Skocz do zawartości

Finished 2D: Szafa Gdańska - koncepty


Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Chciałem pokazać koncepty, które zrobiłem do projektu "Szafa Gdańska" wymyślonego i prowadzonego przez Roberta Turłę. To projekt filmu animowanego, którego historia opiera się na motywie podróży w czasie.

Na początek pocztówka z powiedzmy XVII wiecznego Gdańska.

Resztę konceptów pokażę po wystawie, o której dałem info tutaj: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=68275

pozdrawiam

 

Szafa_Gd_1_l.jpg

 

update--------

szafa_gd_street_l.jpg

 

Szafa_gd_wardrobe_l.jpg

 

szafa_gd_hevelius_l.jpg

 

szafa_gd_tower_l.jpg

 

szafa_gd_backyard_l.jpg

 

Szafa_gd_fire_l.jpg

 

szafa_gd_characters_l.jpg

Edytowane przez Morbid Karbid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może to jakieś zboczenie, ale kręci mnie ten ambient na wiszącej beczce...;) Widać, że lubisz się wyżywać na tych wszystkich teksturkach "po przejściach" (czyt. kadłub statku w ty przypadku). Baaardzo czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, niewiem jak to nazwac ale ty tworzysz takie 'malarskie dzwiekonaśladownictwo' ;] pewnie ma to swoja nazwe ale za cienki bolek jestem zeby jej uzyc ;] Normalnie czuc jak w tej łajbie drewno skrzypi, jak tam hej w oddali ptaki dziamgolą i woda delikatnie obija sie o pomost...

 

ehhh, po prostu chcialem napisac ze dajesz rade ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajowo mocna rzecz ale ta wbudowana w burte drabina cos dziwnie wyglada. Moze i tak bylo, moze nie - ja jeszcze takiego cuda na zadnej lajbie nie widzialem. Jedyne co nie do konca mi podchodzi. Reszta mniodzio. Czasem zaluje ze mam daleko.... wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, szczególnie to z białym praniem malarsko wyszło. Czy masz jakąś ustaloną/ulubioną paletę kolorystyczną którą posługujesz się w pracach (będąca jakby bazową )? Czy za każdym razem poszukujesz na nowo drogą eksperymentu od zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmillius ja na twoim miejscu kolowal bym juz adres Morbida i planowal zamach na jego umysl, powaga Morbidd niszczysz mnie kazdym swoim updatem.

Pomijajac juz znakomitosc warsztatu, bardzo cenie cie za balans w twoich obrazkach. Nic nie krzyczy, wszystko cos soba opowiada bez chamskich wyzwisk. napewno wiesz co mam na mysli, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie genialne! Niesamowity klimat i bezbłędne kolory! Te zestawienia kolorystyczne lądują w mojej tece inspiracji! Ja się pytam dlaczego nie widać polskich filmów animowanych, które reprezentowałyby ten poziom! 5***** Chciałbym, żebyś Ty rysował bajki dla dzieci, nie musiałbym katować mojego Mikołaja pixarami 3D! Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności