ?

Edytowane przez eco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zapomniał- wydaje mi się że platforma na której to wszytsko stoi jest zbyt wątła- cienkie to to i trochę nijakie (zwykła płyta) - może jakaś drewniano stalowa konstrukcja ?

 

True true. Pracka super ale koniecznie popraw plyte.

Ani stal ani zelbet tego nie wytrzyma. Chyba ze dodalbys pare mocowan po srodku, czyli na 6 lin a nie 4 :)

 

nadal moj faworyt :)

 

edit: ale nawet liny tego nie ratuja konstrukcyjnie :) mysl mysl! ja bym dal 6 lin (chociaz wiem ze ci to nie pasuje kompozycyjnie) i uzebrowal jakos plyte. moze na jakiejs kratownicy czy cos. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrób podwójną płytę ,między nimi zbrojenie krzyżowe i do tego jakieś mocowanie ,które by skręcało te dwie płyty do kupy w jedną :) takie coś by wytrzymało ;]

 

mpta też się czepiasz płyty :P widziałeś kiedyś krowy z kaskami ? kury ze światełkami ? bo ja nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że mpta jest po budowlance albo mechanice :P Pewnie takie spaczenie zawodowe :P

Rzucił mi się w oczy dach szopy, trochu za płaski;)

matizlob Nie chce być adwokatem, ale wydaje mi się, że takie niuanse lepiej robić w postprodukcji ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandragora - Pan Bronisław używał w swej pracy tylko materiałów dostępnych w owym czasie w kraju. Dowiedziałem się jednak od informatorów, że kilka może kilkanaście elementów wykorzystanych w projekcie dostał Pan Bronisław od Ericha Honeckera - pierwszego uciekiniera z eReFeNu i wielkiego konstruktora murów. Element który Ciebie kuje w oko to właśnie jeden z nich ;) Dziwne bo podobnie jak ciebie kuł w oko imperialistów jego projekt w Berlinie :)

zaba711 - dzieki zobaczymy

eco i mpta - dzieki za rady ale chciałbym żebyście spojrzeli na to jak na prackę przedstawiającą pewien absurd Praca nie ma przedstawiać fizycznej poprawności :) - a raczej irracjonalne podejście do rzeczywistości :)

matizlob - dzieki

RaVirr - dzięki :)

pozdrawiam wszystkich

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj w sumie co racja to racja :)

RaVirr - :P kiedys mechanika teraz architektura krajobrazu :D lol zgejowalem sie :P

ale z ta plyta to bylo tak ze sa takie betonowe prefabrykowane i jak kiedys na budowie pracowalem to zle podpialem haki od dzwigu (za dalego wlasnie) i pekla :P

 

soska a ty sie mechanicznymi muchami teraz nie zajmuj bo to trzeba skonczyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że mpta jest po budowlance albo mechanice :P Pewnie takie spaczenie zawodowe :P

Rzucił mi się w oczy dach szopy, trochu za płaski;)

matizlob Nie chce być adwokatem, ale wydaje mi się, że takie niuanse lepiej robić w postprodukcji ...:)

 

Widzisz ... on nie jest po , nie robił takiej szkoły itp. a ja robię budowlankę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True true. Pracka super ale koniecznie popraw plyte.

Ani stal ani zelbet tego nie wytrzyma. Chyba ze dodalbys pare mocowan po srodku, czyli na 6 lin a nie 4 :)

 

nadal moj faworyt :)

 

edit: ale nawet liny tego nie ratuja konstrukcyjnie :) mysl mysl! ja bym dal 6 lin (chociaz wiem ze ci to nie pasuje kompozycyjnie) i uzebrowal jakos plyte. moze na jakiejs kratownicy czy cos. :]

 

Jeśli chodzi wam o płyte na podłodze, to jak dla mnie może być taka cienka kto wie ile reszty tej płyty znajduje się w ziemi??

 

A odnośnie pracki to zmieniłbym również to zabezpieczenie przy drabince z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna praca i pewnie jestes jednym z faworytów

nie mam siły przekopywac sie przez wszystkie posty więć tylko moje spostrzeżenia

 

Po pierwsze przy całej tej dbałości o detale powinieneś zdecydowanie zrobić coś z dachem szopy. te dachówki w tej cghwili wiszą sobie dość optymistycznie w powietrzu (co widać sczególnie tam gdzie zrobiłes dziure w dachu) i są zdecydowanie za cieniutkie

tow sumie żadna robota to poprawić. W godzine sie uwiniesz a mnie w tej chwili to razi mocno

Może jeszcze ogłnie powyginaj troche ta stodołe? To juz żadna robota, dajesz FFD na całośc i gniesz..

 

Po drugie nie podoba mi sie (sory za sformułowanie, w końcu to twoja koncepcja) że cały ten bałagan na platformie jest ciagle w stanie spoczynku, na ziemi. Wg mnie to wszystko jest przez to troche nieczytelne i ja potrzebowałem paru sekund żeby zaczaić że to jest jakaś platforma która ma sie unieść (zakładając że tak jest), a te słupki nie są wbetonowane w ziemie tylko przymocowane do platformy własnie. Gdybyś to wszystko pokazał w chwili startu miałbyś szanse na nadane całości jakiejś dynamiki (kury biegają, krowy ryczą, dzieci płaczą, woda sie gotuje, para bucha z komina, motion blur itd) a cała koncepcja stałaby się o wiele bardziej zrozumiała od pierwszej chwili. Teraz to troche takie "spokojne popołudnie na farmie porabanego rolnika"

 

po trzecie to juz drobiazg ale zmien troche kadr żeby sterowiec nie "lizał" sie tak z krawędzia obrazka. Albo go utnij albo dodaj nieba. ogólnie ja bym w ogóle zmienił ustawienie kamery na bardziej "wzdłuż.." Bardziej wypełniłbyś kadr a perspektywa byłaby bardziej dramatyczna. W dodatku mógłbyś wtedy bardziej zawalczyć DOFem a to łatwy efekt a fajnie robi.

 

Rozpisałem sie... Sorki że tak sie troche wymądrzam

 

Kura jest boska

Edytowane przez pabulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję bitwy od 2 edycji i zawsze prace, które były najlepsze z początku przegrywały. Ktoś zawsze psuł coś przy nich na końcu. Miałem jakiś czas temu napisać, że najprawdopodobniej to samo czeka Twoją prace. Z początku wszystko było kapitalne, ale jak wszystko poskładałeś do kupy to jakoś nie komponowało się ze sobą. Nie wyglądało to realistycznie. Jednak manewr z podniesieniem wynalazku w powietrze, dodanie takiego balastu uporządkowały pracę i wygląda to prawie jak klatka z dobrej komedii z dobrymi efektami specjalnymi. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Bitwę wygrywają prace pomysłowe, niekoniecznie najlepsze graficznie. Twoja praca jest i zabawna, i pomysłowa, i dobrze wykonana:). Jeśli tak dalej pójdzie to miejsce poza podium będzie w mojej opini krzywdzące dla Ciebie :)

 

Dodałbym trochę zieleni bo jakoś pusto, parę drzew, krzaków. Dopisuję sie do uwagi Juniora.

 

Zrobiłbym coś z tymi lotkami. Ania ma rację.

 

Poza tym kogut nie jest realistyczny jak reszta. Wygląda jakby był wklejony w photoshopie lub domalowany.

 

Kostki siana po lewej. Wydaje mi się,że trochę źle tekstura rochodzi sie na nich. Bynajmniej na poprzednich renderach.

 

oki Pozdrawiam. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staaary :)

Jest 200% lepiej

Jeśli moge sie jeszcze poprodukowac troche to ja bym sie tutaj nie bał nawet bardziej drastycznych ruchów

Spróbuj na jaiejś szybko renderującej sie prefce pomachac tym kosmolotem jeszcze bardziej. Może sie okaże że coś z tego wyniknie ciekawego

Zwierzaki mogłyby troche bardziej reagowac na to co sie dzieje też. Świnia pędząca z dużą predkością w strone kamery zawsze robi dobre wrażenie :D

 

Baaardzo fajny pomysł z przekrzywieniem kamery. Może by tak skontrować to wychylając pojazd w przeciwną strone.. sam nie wiem

 

Ogólnie super, naprawde nabiera to charakteru wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest z tymi kołami. Za bardzo się zlewają w całość i wyglądają przez to płasko. To najgorszy element tej pracy, od razu rzuca się w oczy.

 

Wnętrze kół, te szprychy według mnie powinny być w innym kolorze. najlepiej czerwonym. urozmaiciłoby to pracę kolorystycznie.

 

steam%20tractor.jpg

Możesz też koła zrobić w kolorze niebieskim:

istockphoto_3521505-old-rusty-blue-tractor-wheel.jpg

 

 

No i nie zapomnij o dymku ;)

REDSTEAM.JPG

 

A jeśli dawno traktor nie była na chodzie to podoba mi się ten efekt na szprychach:

 

61287815_178b1ae29b.jpg

Edytowane przez mamoulian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności