Skocz do zawartości

Bruce Willis


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziekuje za komentarze. Faktycznie ubranko do porawy, ale skoro to WIP to mam prawo to zmienic:]

 

Siateczke pokazac? Przeciesz dalem model z zb.

 

hehe, wizja Ciotki, tak pamietam ale to nie ona dziergala tylko ja:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dokladnie, ten bruce z cgtalk nie zabardzo, nie to zebym uwazal ze moj lepszy ale napewno odrobine bardziej podobny.

 

Siatke low poly juz wszyscy widzieliscie - uzywam tego samego base meshu do wszystkich glowek i pokazalem go w watku "pare postaci" razem z tutorialem :p, a model HPoly juz zamiesicilem ale jak chcecie to jeszcze raz zzamiescze:p :D

 

model.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetl go lepiej, bo z tymi czarnymi oczodołami wygląda upiornie. Na plus, że nawet podobny jest do oryginału, chociaż domyślam się, że cały efekt robi zdjęcie nałożone na model.

 

O stroju się nie wypowiadam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu popracowal troszeczke jeszcze nad jego glowa, tak zeby wygladala naprawde dobrze - mysle ze niewiele brakuje, jak amsz takie umiejetnosci juz w rzezbieniu, to np muglbys zrobc gotowa prace - wziasc tlow z twojego ulubionego possera, w zb pomilic, dorobic jakies ciuchy bruce willisowo podobne i zorbic klatke ze szklanej pulapki np ;) chocby pop art, ale cso innego niz same geby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm, pytanie co tu komentowac,

patrzac na twarz ok, naprawde spoko sculpt, patrzysz na ten sweterko-cokolwiek i widzisz zal.

wiec nasowa sie pytanie czy to model keraja czy nie?

a chyba dam se reke uciac ze to nie jego model...

Edytowane przez uncle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh i znowu to samo, autor już wątek olał, za jakiś czas pojawi się znowu z nowym nickiem wypierając się, że neo i kefir to nie on i znowu zacznie wrzucać nie swoje modele, wpierając, że są jego. Ten sweter faktycznie do niczego nie podobny, główka taka sobie, ale widząc ten sweter można podejrzewać, że model głowy nie jego.

Najlepiej byłoby w ogóle nie pisać w wątkach kefira i byłby spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu chlopaki basemesha i niech mi ktorys udowodni ze ten model nie jest z niego zrobiony. Nie udowodni? No to moze byscie chcieli sceny zrodlowe wszyscy dostac na maila?

Slusznie, wydaje mi sie ze te pare postaci z "up" pixara jest zerznietych skads, zaraz napisze do nich maila zeby mi wyslali zrodlowe pliki.

basemesh1.jpg

 

Nie chce mi sie tlumaczyc co chcialem przekazac tym postem, niech sobie kazdy pomysli co mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisac bede pisal na to gdzie mam ochote, do momentu az nie zostane zbanowany albo dany watek nei zosatnie zamkniety, ot takie moje prawo :)

 

jak komus nie pasuje ze ludzie pisza w tym watku to niech nie wchodza i nie czytaja, bo zaczyna to wygladac jak protest przeciwko koncertowi madonny...

 

a ze pan noe/kefir/keraj/kjeraj/jogurt czy jak go tam zwa jeszcze jest jedna z weselszych postaci na tym forum i jego posty przyprawiaja mily usmiech na twarzy, a niektore posty uzytkownikow sa naprawde przekomiczne wiec nie widze tutaj wiekszego problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze nie wierzycie ze to moj model, to nawet pochlebne - widac nie jest taki zly. Szczerze to nie zalezy mi na tym czy mi ktos wierzy czy nie, ja wiem co jest moje i mam czyste sumienie. Ale bioraca pod uwage moja przeszlosc to faktycznie macie prawo tak myslec:p

 

Nie mniej dzikuje za komentrze.

 

mpta- :]

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za słaby podbródek,na dół mu tą szczenę powinieneś przesunąć.Od ust w górę nawet podobny.Ja wierzę że to twój model,nie trzeba być mistrzem żeby w miarę upodobnić bazę głowy w zbrushu do jakiejś postaci-nawet sam move brush wystarczy i na to teksturka ze zdjęcia...Dużo osób na tym forum mogłoby wrzucać po 5 takich główek dziennie ale z jakichś powodów tego nie robią,pomyśl czemu....;)

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż czasem making of przy kolejnym modelu jaki będziesz kiedyś tworzył kolejną postać. Od początku - czyli od boxa albo basemesh'a. Oczyść sumienie, pokazanie making of to podstawa do zaufania xD :]

pozdrawiam!

 

edit: bruce ostatnio zarósł a tu brakuje jego zarostu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to przegiąłeś. Ten kadr to śmiech. Od razu widać że coś z nim było nie tak to uciąłeś. Nie mogę wymyśleć innego powodu czemu miałbyś tak ciąć kadr. Post pro bez sensu. Tekstury kiepskie a ciuchy z poprzednich prac (tych karykaturalnych).Krawat z teksturą blachy ? Ucho to tekstura a nie scultp. Daj może siatkę z ZB bez tekstury. Wspaniale unikasz przepracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości.

30 sekund googlania:

brucep.jpg

btw: U mnie w pracy kultowe stało się nakładanie 50% zdjęcia Jessici Alby jak tekstura twarzy wychodziła "za brzydka" ale to już przesada.

Edytowane przez Ex3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Bruce Noego lepszy od oryginału;P

 

Przy okazji: Noe po co dajesz prace do WIP - to "P" w skrócie oznacza progress, a tego nie zauważyłem w żadnej Twojej pracy.

Edytowane przez Faun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że ten bruce z pierwszego posta i ten ostatni są w na cgtalku w finished works wstawione przez różnych userów. Kefir ma tam porobionych kilka profili, tylko nie wiem po jaką cholerę bo i tak można się połapać że to jedna osoba nawet nie znając jego poczynań na max3d.

Kefirze, keraju, Noe czy tam inny Abrahamie weź już skończ ten cyrk i wracaj do hotelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noe skoro masz chociaż troszeczkę ukrytego honoru to dawaj tu siatkę - to oznacza kliknij SHIFT+F i może byćź print screen - na jakimnś szarym materiale bez tekstury. Będzie wszystko jasne bo teraz to jestem na 99% przekonany że ten "twój" model to jest poser machnięty 4 razy standard brushem + zapplink z jednego boku. A jak to prawda to nie tylko na tym forum powinieneś dostać bana na ip (I Bogu niech będą dzięki jeżeli IP masz stałe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności