Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Torchlight - odkurzyłem konto na Steamie i zassałem demo - fajna konwencja graficzna...

 

-------- edit ----------

 

wczoraj demo - dziś kupiłem.

 

Gra - rewelacja - takie odkurzone Diablo 1 - z dokładnie tym co podobało mi się w Diablo i poprawionymi niedociągnięciami (miasto jest mniejsze, więc nie trzeba tyle biegać, można wysłać swojego zwierzaka z łupem żeby sprzedał).

 

Czary są kolorowe, łupią zdrowo (aż się ziemia trzęsie). Grafika, hmm dość komiksowa - ale mi akurat taka pasuje (coś jak WoW, tylko ładniejsza).

 

Polecam wszystkim, mam nadzieję że jak ruszy multiplayer (a podobno ma być darmowy MMO) to będzie jeszcze ciekawiej.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robiąc ostatnio imprezowe zakupy trafiłem na kolekcję z serii Premium Games, Cenegi. Za 59.90 wszystkie 9 części Tomb Raidera (łącznie z najnowszą - Underworld) wraz z materiałami dodatkowymi. Żal nie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w miarę dobrze pamiętam tylko 3 i 4. Dwójkę ledwo, jedynki prawie wcale, a w pozostałe nie miałem okazji zagrać. Zawsze bardzo lubiłem tę serię, więc z pewnością pogram w więcej niż tylko ostatnią część :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colin McRae DiRT 2 - albo moze GRID 2... ogolnie wszystko jak w Gridzie (flashbaski, hud, world toury, styl jazdy) tylko inny klimat, wiecej piasku, wiecej brudu. Grafika daje rade, muzyka genialna (Prodigy!), do tego dosyc trudna (troche sie trzeba napocic zeby 1miejsce w jakimkolwiek wyscigu zajac..), nie to co w NFS Shi(f)t :> 8+/10 na obecna chwile (czyli jakas godzinka grania) i moge ja polecic milosnikom symulatoro-colino-gridowcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left4Dead 2 - polecam wszystkim, którym podobała się pierwsza część :)

Jest 5 kampanii aczkolwiek jedna jest sklejona tak "na chama" raptem chyba 2 mapki połączone w całą kampanię... dojdź po paliwo i wróć. Największy 4fun sprawia jednak bieganie z piłą łańcuchową, maczetą, bejsbolem czy gitarą. Gra jest znacznie bardziej brutalna niż pierwsza część. Kończyny latają na lewo i prawo w ciałach robią się "dziury", krew tryska wszędzie. Oczywiście nie można wszystkiego chwalić, było by zbyt pięknie. Graficznie wiele się nie zmieniło. Bugi są wszechobecne. Z wiedźmą, chargerem i różne inne mniejsze.

W każdym, bądź razie szykują poprawki nie są obojętni :)

Jak dla mnie 9+/10, gdyż frajda z wybijania hord zombie jest bezcenna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 się bije z hcpiterem, ogólnie fajnie, fajnie. Ogólnie w żadną karierę nie grałem, bo w sumie bardziej mnie jara VS niż przechodzenie tej gry.

A jak wasze odczucia po gierce?

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Tekken`a zawsze najlepsza jeżeli chodzi o ten typ gier. W 6 dodali fajne tryby kampanii itp rozbudowali system kupowania ubrań, modyfikacji i w ogóle super gra, podobnie jak 5 jednak ulepszona na + bez zbędnych bajerów można nieźle kombosami polatać :D

Na random players zawsze najciekawsze rozgrywki, bo nigdy nie wiesz kim będziesz grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, tez na ps3 gramy,wiec nie ma problemu. Jak coś damy znać(jak przejdziemy ta .... karierę).

 

A gram głownie Law`em: tk5-marshall-law.jpg

 

chociaż spodobał mi się w szóstej części styl tego gościa:

image.axd?picture=2009%2F10%2Fbob_tekken6.jpg

pozdr.

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym dostal na raz pieniadze ktore polknal automat z tekkenem na przestrzeni lat to moglbym spokojnie wejsc na gielde z niezlym kapitalem :D Od zawsze gralem Kingiem - boskie byly jego kombosy trwajace 5 minut :D

Teraz nie mam konsolki wiec dojpa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam opowiadacie, wszyscy wiemy ze Eddek zamiata;P

 

Eddy_Gordo.jpg

 

W tekkena gralem od drugiej czesci (wtedy Kingiem), od trójki juz tylko Eddkiem. Akurat niedawno dosyc przypadkiem wpadl mi w lapy x360, dlatego chcac nie chcac musze zakupic tkk6;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law to ***********. Nienawidze psa;)

 

przynajmniej nie biega w różowych gaciach jak gej po solarium ;)

 

Eddy- to cienias :D, każdy nim potrafi grac, wystarczy cały czas wciskać(

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie pograłem sobie w demo drit2, faktycznie grid na innej nawierzchni, mi sie podoba;) co prawda samochodów juz takich fajnych nie ma ale jazda przypomina bardziej jazde musce carami z grida czy najfajniejsza czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Colin poszedl w inna strone, ale i tak trzeba przyznac ze Dirt 2 to kawal dobrej roboty. Wg mnie jedna z najladniej wygladajacych gier na nowe konsole. Model jazdy tez mi sie podoba, tak samo kolizje. Gdyby zrobili typowe rajdy (jak dawniej) w takiej samej oprawie tez byloby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

 

A ja mam pytanko.. W Saturnie jest do kupienia za 9,99 UFO Misja na marsa na okładce jest napisane, że chodzi to to na W2000 i XP ktoś z was odpalał to może na Viscie? Że chulało znaczy się?

 

Do widzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulki > wiesz, poleciłbym Ci ta wersje "Super seller: Ufo Trylogia,

masz tam trzy gierki:

Ufo: KolejneStarcie

Ufo: Decydujace Starcie

Ufo: Afterlight Bitwa o Marsa.

 

Sprawdziłem wymagania tej gry, jest na pisane ze śmiga na Viscie

Osobiscie testowalem w XP 64

 

Pozdrawiam. Lepiej uważaj na ta grę. Wciąga strasznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz widziałem to pudełko ale właśnie dlatego, że są trzy części i że wciąga wolę kupić sobie tylko jedną część;) Ale tak myślę, że skoro działają wersje z wydania potrujnego to te z wydań pojedyńczych też powinny chodzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w hitmana contracts, stare już ale podobno dobre...jak dla mnie ta gra była irytująca, hitman potrafi przeskoczyć z balkonu na balkon ale już wejść na metrowy murek bez drabiny - nie. Mając w ręku butelkę z alkoholem i truciznę nie potrafi ich wymieszać, tylko trzeba iść do beczki i tam zatruć płyn a następnie wlać do butelki. W prywatnym domu jak się przebiore za lokaja, który wcześniej tam cały czas krążył to mnie nie poznają domownicy i straż, ale już w innej misji jak się przebiore za jednego ze "swat" mając kominiarkę na głowie, to z 10 metrów rozpoznają, mimo że w budynku jest 30 tak samo ubranych itd. brr

Poleci ktoś jakąś lepszą skradankę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w hitmana contracts, stare już ale podobno dobre...jak dla mnie ta gra była irytująca, hitman potrafi przeskoczyć z balkonu na balkon ale już wejść na metrowy murek bez drabiny - nie. Mając w ręku butelkę z alkoholem i truciznę nie potrafi ich wymieszać, tylko trzeba iść do beczki i tam zatruć płyn a następnie wlać do butelki. W prywatnym domu jak się przebiore za lokaja, który wcześniej tam cały czas krążył to mnie nie poznają domownicy i straż, ale już w innej misji jak się przebiore za jednego ze "swat" mając kominiarkę na głowie, to z 10 metrów rozpoznają, mimo że w budynku jest 30 tak samo ubranych itd. brr

Poleci ktoś jakąś lepszą skradankę?

 

moze nowy Saboteur? polaczenie Mafii, Hitmana i Assassins Creeda, nawet daje rade, mimo licznych bugow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś gdzieś o tym pisał, ale nie pamiętam gdzie to była.

Ale ja będąc w biedronie dostrzegłem, że jest IceWindDale I i II za całe 10zł-obie części. Oczywiście otworzyłem wielkie pudełko, a tam sama płyta, bez instrukcji, okładki. tylko płyta i pudełko na cd.

Więc działam.

Zastanawiam się czy jest to legalne? wie ktoś może coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz wisisz mi 9,99:D

Kupiłem Bitwę o Marsa i mi nie chadza:/ Poszukam jeszcze jakiś paczy może to coś pomoże:)

 

Edit:

Znaczy się Lucek mi wisi:D

 

Edit:

Mam dobrą wiadomość jednak nie musicie oddawać mi kasy.. Poszło: Pacze itp;)

Edytowane przez Kulki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante`s Inferno - kurde, zupelnie mialem w d*** te gre i nie sledzilem, ale jak zagralem przed chwila w demo to sie zakochalem ;D Przesliczne FXy, extra design przeciwnikow i bossow, super sie walczy, mega efektownie. Wypas! Kupuje w preorderze ;)

 

Chwile wczesniej gralem w God of War Collection i zdycham z nudow. Mam nadzieje, ze w GoW3 czegos sie nauczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na jakie gry z PS3 warto zwrócić uwagę? Oczywiście pomijając takie jak Uncharted, MGS, czy Killzone, które nawet taki konsolowy ignorant jak ja kojarzy :) Dotąd zamówiłem KZ2 (jeśli ktoś chce w miarę tanio kupić, na stronie empiku można zamówić z odbiorem w salonie za 69zł) i ściągnąłem demo Call of Juarez. Jak na razie dramat, dotąd pada używałem tylko w wyścigach i ciężko mi jest się rozdwoić na dwie gałki i tyle przycisków. Jestem z czasów gier na kasetach i joysticków, więc to dla mnie terapia szokowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności